HERKESE +1 SORUYA BAKIN LÜTFENN :) ?

Gençler hepinize merhabaa. Şimdi benim 2 ay içinde acilen bu göbeği eritmem kilo vermem lazım şu an 73'üm işte sağlıksız besleniyorum ama sağlıksız derken cips kola yiyom demiyom sadece az yiyom bazen hiç yemiyom işte düzensiz yani. Kefir kullanıyorum, karbonatlı su içiyorum, ekmek vs şeker tuz tüketmiyorum tuz derken bazen az kullanıyorum o da kaya tuzu onu da yemeklere. neyse yağ felan sağlıklı olanlarını çok çok az kullanıyorum neyse işte göbeğim var nasıl ericek ya? Gerçekten son 2 - 3 gündür çok az yiyorum sadeece sabah ve akşam gerçi acıktıkça yiyorum mesela 2 gün önce hiç acıkmadım 1 gün aç durdum neyse işte canım istiyince yemiyorum yani bide spora fitnessa gidiyom haftada 4 gün işte neyse başka neler yapabilirim? 2 ayda 5-6 kilo kesin vermem lazım. mesela bugün (dünmü desem işte salı günü bu salı) sabah 1 tabak tuzsuz bol salatayla 1 kase yoğurt yedim sonra akşam 7 8 gibi işte bamya yedim 1 tabak felan neyse işte bu ara yemekten 1 saat önce ve 1 saat sonra su içiyom yediklerimi sindirim diye. Öyle yani başka napim 2 ayda ne kadar veririm sizce? görüş yapan herkese +1 :)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Söylediğin gibi devam edersen ve artı spor yaparsan iyi olur. Evde mekik falan çek. Sonra metebolizmayı hızlandıracak şeyler yap. Soğuk duş, limonlu su hergün mutlaka 1 bardak limonlu su iç. Ve evde ip atlamak varya çok hızlı kilo verdiriyo güven bana :D

0|1
    0|0
    • İşte spordan sonra haftada toplam 4 kez duş alıyom :D ama ılık :D soğukta donuyom :D neyse işte karbonatlı suya limon sıkıyom :D evde nası ip atliyim olmaz aşağı ses gider :D

• Spor salonunda hmm :D saçma biraz aslında mantıklı ama komik olur gibi :d ama evde atlamayı denerim çok teşekkür ederimmm

• Rica ederimm :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle diyetisyene git. Bu sekilde devam edersn allah korusun sagligin kotuye gider. Bu dogru bir beslenme programi degill.

0|1
    0|0
    • Diyetisyene gittim saçma sapan bir diyet yazıp ayda 2-3 kilo dedi :) Doğru olmadığını bende biliyorumda acelem var :) 2 ay sonra normal diyet yapcam :)

• Sgligindan olma da. Duzenli beslen az az ye. Ekmek hic yeme.

• tamam teşekkür ederim :d

Erkekler Ne Diyor 2

• sabah sporu. kan şekerin düşükken yapman gerek yani hiç bişey yemeden. koşu falan yapabilirsin. en verimli yağ yakma yöntemi bu.

0|1
    0|0
    • Nasıl yani? sabah yürüyüş yapamamda aç karnına yani yürücek bişi yok. Ama mekik falan çekebilirim işe yararmı?

• Rica ederim. yemene içmene de dikkat et. İyi geceler.

• sağolasın Allah razı olsun iyi geceler

• Çok uzun yazmışsın. Okumadım cidden.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;