Restoranlarda yemek yemek?

Disarda yemek yeme aliskanligim pek yok yarin üniversiteden kizlarla kahvaltiya gitmeye karar verdik. Kahvalti bu sekilde olucak simdi sorularim sogle evde herkes rahat allaha emanet yiyor. Ben o domatesleri nasil yiyebilirim ya da zeytini elimle mi yemeliyim sonra çekirdeğini ne yapmaliyim bu tarz sorularim var kasar peynirini nasil yerim orda kesilmemis sekilde gelmis ve borek var borek elde mi yenir sizce?Restoranlarda yemek yemek?

0|0
1015

En İyi Erkek Görüşü

• Çatal, bıçak gelecek.
    İnsanlar evlerinde elleri ile rahat rahat yerken bir yere gittiklerinde bıçak kullanmak zorunda hissediyorlar kendilerini. Bıçak kullanmak görgü kuralı gibi sanılıyor. Aşçıyım ben ve tavsiyem nasıl rahat isen öyle ye. Şahsen ben kendimi hiç kasmam. Yok kullanacağım dersen bıçağı sağ eline çatalı sol eline alırsın ve lokma boyutunda keser sol bıçak ile de tutar yersin. Sol el ile yiyeceksin yani. O sunumda ben bıçağın bir tek yumurtada işe yarayacağını düşünüyorum. Diğerlerine gag çatalı at ağza. Adam menemen istiyor çatal ile yiyor. Ekmeği bandırarak yiyeceksin işte. İçinden bunu yapmak geliyor ve karşındakiler de bunu yapmak istiyor ama hepiniz sürü psikolojisi ile kendinizi zorluyorsunuz. Yemeğin lezzeti doğal yiyerek çıkar. Ayrıca o kendilerini kasanlar yumurtayı soyarken mecburen doğal olacaklar. Elleri ile yumurtayı soyup sonra bıçağa geçmeleri bence komik :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Normal yiyeceksin işte kaşarın dilimi büyük kesip ye böreği çatalla ye zeytinide öyle çekirdeğinide elini sürme çatalla tabağa koy.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Tam aksine benimde dışarda yeme alışkanlığım çok var :) Öncelikle çok abartmadan istediğin gibi rahatça ye kasma kendini.

0|0
    0|0
  • Kiz arkadaslarimdan bir tanesi cok zengindi hatta 1 trilyon degerinde evi vardi ondan oncekilerde benim gibi culsuz takimindandi neyse uzatmiyim culsuz takimi sanki ingiltere kralicesi gibi bicak kullanmaya falan calisoyodu bu zengin kiz oyle luks yerlere gidiyodukki hic yemek yerken cekinmiyodu eliyle saldiriyodu herseye ilk zamanlar yadirgiyodum sonradan o rahatligin bir insan icin hic yabana atilmiyacak guzel birsey oldugunu anladim rahat ol

1|0
    0|0
  • cherry dometes onlar tek lokmada yersın catala zeytınıde catlla yıceksın peynırıde sag elde bıcak sol elde catal olmak suretıyle parca parca ye boregıde aynı sekılde kesbılırsın ama o ellede yenılebılır

0|0
    0|0
  • yiyeceğin kısıma çatalı batır bıçakla kes
    zeytini çatala batır ye çekirdeği yine çatala çıkar ve tabağın boş bir kenarına bırak

0|0
    0|0
  • yumurtayı elinle soy digerleri için bıçak kullan küçült gerisi kolay afiyet olsun ha bu arada en önemlisi kendin ol

0|0
    0|0
  • Bıçakla kes ilk sağ eline bıçak sol eline çatal kestikten sonra ye o parçayı

0|0
    0|0
  • Yok artık :o

Harbiden bu KS kızlar evden bakkala dahi çıkamıyor...

0|0
    0|0
  • Ben elimle yiyorum bazen Allah ne verdiyse kibarlığa gerek yok kendin ol yeter

0|0
    0|0
  • Elinle yemek yerine çatal bıçak kullan, gerisi aynı.

0|0
    0|0
  • Kendin olsana. Çok saçma bir soru bu.

0|0
    0|0
  • Kafana göre takış düşünme böyle şeyler bu kadar

0|0
    0|0
  • hahahahhaa

0|0
    0|0
  • Dogal ol oyle seyler dusnme

0|0
    0|0
  • Yapmacik olmaya gerek yok kardesim. Oldugun gibi gorun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Elinle saldır ye 😄 kız kızasınız birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Bicak ve pecete kullan

0|0
    0|0
  • Bıçak veriyorlar. Domatesi falan kesebilirsin. Böreği çatala takıp yiyeceksin.

0|0
    0|0
  • Domatesi ikiye kes
    Zeytini çatalla al - Çekirdeğini çatalla tabağa bırak
    Peyniri bıçakla 2-3 parçaya böl
    Böreği de çatala tak ve ye :) :)

0|0
    0|0
  • istedigin gbi ye kanka elinde dal iste

0|0
    0|0
  • Rahat ol canim..)) istedigin gibi ye

0|0
    0|0
  • Hepsini çatal bıçak kullanarak yiyeceksin. Zeytini de çatalla alacaksın.

0|0
    0|0
  • Evde nasıl yiyorsan öyle ye. Doğal ol. Dışarda çok yerim ve hiç öyle bir düşüncem olmadı

0|0
    0|0
  • Sofra kurallarını bilmiyor Musun

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;