Evcil ve Sokak hayvanına kendi ellerinizle yemek yaptığınızmı?

4 Ay önce iki kedi buldum anneleri yok. Hep aynı Pencereye gelirler. Pc den kalkasıya kadar miyavlar. Giderim 3 yumurta kırarım. İçine küçük ekmek parçaları doğrancak ekmek büyük oldumu yemiyor veletler. Bir tas su. Kahvaltı hazırrr... :D Öğle menüsü öğlen vakti. anlatırım:D

Güncellemeler:
İlk eve getirdim erkek sandım. İsimleri şimşek ve fırtına koydum. Sonra ikiside dişimiş. İsimleri öyle kaldı. :D

0|0

En İyi Kız Görüşü

• cok. hatta birini aldim evde besliyorum iki yil oldu

0|1
    0|0
    • Nasıl alışıyorlar anlamıyom. Şakadan bağırıyom korkutuyom. Korkmuyorlar. Ayağıma sürtünüyorlar. Birde sevgi mırıldanmaları var. Farklı bir duygu.

• Silahı verdinmi özgüveni gelir :D

• silahlar babama kalir evime koymam :) sagim solum belli olmaz benim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi canım hatta hayvanı ailesiyle beraber iki uç hafta evde ağırladığı da oluyor bazen akşamları sokak hayvanlarına kebap ismarlayip sırt masajı yaparım bazen onları koynuma alıp cinsel ihtiyaçlarını da gosteririm onlara o kadar duskunum ki 7yil evvel biri sokak kendine kufretmisti de ben gurur meselesi yapıp adamı bıçakladı içerden yeni çıktım şimdi kendime eli yüzü düzgün evlenecek danua cinsi bir köpek arıyorum İşte senin gibi mantarların varaca son nokta bu aslanim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bizim apartmanin bahcesinde kediler var 6-7 tane. Hergun bizim evdeki yemeklerden indiriyoruz. Kendi ellerimle yapmiyorum ama kendi ellerimle yediriyorum

0|1
    0|0
    • Yapabiliyorsan kabak çekirdeği yedir onlara. İç paraziti önler.

• 5 tane var, evde besliyorum. Arada arkadaşlarınıda getiriyorlar, sütün içine sosis doğruyorum minik minik. Severek tüketiyorlar😄

0|1
    0|0
  • Çok şekerr

0|1
    0|0
  • En fazla süte ekmek doğramısımdır ya da aetan benzer yemekleri karıştırıp ekmek doğrarım🐱

0|1
    0|0
  • Bende sosis ve süt veririm her gün bebislere:)

0|1
    0|0
  • iyiymiş tabi yumurtanın onlar için zaraı yoksa :D

0|1
    0|0
  • Kedim küçükken sosis haşlardım

0|1
    0|0
  • Cok iyi bir kalbin var bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yaptım haslanmıs makarna balık kafaları ıkı haslanmıs yumurta tuz

0|1
    0|0
  • Süt veririm genelde yemekle ugraşamam :)

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;