Titiz olmayan birinin evinde aç kalıyorum napicam?

Bugün yengemlerde kalcaz çay dışında hiç birşey yiyemiyorum karnım gurul gurul gurulduyor yengem ve çocukları hiç titiz değil hijyenik değil midem bulanıyor yiyemiyorum yemeye calissam kusasim geliyor daha kötü oluyorum disardan soylesem ayip olacak bu saatte çıkıp bir yerde de yiyemem aç olunca da uyuyamiyorum

0|0
1512

En İyi Erkek Görüşü

• Sessizce ölüme terkedilen bir bayan...

1|0
    0|0
    • Sessizce bir kenarda ölmeyi bekleyeceğim.. ya da ölmeyeyim ya dur aklıma birsey geldi dramli birşeyler izleyim az ağlarım moralim bozulur istahim kaçar açlığını hissetmem.. 😞😞

• Ağlama be 😢

• İyi gel ozaman özele senlen kaynatak biraz 😞😭

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız değilsin. Ben de pis birinin evin de yemek yiyemem temizliğine çok dikkat ederim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Elinden geldiğince kalma orda kalıyorsanda güzlce doyur karnını gitmeden en azından baya götürür seni birazda aç kalıcan artık anlattığına göre yiyemiyorsan öyle görünüyor.

1|0
    0|0
  • Ayrıl

0|0
    0|0
  • Bakkala git abur cubur al kek filan

0|0
    0|0
  • ölmezsin dayan 1 gün

0|0
    0|0
  • yapacak bişe yok

0|0
    0|0
  • Ye gitsin.

0|0
    0|0
  • titiz olmaya devam et

0|0
    0|0
  • onlar ölmüyorsa sende ölmezsin ye gitsin boşver :)

0|0
    0|0
  • Bize gel

0|0
    0|0
  • bende çok yaşıyorum bu durumu. sabret biraz yarın dışarı çıkar atıştırırsın :/

0|0
    0|0
  • Market e git 1 kaç abur cubur al ye öyle uyu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• e sende çantanda yiyecek bişeyler götürseydin odada gizli gizli yeseydin sanki yengen düne kadar çok temizdide bugün pis oldu

1|0
    0|0
  • Valla bir şey yapamazsın, daaaha önceden haberin varsa yanına çijolata büsküvi vs almalıydın aonuçta yapını biliyosundur

1|0
    0|0
  • meyve falan ye ekmekten vs iğrenmezsin herlade öyle kuru şeyler ye

1|0
    0|0
  • Biskuvi vs ye alinmazlar

1|0
    0|0
  • O zaman çay iç bisküvi ye. Buzdolabında hiç mi bir şey yok?

0|0
    0|0
  • Meyve ye

0|0
    0|0
  • Yemeğe çalış bence bişey olmaz sonuçta

1|0
    0|0
  • Misafir ol gel bana börekler açarım sana fklsh

1|0
    0|0
    • Börek aç kız bana çok açım 😭 ama ellerini yıka sjsjks

• offf el yıkamaktan ellerim renk değiştirdi beee ne diyosun seen

• Benimde öyle esmerim ama ellerim hep beyazdir 😄

• Yanında atıştırmalık çantaya at. Gece yersin

1|0
    0|0
  • Disarida yediğimiz yemeklerdrn daha hijyeniktir

0|0
    0|0
    • Sen öyle san bir çocukları var elleri topraklı çamurlu herşeyin içine sokuyorlar gelip tabak çanak çatal ekmek herşeye elliyorlar midem kalkıyor

• Iyy ciddenmi

• Tabiki her gun bit giriyo kafalarına

• Dondurma sakız vs almaya gideceğim de ekmek arası bir şey ye dışarıda. Bende sabahları yürüyüş yapacağım deyip kahvaltı yapıp gelirdim. Evin dışında baska yerde kalmak zor

0|0
    0|0
  • Ne kadar abartmışsın ya in bakkala bir iki aburcubur al ya da çaktırmadan tabagını catalını yıka ye bişiler

0|0
    0|0
  • git dolabı aç kendi kendine bişeyle ryap

0|0
    0|0
  • Bakkala markete filan git atıştırmalık şeyler alıyım de o sırada allah ne verdiyse ye orda sonra gelirken cips çekirdek kola filan al

0|0
    0|0
    • Öyle yapcam simdi galiba 😕

• Bimde filan kapanmadıysa sarma filan vardı onlardan al meyveli yoğurtlar filan var olmadı 2 tane kek al yanına birde meyvesuyu patlat tamamdır

Yükleniyor... ;