En fazla kaç gün açlığa dayanabilirsiniz?

En fazla kaç gün açlığa dayanabilirsiniz?
Dünyanın en uzun açlık grevini yapan Hint insan hakları aktivisti Irom Sharmila, 16 yılın ardından dün açlık grevini balla sona erdirdi.

2000 yılında Hindistan’ın Manipur eyaletinde 10 sivil vatandaşın Hint askerler tarafından öldürüldüğü iddiasıyla açlık grevine başlayan ve Manipur’un demir leydisi olarak da bilinen Sharmila, o günden beri Hint askeri kuvvetlerine özel yetkiler tanıyan bir yasayı protesto ediyordu.

Kaynak

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hastalık mı değil mi bilmiyorum ama bende acıkma hissi olmadığı için sınırsız :)

0|1
    0|0
    • acıkma hissi olmadığından "sınırsız" olmuyor işte :) elbet bir sınırı oluyor sen sadece bünyenin o açlık sınırına gelmemişsin daha :)

• O sınırı merak ettiğim için 2-3 gün birşey yemediğim oldu denemek için ama baktım acıkmıyorum bende bıraktım :)

• yok artık :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• vücudum tepki verene kdar

0|1
    0|0
  • günmü ben 2 saat dayanamıyorum..

0|1
    0|0
  • 16 yıl şimdi bu kadın birşey yememişmi?

0|1
    0|0
    • Haberden anladığımız o

• Tamamda grev değil bu ozaman çok saçma zaten o vitaminleri almamak için ölümle burun buruna gelmek için yapılmıyormu bu? Başkalarının gözünü korkutmak ıspat etmek için?

• O kadını bulup sormak lazım bunları 😁

• wow be ben 3 4 saat zor dayanırım sonra hemen migdem bulanıyor başım dönüyor felan ölürüm ben

0|1
    0|0
    • aynen hafta ay filen neyse de 16 yıl ne demek :/ sıvı besinlerle durabilmiştir anca sanırım, ancak bunca yıl sonra bal ile bozmak? insan kebap filan verir :)

• haa ama aşırı sıvı alımı ve aç karnına yine ölürdü yani Çanakkale sanasşı'nda oldugu gibi

• ben de pek akıl sır erdiremedim zaten ama haber bu şekilde, haberin yalancısıyım :)

• 3 gün :D

0|1
    0|0
  • ilerizekalı

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• 2 gün...

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;