Dominos pizzada en güzel pizza hangisi?

Pizza söylücem ama fiyatlarıda oldukça uçukmuş sizce hangi pizzası güzel? Konyalım mesala iyimidir?

Güncellemeler:
Dominos pizzzadan konyalım adında bir pizza söyledim gerçekten berbat bir pizzaymış. Üstündeki ağır etlerle pizza yapmışlar. Herkes ağzından çıkardı lokmasını. Böyle dandik bir pizza olamaz herhalde. Tandır ve kaburge eti pizzada olurmu hiç ya nasıl bir mantıktır böyle bir pizza üretmek

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• daha yiyemedik bir parça verde tadına bakak :)

0|0
    0|0
    • Dominos pizzzadan konyalım adında bir pizza söyledim gerçekten berbat bir pizzaymış. Üstündeki ağır etlerle pizza yapmışlar. Herkes ağzından çıkardı lokmasını. Böyle dandik bir pizza olamaz herhalde. Tandır ve kaburge eti pizzada olurmu hiç ya nasıl bir mantıktır böyle bir pizza üretmek

• Adana Kebap tan ötesi yalan :)

En İyi Kız Görüşü

• mantarlı kasarlı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• al bir tane hepsi güzeldir :D

0|0
    0|0
    • konyalım

• Dominos pizzzadan konyalım adında bir pizza söyledim gerçekten berbat bir pizzaymış. Üstündeki ağır etlerle pizza yapmışlar. Herkes ağzından çıkardı lokmasını. Böyle dandik bir pizza olamaz herhalde. Tandır ve kaburge eti pizzada olurmu hiç ya nasıl bir mantıktır böyle bir pizza üretmek

• anlıyorum

• En ince hamurlu bol malzemos

0|0
    0|0
  • Valla zor bir soru

0|0
    1|0
    • neden

• En iyisi bol malzemos

• Orta boy karisik

0|0
    0|0

• :)))))))))

• Ben klasik isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Paketos :)

0|0
    0|0
  • Dominostan yeme vence ya hem fiyatlari fazla hem cok guzel degil

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;