Vejeteryanlık hakkında düşünceleriniz neler?

vejetaryanlığı düşünme sebebime gelince:dinlediğim bir şarkının klibi bunu düşünmeme neden oldu. yorumlar?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Et yerine süt peynir tüketiyorlar normal

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bak şimdi anlatınca aklıma geldi. Bundan yaklaşık 2 sene kadar önce yakın bir kız arkadaşımla konuşuyorduk, uzun bir tartışma sonrası vejeteryan olmaya karar vermiştik. İki saat sonra oturduk iskender yedik. Bu da böyle bir anımdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayvansal gıdalar olmasa insan beyni bu kadar gelişemezdi evrim süreci içinde

0|1
    1|0
    • o konuyu ben de bir makalede okudum. ama hala düşünüyorum

• et yemezsek vücut dengesinin bozulacağı söyleniyor. ama bitki kökenli protein kaynaklarıyla bu açık kapanabilir

• Et kadar protein konusunda zengin bir besin varken diğer gıdalar bu ihtiyacı karşılamaz. İnsanoğlu et yemeseydi bu kadar zeki olamazdı

• Ekolojik doğa okur yazarlıgı eğitimini aldıktan sonra degil vejeteryan vegan bile olabiliriz. Gercekten insanlar olarak caniyiz bir cok zaman 🙈

0|0
    0|0
    • mesela et yemezsek besin eksikliği olacağından bahsediliyor. et yerine zengin protein kaynakları (baklagiller vb.) koyarak vücut dengemizi koruyabiliriz

• Keske egoist olmasak dünyada ki tarım ürünleri dengeli sekilde dagılsaydı eger 18 milyar insana yeterli olurdu. Dünya nüfusu yalnızca 7 milyar

• düşünecek bir şey yok

0|0
    0|0
  • mk bu insanlar pikniğe gidince ordaki çimleri mi yiyorlar

0|0
    1|0
  • Bişey düşünmüyorum vejeteryanlar diye farklı bakmam kimseye :D

0|0
    0|0
  • Hic bisey

0|0
    0|0