Yumurtayı nasıl seversiniz?

Değişik yumurta tarifleri ala bilirmiyim sizden?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• En değişik yumurta tarifi çılbır

1|0
    0|0
    • O ne

• Sağol ilginc bir tarif

En İyi Kız Görüşü

• Çiğ olmadığı sürece her şekilde yerim. Ama biberli yumurtaya da bayılırım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yatırırız dizimize, ciciiiii ciciiii diye severiz, olmadı pamuklara sarar havalara tüydürürüz, yerim ben onu ya yerim yerim :))))))) sabah sabah iyi güldüm valla

1|0
    0|0
    • Ya cok özür dileyerek senin mutlu olduna sevındımde galiba yanliş yere cevap verdin

• Tavsiyeni dikkate alıcağım, sabah sabah beni gülümsettiğin için çok teşekkür ederim. Seni tanımak isterdim ama ismini göremiyorum, neyse sağlık olsun. Kahvaltım beni bekler. :)

• Bende teşekkür ederim. Evet tanışmıyorum genel olarak 😊. Afiyet olsun sana

• rafadan severim

1|0
    0|0
  • Zeytin yağında salçayı kavur kaşar koy biraz koyulaşsın ve sonra yumurta'yı at karıştır, ondan sonra haşlanmış makarnanın içine dök karıştır afiyet olsun, Bu arada günün görüşü seçermisin benimkini xper'e ihtiyacım varda her konulara giremiyorum.

1|0
    0|0
    • Yumurta ve makarna ilk kez duydum. 4xper olmussun yani niye xper lazımdı

• Cinsellik konularına daha fazla gerekiyor yorum görüş bildiremiyorum ondan

• sen kendi bildiğini çeşitleri yazsaydın bizde ona göre değişik sayılacak tarifleri yazardık

1|0
    0|0
    • Sen tüm bildiklerini sayı verseydin ama

• sen bildiklerini yaz ben bilmediklerini ilave ederim

• bir tane örnek vereyim
      yumurta haşlarken kayısı diye tabir ettiğimiz kıvamda biraz daha yumuşak haşlanır yumurtalar
      sarıları cıvık olacak
      o yumurtalar soyulur bir kase ya da derin tabak içine doğranır üzerine tuz karabiber ve zeytinyağı ilave edilir

• pul biber ve yeşil biberli birazda salçalı çok pişmicek :)

1|0
    0|0
  • Haşlama...

1|0
    0|0
  • Bol tereyağlı az pişmiş..

1|0
    0|0
  • rafada

1|0
    0|0
  • Haşlanmışsa kayısı kıvamında olacak, omletse mantarlı maydonozlu peynirli olacak, sahandaysa sarısı patlamamışşş

1|0
    0|0
  • Kayısı kıvamı

1|0
    0|0
  • Yağda

1|0
    0|0
  • Yumurta salatası olarak

1|0
    0|0
  • Hiç farketmez

1|0
    0|0
  • suda yumurtayı kaynatacaksin snra içindeki sarısı çok katı olacak onu da keseceksin bol kırmızı biberi ohhh afiyet olsun

1|0
    0|0
  • Tavada tereyağlı Biraz baharat koyarım peynir filan güzel oluyor

1|0
    0|0
  • Bak bu dayımın tarifi omlet yapıyosun sonra mantar sote yapıyosun mantarı içine koyup üstüne kaşar rendeliyosun sonra mantar kapalnıcak şekilde yumurtayı katlıyosun

1|0
    0|0
  • Ben yumurtayı sahanda yaparım deplasmanda yerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yiyecegibn kadar ekmegi aliyosun icini bardakla aciyosun o delik ekmegi tavaya kouyuyosun o deligede yumurtani kiriyosun cok guzel oluyo

1|0
    0|0
  • Kaşarlı , salçalı ve baharatlı severim.
    Ya da kıymalı falan da olabilir.

1|0
    0|0
  • illa değişik bir tarif ise dilimlenmiş ekmeğin ortasını bardak yardımıyla ortasına delik açıyorsun yuvarlak olan kısma yumurrtayı kırıyorsun üstüne biraz da kaşar peynir koyuyosun ilk önce tavada biraz tutuyorsun sonra tavadan alıyorsun mikrodalgaya ya da fırına atıyorsun mis gibi oluyor 😍

1|0
    0|0
  • kayısı kıvamında

1|0
    0|0
  • Sevmem

1|0
    0|0
    • Onun yerine tutan bişey var mı

• Sevmem

1|0
    0|0