bir kıza yemek yerken soru sordunuz?

kızın ağızı yemek dolu olduğu için ağzındaki yemeği acele bir şekilde bitirmeye çalışıyo cevap vermesi için, bu hoşunuza gider mi yoksa beklemekten sıkılır mısınız

0|0
618

En İyi Erkek Görüşü

• Yemeği tek kaşıkdamı yiyor. Ben yemek yerkenki sohbeti çok severim. O yüzden yemeği yerken cidden tadını alıyorsunuz. Az olsun kaşık ama öz olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tabiki

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Önce ağzındakini bitirsin sonra konuşsun onu da beklemeyecek kadar aceleci değiliz

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yok, çok şeker oluyor öyle :))

0|0
    0|0
  • Bunlar nasıl sorular ya? Bu kadar ince niye düşünüyorsunuz ki? Bir kere yemek yenilen kişiyle konuşulmaz. O soran kişi de var değişiklik.

0|0
    0|0
  • Kızım ne değişik bir soru ya 😄

0|0
    0|0
  • beklerim sıkılmam

0|0
    0|0
  • Hosuma gider. konuşurken yemegi tukurmesinden iyidir 😂

0|0
    0|0
  • hoşuma gider :D

0|0
    0|0
  • ahahaha yaw varya çok iyi yaa deneyecem bunu

0|0
    0|0
    • ağzı doluyken hemen cevaplaması gereken bir soru soracam ağzı doluyken konuşsun. kibarlıktan ve zerafetten hoşlanırım ama doğallık daha önemli :)

• ağzında yemek varken konuşsun hatta lokmaların bir kısmı düşsün masaya falan,, mahcup olsun tatlı tatlı ben de onu rahatlatayım

0|0
    0|0
  • Kiz bogulup benim yüzumden ölücek diye korkarim

0|0
    0|0
  • Beklerim

0|0
    0|0
  • Yemekte konuşulmaz günah

0|0
    0|0
  • Beklemeyi sevmem yemeği sonrada yer 👎

0|0
    0|0
  • Hayır direk ağzından atıp bana cevap vermeli

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Sıkıcı yaa o ne 😂

0|0
    0|0
  • Ağzında yemek varken konuşması hoş olmaz tabii lokmasını bitirmesi lazım sonuçta görgü kuralı bu ama acele etmeside aceleciliğindendir sanırım

0|0
    0|0
  • Bu kadar küçük şeyleri iki taraf da sorun yapmasın bence. Hayatı zorlaştırıyorsunuz resmen.

0|0
    0|0
  • Şapırta da şapırta da konuşamayacağına göre beklenir

0|0
    0|0
  • bu soru beyinleri yıktı geçti teşekkür ederiz neden bu kadar beyin yoksunu sorular soruyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...