Ailesinden uzakta yaşayan tüm arkadaşlar sorum size?

Arkadaşlar ben ozellikle öğrenci arkadaslara evden ev yemekleri yapip satiyorum. Ancak menu belirlerken cok zorlaniyorum. Fikirlerinize cok ihtiyacim var. Hangi yemekleri ozluyorsunuz en cok? Ya da boyle bir hizmet size sunulsa neler görmek isterdiniz menude

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Kol böreği

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karnıyarık
    Mücver
    Biber ve kuru patlıcan dolması
    Nohut
    Köfte patates
    :)))

0|0
    0|0
    • Hımm güzel fikirler bunları yaptım. Ama ona bir mısınız fast food tarzı yaptığım yemekler daha çok iyi goruyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• bende üniversite okurken ailemden uzakta kaldım 4 erkek yaşadık evde makarna gbi kızartma gibi yemekleri yapabiliyoruz ama diğer yemekleri yapamadıgımız için onları özlüyoruz

0|0
    0|0
  • Yaprak sarma

0|0
    0|0
  • Kuru fasulye pilav , nohut , kisir türlü fena ozleniyo patates salatasida :-)

0|0
    0|0
    • Hımm olabilir değerlendireceğim bunları da

• Aslında bunu yemek verdiğin öğrencilere sirsan daha iyi olur sanki

0|0
    0|0
    • Soruyorum onlara da ara ara. Ama sizlerin de fikirlerine ihtiyaç duydum.

• Şunun için dedim mesela fasulyeyi seven var sevmeyen var kafan daha çok karışmasın diye dedim :)

• Ben ama. yemek konusunda porb. Yok

0|0
    0|0
  • vay parayi kirmissin. kac para pilav

0|0
    0|0
    • Para falan kirdigim yok geçinmeye çalışıyorum. Tek başına pilav satmıyorum. Menülerim genel olarak 10-15 lira arasında degisiyor

• Watshaap grubum var bence gayet iyi bir reklam. Tek sıkıntım pos cihazım yok

• aynen o da sikinti olmus bak :) vergiye girer o zmn

• Nasıl satıyorsun Nerede

0|0
    0|0
  • Çorba pilav kuru mantı borak hepsini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben ailemle yaşıyorum ama en çok sarmaya tav oluyorlar okulda gördüğüm kadarıyla

0|0
    0|0
  • İçli köfte, mantı, dolma sarma, kuru fasulye aklıma gelenler

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;