Alkol alanlar cehenneme gidecekmiş doğru mu sizce?

O kadar xx varken hemde :)
Alkol alanlar cehenneme gidecekmiş doğru mu sizce?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Oyle malesef

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah bilir 😂 😂 😂

0|0
    0|0
  • yok içendir o :)

0|1
    0|0
  • GITMESSIN MERAK ETME, gidersen de uzulme benim gibi eglenceli biriyle takilirsin :D

0|0
    0|0
    • https://i.hizliresim.com/816n9r.jpg
      Sapitilip baskasina salca olunmadigi surece bence alkolun kimseye dogal olarakta topluma zarrali oldugunu dusunmuuorum.. sayet sarabin legal oldugu bir zamanda yani islami cahiliye doneminde bir imamin sarap icip ne dedihini bilmez hale gelerek namazi vaazi yanlis kilmasi ve yanlis cumleler kurmasi beni enyerese etmiuor sahhsen :D.. hafif sarhosum ve kendimi cok iyi hissediuorum.. bu arada benle icebilecek kadar kilon ve kapasiten var mı ki senle takilayim xok iddialiyizda bakiyorum da hanu asghsfxz

• Yani yapman sadece dinen değil sağlık açısından da önemli

0|0
    0|0
    • Viskide mantik gibi fazla dozda alindiginda iyi degildir :).. sana dayatilan mantiga bence fazla takilma.. saglik acisindan iyi degil falan asfgxz

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Ömer Hayyam güzel demiş :)

Bir yanda gül renkli şarap şirin sevgili
    Öte yanda iki yüzlü dincilerin zilleti
    Çoğu cehennemlikmiş dünyada aşıkların
    Desene kimsenin göreceği yok cenneti

Bilmem kimim neyim benden ne kalır yarına
    Cennet mi düşer yoksa cehennem mi payıma
    Sevgili şarap müzik yeter bana
    Gerisi senin olsun al cenneti çal başına

0|0
    0|0
  • ''Ey iman edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar), fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir; bunlardan uzak durun ki kurtuluşa eresiniz Şeytan içki ve kumar yoluyla ancak aranıza düşmanlık ve kin sokmak; sizi, Allah’ı anmaktan ve namazdan alıkoymak ister Artık (bunlardan) vazgeçtiniz değil mi?
    (Maide, 5/90,91) ''

0|2
    0|0
  • doğru degğil

0|0
    0|0
  • Ölüm var
    Daha bugün bir amcamızı kanserden topraga verdik

0|0
    0|0
    • son nefesine kadar sigarayı bırakamadı mübarek

• Allah rahmet eylesin.. bazen oyle insanlar ayrilirki hayatimizdan sevdihimiz olumde varmis deriz.. Allah hepimize olecehimizi ve dnyanin gecici oldugunu icimizden beynimizden eksik ettirmez ona gore favfanma iradesi verir

• alo fetvayı ara sor imam mıyız biz hacı

0|0
    0|0
  • orada KDV ÖTV yoksa giderim tabi

0|0
    0|0
  • Canım çekti ramazan bitsinde içeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;