Ülkemizin insanı neden ülkesini kötülemekten vazgeçmiyor sizce?

Yok Türkiye cinsel açlığın ülkesiymiş yok halk cahilmiş, yok bilmem neymiş... Evet kabul ediyorum ülkemizde bazı vatandaşlar görgüsüz olabiliyor. Evet ülkemizde bazı kesimler farklı olabiliyor ama bence bu, Dünya nın her yerinde boy gösteren bişey. Mesela tecavüzler ülkemizde çok fazla olabilir, Allah bunları yapanlarin belasını versin, ama Amerikada her iki dakikada 1 kadının tecavüze uğradığını bilyor musunuz? Neyse verilecek daha çok fazla örnek var ama uzatmak istemiyorum. İşi içine biraz siyasette giriyor gibi vb. vb.
Görüşünüzü alayım?

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hani kendilerine gore "cahil, yobaz" diyerek disladiklari insanlar varya, aslinda onlar daha "egitimli, kulturlu".. Ben baska yerden bakiyorum bu konuya.. Evet ben " yobazim" cunku
    -bayanin okumasina degil calismasina karsiyim (aile birligi sarsiliyor)
    -ingilizce, fransizca ogreniliyorsa arapcada ogrenilmeli (kurrani okuyup anlamak icin)
    -karma egitim sakincali bence (erkekle kadinin yanindaki 3. kisi seytandir)...
    -ramazan davulundan, ezan sesinden rahatsiz olmuyorum (inancim keyfimden degerli)
    Daha yazabilirim.. Yobaz diyorsun bana ama soruyorum,"onlar ne kadar insan"...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bayılıyoruz birbirimizi aşağılamaya haklısın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynen öyle tamam ülkemiz çok iyimi hayır ama sanki bizim ülkemiz çok kötü Amerika avrupa güllük gülistanlık gibi bahsediyorlar daha ağır cezalar yaptırımlar geldikten sonra onlarında oranı azalacak Allahın izniyle.

1|0
    0|0
  • avrupa çok daha sapık çok daha manyak ilkemizde yine edep var innaç var bir deyim var köpeksiz köy olmaz diye ülkemizdeki o sapıklarda o köpeklerdir

1|1
    0|0
  • boşver takma

1|1
    0|0
  • aman boşwer

0|1
    0|0
  • Valla bende begenmiyorum artuk

0|0
    0|0
  • çünkü dünyadan haberleri yok , hayata çocukça ya da ergence , pembe gözlükle bakıyorlar. hayal dünyasın da yaşıyorlar ve gerçeklerden uzaklaşmak istiyorlar. bu soru tam yemek konusuna , uygun bir soru... biz de millet olarak , birbirimizi yiyoruz...

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Ama ulkede tecavuz oldugu gercegini ve bunu kaniksamanin mantiksiz oldugu degismiyor. Bir sey kotuyse kotudur azi cogu olmaz

0|0
    0|1
    • orası öyle ama bence heryer aynı b. k ülkeyi kötülemekle elimize hiç bişey geçmez bence

• Ben tecavüzü kötülemeyin demedim, Ülkeyi kötülemeyin dedim.

• Tecavuz bu ulkede utanilmasi gereken gercektir. Adalet sistemi de tarrak gibi ulkeyi kotuleyebilirim yani.

Yükleniyor... ;