Türk mutfağı diye bir şey yokmuş. Biliyormuydunuz?

Bunun acıklaması var zaten. Ama turk mutfagı doyle genis boyle guzel derken aslında oyle bir seyin olmadını duymak garip geldi. Arkadaslarada soyledim herkes sasırdı falan. Siz biliyor muydunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tabii canım tabii
    Buda halis mulis somali sofrasıydı zaten

https://i.hizliresim.com/ZdnjPk.jpg

0|0
    0|0
    • Bende oyle diyordum. Ama yokmus iste. Neyse onemli olan gecte olsa ogrenmek.

• Neyse ben yine adana kebabına oz ve öz Turk yoğurduna baklavasına yumurtalı sucuğuna reçeline salcasına daha sayamadığım nice yemeklerine hastayım bu ülkenin..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Biliyoruz

0|0
    0|0
  • Nereden çıkarıyorsunuz bakayım böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • Hayır var. Gaziantep yemekleri unesco tarafından onaylandı en iyiler arasındayız tam aksine.

0|0
    0|0
  • Toplama mutfakmiymis bizimkisi 🤔🤔

0|0
    0|0
  • nereye kaybolmuş

0|0
    0|0
  • Var tabi kültürel mutfaklar var

0|0
    0|0
  • Evet şimdi yeni usül american mutfağı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen uzaydamı yaşıyon kızımm? türk yemek kültürü 1 numara.. sen bihaber kalmışsın ya da bir trol atayım demişsin... bu soru için gizlenmen bunu gösteriyor..

2|1
    0|0
    • Gizli sormak istedim sordumda bir arastır oyle gel bilgin yok fikrinde olmasın. Bide gelmis azarlamaya kalkiyorsun? Bu ne saygısızlık. Annenmiyim bu yastan sonra sana saygı ogreticem? Terbiyeni takın.

• yorumlarım kaldırılmadı laflarımı bana satmaya kalkma küçük mahalle karısı seni. Özelen yazarsam adres vericekmisin onu söle bakım? Korkmakmıs gizliden cıkılıomu sorduan küçük fhişe. Türk milletine laf sölemedim. Az kitap oku o minik aklınla büyüklerinin işine karışma küçük keva. e

• neyse seni sorudan engelliorum laftan anlamıosun. Mesaj at tartısalım diosan baska hesapla gelip yaz. Sorumda daha fazla yorumunu istemiorum. Başka hesapla gelirsen özelden yazarım küçük ysma

• Bilmiyordum

1|0
    0|0
  • Şimdi öğrendim

0|0
    0|0
  • Ben de uzaydan yazıyorum zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;