Kızlar, Nasıl olmuş 😊 sabahki soruda demiştim sorucam diye🍔🍔🍔?

Kızlar, Nasıl olmuş 😊 sabahki soruda demiştim sorucam diye🍔🍔🍔?

Bunu önceden yapmıştım ünideyken 2 yıl önce fotosunu çekmiştim gece okuyunca burger king falan kapalıydı kolları sıvadım yaptım inat işte 😀2 saatten fazla sürmüştü galiba😛 😅 ekmeği dahil herşeyini kendim yaptım zaten ekmek uzun sürüyor hazır olanlar ketçap mayonez hardal onlarda hazır olsun dimi nasıl gözüküyor. Bu arada lezzeti bombaydı. Evde doğal temiz Sıralama ekmek hardal köfte köftede sadece tuz ve karabiber var onun üstünde sıcakken konulan cheddar peyniri ketçap ince kesilmiş halka turşular bir dilim halka biçimde kesilmiş soğan marul kapağına ise fesleğenli mayonez bir başka sonra harttt 😂 😊😊 2 defa yaptım sadece kilo aldırıyor meret 😢 umarım beğenirsiniz... evet ben yaptım inanmayanlara diyorum 😅

Güncellemeler:
Aa zorluk derecesini yazmamışım 😆 Zorluk derecesi:🌟🌟🌟 yüzbaşı 😂
Tüm beğenen ve yorum yapan güzeller kafilesine teşekkür ederim birtanesiniz keşke hepinizi eig seçebilsem çok teşekkür ederim o güzel görüşleriniz için 😍😍😊😊😊🙏🙏

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yemeden bilemem ama süper gözüküyo 😄😊

0|1
    0|0
    • Yesen delirirsin ben yapınca pek ümitlenmedim ama tarifi aldığım yer işini biliyor gene yapsammı ya 😀 çok güzeldi doğal et tadı ekmek yeşillikler yapmacık acele hazırlanmış bir mac ya da whopper değildi 😊 özenle aşkla sevgimi kattım içine 😂😂 biliyosun olmazsa olmaz

Kızlar Ne Diyor 13

• Canım istedi

0|1
    0|0
  • Eline sağlık

0|1
    0|0
  • Olmus 😂😂

0|1
    0|0
  • Ekmeğini bile kendin yapmışsın valla işsizsin ya ama güzel olmuş, bende çok üşengecim

0|1
    0|0
    • İşssiz değildim be öğrencilikte boştayken sınavlar bitince yaptım 😂

• Mayalama*

• Evet o zaten sıkıcı kısmı

• Cheeseburger. Tapılır buna.

0|1
    0|0
  • tebrikler sen sosları da yaparsın bence maşallah sana :D
    eline sağlık :D

0|1
    0|0
  • Of çok güzel

0|1
    0|0
  • aaa değişik ve güzel 👍

0|1
    0|0
  • Olmuş olmuş. Ellerine sağlık

0|1
    0|0
  • Nefis 😋

0|1
    0|0
    • Dimi tadını bir bilsen 😍😍 fesleğenli mayonez bambaşka yaptı doğal doyurucu😊 ama uzun sürüyor 2 inci yapışımda tamam dedim 😂

• Allah' yardımcın olsun inşallah, ben hassas biriyim ondan söz konusu anne olunca ondan, daha çok başarın olsun inş annenin seni gördüğüne eminim 🙏🏻

• 🙏🙏🙏 teşekkür ederim 😊

• Diyette olanlar var yapmayın güzel görünüyor

0|1
    0|0
    • Bende diyetteyim 😢 cidden hamur şeker tuz kestim hepsini yarıyor bana 😂 ama o zaman çok güzeldi napim yedim 😊 haklısın

• Benim puanım 10****

0|1
    0|0
  • güzel olmuş eline sağlık ama acıktm

0|1
    0|0
    • Bende valla mecbur uyucam düşünmemek için birine versemde tarifi yaosa bana evlenirim o kızla direk çok sevaba girer

Yükleniyor... ;