Gelsin mi bir tane daha?

Gelsin mi bir tane daha?
Diğer paylaşımıma "yalan, sen yapmadın" diyenlere ve mesaj atanlara inat. Aynı yer aynı masaörtüsü. Kendi el emeğimdir. Lütfen beğenmesenizde iftira atmayınız. Hiç hoş değil.

Bu da meyveli cheseecake im😋💕 Meyveli sevenlere gelsin mi? Sizce nasıl? ☺

Güncellemeler:
Arkadaşlar kafelere ve bazi butik pastanelere yapiyorum. Altindaki altliga ne takildiniz. Toptancidan satin aliyorum 100 taneli.
...

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ellerine saglik, güzel duruyor :) yapilan yorumlari sen ciddiye alma, kiskancliktan napcaklarini sasirdi millet.. ayrica o kadar zor birsy de degil neden baskasinin pastasini buraya koyasin anlamis degilim :)

1|0
    0|0
    • Kesinlikle oyle. Bu benim işim. Ne yapacaktım? Butik bir pastanede uzumlu kek mi satacaktim. Komik.. Bu guzel yorumun icin cok tesekkur ederim.

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 11

• Gelsin gelsin cok guzel olmuuss

1|0
    0|0
  • Altındaki altın renkli şey patanelerde koyuyorlar?

1|0
    0|0
  • Ellerine sağlık. Malesef hayatta bazen oluyor bir türlü gerceklere inadiramadigimiz. Çok da sorun etme boşver

1|0
    0|0
  • olsada yesek

1|0
    0|0
  • Yalan olması için bir sebep ikiside çok güzel kursuna giden eğtimini gören herkes yapar

1|0
    0|0
    • Kursunada gitmedim egitimde almadim. Hobi meselesi bu. Gelistire gelistire isim haline geldi.

• çok lezzetli

1|0
    0|0
  • Eline sağlık güzel görünüyor

1|0
    0|0
  • Buda yalan

0|0
    1|0
    • "Evet yalan. Cunku kendi yapmadigim bir pastayi hicbir menfatim olmaksizin burda paylasacagim. Cunku salagim ben." Yapmayin ya. Bu benim işim.

• Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş :)

• Altindaki kagittan belliii

0|0
    0|0
  • Pastaneden alınmış sanki :)

1|0
    0|0
  • güzelmiş

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;