Simit mi, Gevrek mi?

Bir İzmirli olarak, simit deyince can simidi falan geliyor benim aklıma.
Haydi İzmirliler, haydi gevrekçi tayfa doluşun 😂Simit mi, Gevrek mi?

• Simit
    67%(14)72%(26)Oy Ver80%(12)
  • Gevrek
    33%(7)28%(10)Oy Ver20%(3)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gevrek simit 😂 ve bonus olarak; biraz action gerek function ama değilsin Micheal Jackson. İyisi mi gel ask me and you answer zaten bana derler Tom Sawyer. Yine bana deli gibi geri geri geliy veli. . Neyi diyi neyi veri beni biliy yoğsa bilmiy? Beat çoğ zormuş beni çoh yormiş, aşk çox ğoşmuş ama benena babyyyyy

0|0
    0|0
    • Gevrek simit ne gece gece icat çıkarma.
      İmza:Biraz action gerek function ama değilsin Micheal Jackson. İyisi mi gel ask me and you answer zaten bana derler Tom Sawyer. Yine bana deli gibi geri geri geliy veli.. Neyi diyi neyi veri beni biliy yoğsa bilmiy? Beat çoğ zormuş beni çoh yormiş, aşk çox ğoşmuş ama benena babyyyyy

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• Biz de Karsiyakaliyiz ama simittir o yaa :) Gevrek yumusaklik anlaminda bir kelime aslinda. Yillarca bu kultur sokunu yasadim :)

0|1
    0|0
  • İzmir diyorsun boyoz ozaman askerlik süresince vazgeçilmezimdi İzmir'de gerçi İstanbul'dada buluyrum alıyorum :) İkisi arasında simit.

0|0
    0|0
  • gevrek ne anasını satiyim. SİMİT 4ever

0|1
    0|0
  • Gevrek simit

0|1
    0|0
  • ikidi farklı şeylermiydi

0|0
    0|0
    • Malzeme aynı, İzmirliler gevrek, geri kalan herkes simit diyor.

• Hayatımda gevrek simit terimini burada duydum.
      Burada tazyie gevrek diye satılır.

• Valla İstanbul'da gevrek simit gevrek simit taze taze. taze taze siiiiimiiiiiiitttt gevrek gevrek veriyim mı abi diyolar genelde

Yükleniyor...