Başkasının evinde yemek yiyebilir misiniz?

Başkalarının evinde rahatlıkla yemek yiyebiliyor musunuz? Tiksinmeden ben yiyemiyorum midem almıyor nedense sayılı kişilerde yiyebilirim.

0|0
2037

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayır. Annem, halam, yengem, kuzenim ve yakın bir arkadaşım dışındakilerin yaptığı yemeği mecbur kalmadığım sürece yemem. Mecbur derken genelde çok ısrar edildiğinde kırmamak için çok az yediğim oluyor ama zorla yani. Yoksa aç dururum daha iyi.

Gerçekten fazla temizim, kendim gibi temiz olduğuna emin olduğum biri olması gerekir yemeğini yiyebilmem için.

Dışarda ise pek yemem, 1-2 yer var öyle temiz olduğunu bildiğim, orada yerim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• misafir umduğunu değil bulduğunu yer
    Gerçekten iyi niyetle yemek hazırlayıp beni davet ettilerse midem bulansa yerim
    Soruyu başta misafirlikte yemek yerken çekinir misiniz sanmıştım, ona da rahat yiyemem çekinirim, anlamsız bir çekingenlik ama değişemiyorum

1|0
    0|0
  • Yerim valla
    Hiç gözünün yaşına bakmam

1|0
    0|0
  • Yerim sıkıntı etmem hatta mutfak falan pis görsem de yerim kırılmasınlar diye..

1|0
    0|0
  • Tanıdıksa yerim

1|0
    0|0
  • Yerimmmm

1|0
    0|0
  • evettt kendi evimdeki rahatlığı alamam tabi elbet ama yemek yerken ayıp olmaz

1|0
    0|0
  • Arkadaşımın annesi tarhana çorbasına süt koyduktan sonra yememeye başladım.

2|0
    0|0
  • yerim neden yemiyim

1|0
    0|0
  • Yerim tabiki

1|0
    0|0
  • Tabiki yerim

1|0
    0|0
  • Yerim, başkası dedıgın tanıyıcam bılıcem yanı

1|0
    0|0
    • akrabalarımdan da yiyemiyorum ben o açıdan sordum

• Fazla hassas olursun hayat bu kadar hassas insanlari sevmez

• evet

1|0
    0|0
  • geçen metrobüste adamın biri tutunma demirlerini kollarını 2 eline peçete sarmış onla tutuyo ve iğrene iğrene bir bakışları var varya o adama öyle bir tekme atasım geldiki varya. Ya herife balgam tükürüp yüzüne süreçliyceksin anlıycak pez.. oğlu pez... sen insanları insan yerine koymuyomusun buda o hesap

0|0
    1|0
    • Belki obsesif? İnsanları tanımadan yargılamak o kadar kolay ki hepimiz için.

• İyi sen pislik içinde yaşa ozaman, vücudunun mikroplara ıhtıyacı var çünkü. Bnde yapıyorum bu tarz şeyler çünkü titizim. Sağlıgım acısından, temizlik acısından. İnsanları pislik olarak görmemden değil ama diğer türlü hijyen de değil .. Sen yemekten önce ellerini yıkıyormusun merak ettım?

• @rüyaends ben heriş başlamadan önce ellerimi yıkarım tuvalete gitmedenönce bile yıkarım bunun ayrı bir hijyen sebebii var merak ediyorsan anlatırım

• Açken ben bendeğilim 👍🏻👍🏻

1|0
    0|0
  • Yerim

0|0
    0|0
  • Yok daha neler...

0|0
    0|0
  • Annemle ananem dışında kimsenin elinden bişey yemem midem almaz

1|0
    1|1
    • ben de yiyemem ama midem almaz değil, nasıl hangi ortamda yapıldını bilmediğimden dolayı

• aynen sıkıntı işte bide yüzüne bakıyosun yapanın içine sinmedikten sonra mantı bile yapsa yemem

• Yerim

1|0
    0|0
  • Tam saçmalamışsın

1|0
    0|0
  • Bende başka yerlerde yemeyi sevmiyorum ama ayıp olmasın diye mecbur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 19

• etrafımda tiksineceğim kişi yok. sadece bir defa köy düğününde sofrada tek tabaktan ayran içerken tiksinmiştim ama saygısızlık olmasın, rencide olmasınlar diye içtim.

0|1
    0|0
  • Genelde sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben yiyemiyorum tiksiniyorum aynen

0|0
    0|0
  • Güvenmediğim insanın evine gitmem gittiysem yerim affetmem :D

0|0
    0|0
  • Nefessiz yiyorum ben 😂

0|0
    0|0
  • yiyorum

0|0
    0|0
  • Her yerde rahat edemem. Tiksinmek değil de saygısızlık etmem güzel bir dille tok olduğumu söylerim.

0|0
    0|0
  • Herkesin evinde değil, birkaç akrabamda yerim sadce.

0|0
    0|0
  • Tanıdığım insanların evine misafir olduğum için sıkıntı olmuyor.

0|0
    0|0
  • Tanıdıklar sadece

0|0
    0|0
  • Yerim bir kere reçelleri çok hoşuma gitmişti bir kavanoz almiştim 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Tıksınırım

0|0
    0|0
  • tabiki rahat yiyemezsin misafirsin sonuçta