( fakirler gelmesin) öğle yemeğim nasıl?

93 euro ödedim bunlara. Nasıl sizce? Anlamayan gelmesin? ( fakirler gelmesin) öğle yemeğim nasıl?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
4481

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 80

• Fakirim işsizim tüm paramda 300 lira cebimde onada okul harcimi yatircam ancak istersen 1000 euroluk ye canim yanmaz helalin pesindeyim ben o paran helal olsaydi boyle dusunmez asagilamzdin kimseyi gururluyum fakir olmaktan bir internetim var hobim onun parasini oderim gider kuru soan ekmek yerim ancak ac olsamda kulturumu gelistir senin gibi insanlar karsisinda sessiz kalipta egilmem

4|2
    0|0
  • Şuradan biraz ekmek arasına koy

https://i.hizliresim.com/dXv11r.jpg

2|3
    0|0
  • 2 lira daha vereydinde pişirselerdi knk

7|1
    0|0
  • Çok yemişsin baya şişman ve kerizsin belli fakirlik parada değil ruhta olur senin ruhun fakir orası kesin 93 euroyu fazla sanıyosun

3|1
    0|0
    • Hayatında hiç 93 euroluk yemek yedin mi sen ahhahahahah

• Daha fazlasını verdim evet ama senin gibi suşiye değil arkla beraber nusr et in yerinde hep beraber et ziyafeti çektik senin gibi bencil cahil değilim kusura bakma

• inşallah o hakir gördüğün fakirlerden daha kötü duruma düşersin başka bir şey demiyorum sana görgüsüz mahluk...

4|1
    0|0
  • zenginlik fakirlik işi degilde daha çok kerizlik meselesi gibi geldi bana

5|0
    0|0
  • www.google.com.tr/search bunun yanında hiç bişeydır o

0|0
    0|0
  • 93 Euro ödeyip onun burada lafını edecek kadar fakirsin.

3|1
    0|0
    • Hayatında en fazla yediğin 15 liralık burgerdir. Hayatında 1 porsiyon yemeğe 300 lira verdin mi ki bana fakir diyorsun ahhahaha

• Sen emin ol sülaleni doyuracak param var benim.

• Sensin fakir it soyu

6|0
    0|0
  • Çiğ balık fazlasıyla ön planda. Bu yemek, Japon mutfağına ait olmalı.
    Bu arada yemeğin fiyatı 300-310 TL'ye denk geliyor. Fiyat astronomik.

Şu tabak 150'den fazla tutmamalı. Bu porsiyonla 3 kişi rahat doyar.

0|0
    0|0
  • Çiğ balık ve balık yumurtası ıykk hıkjkl
    ben fakirliğime aşık oldum tekrar.

4|0
    0|1
  • isterse 1 milyar eurom olsun bu tabağa 1 euro vermem. bunun maliyeti olsun 10 eurodur. ayrıca kusura bakma ama bu memleketin kendi tatları varken neyleyim bunları :) Bir adana , urfa, iskender varken yüzüne bakmam. Başkalarına özenmeye devam edin, bir gün 5 parasız kalırsan sokaklarda o kebabçılardan başkası sana kuru ekmek bile vermez.

0|1
    0|0
  • Fakirde olsam zenginde olsam sen mal olduğunla kalıcaksın.

1|2
    0|0
  • 93 euro'nu verimde git başka yerde zıkımlan

3|0
    0|0
  • kezban fldsşkfs

4|0
    0|0
  • Aç tavuk kendini buğday ambarında zannedermiş.

0|0
    0|0
  • benim eski patronun oğlu geldi aklıma şöförü var istediği kadar sınırsız parası var bir sözü emir niteliğinde ağzından laf çıktığı an bitti ne dilerse ama gel görkü tekerlekli sandalyede işte..

0|0
    0|0
  • Ben bir çayeli kuru fasulye , yanına pilav, turşu , cacık oh miss. Lezzet budur 😀 pişmemiş falanb kurtlar bayram ediyor midende 😀 ayrıca fakirde değilim zenginde ama ağzımın tadını biliyorum be ☺

1|0
    0|0
  • Afiyet olsun yalnız 94 euro'luk bir tabak değil bu, buna benzer bir tabağı 5 yıldızlı otel restaurant'ında 50-60 euro'ya yersin cok rahat , canım somon füme çekti bir anda

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    60

Kızlar Ne Diyor 43

• Bir susiye 93 euro veriyosunda anlamayan gelmesin diyosun. Burda 20 tl ye bile var herkes biliyor gorgusuzluk basina vurmus

0|2
    0|0
  • 93 euroyu direk yesen daha çok doyardın bence 😄

1|4
    0|0
  • Yemek damak zevkidir. Herkesin damak zevkide birbirinden farklıdır. Değil 93 eur 9300 eur versen ağzıma sokmam onları

0|1
    0|0
  • Allan canısı bulmuş bir sushi görmedik gibi paylaşıyo ananlar seni sushi yerken yapmışlar galiba beyin farklı taraflara gitmiş

1|1
    0|0
  • Yemekten önce kazıkla bir başlangıç yapmışsın ana yemeğin de çok hoşmuş tatlı olarak da çikolata soslu çıtır solucan ye.

1|1
    0|0
  • Midende yüzer inşallah hepsi mk huuru

1|0
    0|0
  • tek bir şey diyebilirim, sen de en az bu yediklerin kadar çiğsin.

0|0
    0|0
  • Neyice de sende bizimle aynı sıçıyorsun ne yesende fark etmez bebeğim 😉

0|0
    0|0
  • Lahmacunu tercih ederim. Afiyet olsun

2|1
    0|0
  • Yedim bunlardan hiç damak zevkime uymadı midemi bulandırmıştı

0|1
    0|0
  • Ask olsun ya niye disliyorsun :D anlamadim ni olur ki desen :D ne onlar? Su visne kirmizisi olnlar ne? Susiler disinda hicbirini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Sırayla say bakalım neler var orda :D

0|0
    0|0
  • ahahhaha nerden copy paste yaptın görmemiş seniii :D ufff cok eziksin ya la

0|1
    0|0
  • Görgüsüzsun

0|2
    0|0
  • Afiyet olsun

0|0
    0|0
  • Yemeğe vereceğin parayla bir beyin cerrahına git faydası olur mu bilinmez

0|1
    0|0
  • Buna 93 euro vericegine baska bisey verseydinde paran cebinde kalsaydi kazik yemeseydin. Gerci digeride kazik bu da. Sorun yok 😄😄👊

0|0
    0|0
  • görgüsüz ilk kez sushi yiyo heralde onun da fotoğrafını çekip paylaşıyo

0|1
    0|0
  • Her ne kadar zekanı gizlesen de o düşük zekanı gizleyememişsin canım😘😉

0|1
    0|0
  • 93 euro'luk da yesen, kuru ekmek de yesen farketmez..
    Hepimizin sıçtığı aynı bok..

0|3
    0|0
  • Kızlar Devam
    23
Yükleniyor...