Ağzınızda bir hayvanı nasıl çiğneyebiliyorsunuz?

Ağzınızda bir hayvanı nasıl çiğneyebiliyorsunuz?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir vejetaryen ve yine klişe bir soru. Çok da güzel çiğniyoruz bacım hele onu atacan mangala coss diye üff işte o zaman acayip çiğneniyo peki sen bir ağacı nasıl çiğneyebiliyosun? Bıraksan o sana oksijen üretecek havayı temizleyecek nasıl yiyebiliyorsun onları dostum ben anlayamıyorum?

6|0
    0|0
    • Veganım ağaç, ot da yemiyorum.

• Her şey et ve ottan ibaret değil.

• Ne yiyorsun geriye dağ taş toz toprak kalıyor?

En İyi Kız Görüşü

• Sen ot yiyorsun bizim yediğimiz hayvanın hakkını yediysen napcaz şimdi al bütün döngüyü bozdun hayvancağızların nesilleri tükenecek hep senin yüzünden

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 2|2
    1|0
  • bir aslan seni çiğnediğinde bu soruyu ona sor. Beni neden çiğniyosun diye..

5|1
    0|0
  • Dişlerimizle. Çokta lezzetli Cağ kebaba bayılırım mesela çok tatlı kuzulardan yapılıyor kuzu eti asdasf

4|1
    0|0
  • hayvan değil ki o, besin öyle düşün. Canlı kısmına girceksen bitki nedir?

5|0
    0|0
  • Siz nasıl bitkileri öldürüyorsunuz

1|1
    0|0
  • Yani kimileri agzina alınca emer kimileri de cigner

1|0
    0|0
  • Pişmiş olunca sorun olmuyor, çiğ olunca hiç güzel olmuyor 😨

1|0
    0|0
  • Canlı değil o köfte :D Yanına da aç bir ayran. Ohh mis. Otla çöple karın mı doyar allasen.

2|0
    0|0
  • çok basit koyunun pizolasını yağda kızart güzelce allaaahhhh otur hem yağına ban hemde etini löp löp ye oh misss

0|0
    0|0
  • Hayvandan cikani yiyorsunda hayvanimi yemiyorsun

1|0
    0|0
  • Çok kolay.

0|0
    0|0
  • Kapatıp acarak

0|0
    0|0
  • tavuğu falan yiyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ağzında bir bitkiyi nasıl çiğneyebiliyorsun, seni vicdansız o da bir canlı. Hergün yediğin o yukafların canı yok mu sanıyorsun he?

2|1
    0|0
  • sen nasıl bir bitkiyi çiğneyebiliyorsun? o da canlı hey Allahım

1|1
    0|0
  • Sen bitkileri nasıl çiğniyorsun o zaman yahu, onlar sana fotosentez yaparken sen onlara nasıl kıyıyorsun?

2|1
    0|0
  • Hiç et yemedin mi?

1|0
    0|0
  • Doğanın kanunu

2|0
    0|0
  • Insan bile cignerim.

0|1
    0|0
  • Sjsdjd pişmesi lazım önce ama

0|0
    0|0
  • Ben yapmıyorum öyle şey. 😳

0|0
    1|0
  • Disle

0|0
    0|0
  • bir sebzeyi nasıl çiğneyebiliyosan öyle :P

1|0
    0|0
  • ben bir veganım

0|0
    1|0
  • Nasi süt ayran icip yogurt yersin o da hayvana ait
    Nasil yumurta yersin
    Nasil kek yersin pasta yersin onlarin icinde de yumurta var?
    Nasil ispanak vs yersin otlarda canli...
    Sallllak ve gereksizsiniz.

2|0
    0|0
    • Süt, ayran, yoğurt, yumurta, kek, pasta hiçbirini yemiyorum veganım. Ispanak ve diğer otları da yemem. Kimin salak olduğu belli.

• Hayvanlarin can cektigini nerden cikardin hepsinin usulu var asalakk. Can cekismesi ne alaka peki hayvanda otta bakteride canlı beyinsiz ahaha sadece su ile besleniyomus gibi brde 😂😂 neredeyse yedigin her haltta hayvan urunu var bal vs gibi seyleri saymiyorum bile. Vitaminsizsin ne süt ne et ne tavuk ne de ot yemiyosun anlasilan diski ile besleniyosun 😂😂 vitaminsizlik beynini baya br etkilemis kezbancım et ye et beyne iyi gelir he bu arada meyve vs hepsi hayvan urunun toprak ile bulusmasiyla olur ve her canli topraga karistigine gore topraktan cikan domates salatalik karpuz ceviz vs hepsi hayvan urunu icerir 😂😂😂 ama senin aciman icin can cekismesi gerekiyo sanirim ahah sen hayvan kesicem diye elini kesen beceriksiz kasaplari fazla izleme ya da ayni duygu somurusunu insan yiyer bir kopek baligina falan yap ya da zebra yiyen bir aslana ahahha bu bir dongu asalak senin giberlerde muhalefet icin muhalefet olur bilimden bir haber gereksiz 😂😂

• "neredeyse yedigin her haltta hayvan urunu var bal vs gibi seyleri saymiyorum " Sayma zaten tüketmiyorum çünkü. Kimin muhalefet olmak için muhalefet olduğu da gayet ortada.

• Ona et diyoruz

3|0
    0|0
Yükleniyor... ;