Siz kahvaltıda ne sever ne yapardınız?

Yarın arkadaşlarımı kahvaltıya davet ettim, neler olmalı güzel bir kahvaltıda? Güzel bir şey olsun istiyorum 😌🙏🏼 Herkese +1

0|1
710

En İyi Erkek Görüşü

• Bazlama olsun bak.. guzelce tereyagli... sonra patates kizart.. rafadan yumurta.. yaninada kirmizi biber kozle.. iki cesit peynir koy biri tam yagli digeride tulum veya eski kasar... sonra zeytin domates sart!! Guzelcede tavsan kani cay oldumu tamamdir hersey..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çöp şişlere çeri domates peynir zeytin salatalık geçir renk renk olsun şişler. Ayrıca salamların arasına peynir koyup kürdana takabilirsin. ❤️

1|1
    0|0
    • Fikre bayıldım😻🙏🏼

• Ayrıca simit saat şeklinde 8 parçaya bölersen şişlere domates peynir ile geçirip servis tabaklarına birer birer koyarsın görsel zevkli olur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• zeytin olacak peynir olacak çay olacaaak yanına güzel bir patates kızartma olur yumurta olur :D acıkmışım lan

1|0
    0|0
    • Hahahahahhahaha valla ben de acıktım okudukca 🙄

• Olmaz bir şeeey 😅😅

• yok bir şey olacağından değil erindim :D

• Pişi yap bazı yöreler gödek der

1|0
    0|0
    • İzmirliyim bizde de pişi haha 😅

• Vala en az iki çeşit peynir olsun zeytin yeşil ve siyah olsun yani sevmeyen olur yabancılık çekmesinler İzmirliler Nazlı oluyo yemekte bide menemen yap ya da Nutella tere yağ koy bide krep yap oh beni de havaalanın dan al tam olsun

• Ahhahahha bu kahvaltı beni benden aldı seni de havaalanından alır bence 😔

• Münevver

1|0
    0|0
  • Boyoz yumurta peynir

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ayağın kokmamalı 1 baş soğan olsun kuru ekmem zihninizi açar gözlere iyi felan gelir

1|0
    0|0
  • Yumurtalı pastırma 😂

1|0
    0|0
  • menemen bulunmalı sofrada :)

1|0
    0|0
  • Sucuk

1|0
    0|0
  • Sigara böreği yaparım kendime hiç üşenmem 😔

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu sıcak havada terlemeyi tetikleyecek bol baharatlı şeylerden kaçın bence. Pastırma ya da sucuk kısacası et ürünlerinden. Onun dışında sebzeye ağırlık ver reçele, eğer yapabiliyorsun pankek yap hafif ve doyurucu olur.

1|0
    0|0
  • Pişi olurdu mutlaka :D patates kızartması ya da 🙄

1|0
    0|0
  • Sigara boregi olabilir hos olur
    Krep olabilir ustune domates ve biber kavurup dokunce lezzetli ve şık oluyor
    Kaşar peynir eritmesine de ben bayilirim veya kuymak olabilir 😂
    Aciktim -_-

1|0
    0|0
    • Kuymak diyince ben de acıktım ama bir türlü yapamıyorum 😡😢

• Ben de digerlerini cok denedim de kuymagi annem yapardi eskiden

• Patates kizartmasi krep

1|0
    0|0
  • domatesli kaşarlı omlet yapabilirsin yanına kahvaltılıklar ve kızarmış ekmek

1|0
    0|0
  • Patates kızart, kıymalı yumurta ve çay yeterli

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;