Bayatlamış ekmekleri nasıl değerlendiriyosunuz?

bizim evde ekmek çok oluyo çoğuda bayatlıyo küfleniyo atmak yerine parktaki güvercinlere ufalayıp veriyorz siz napıyonuz

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim evde çöpe ekmek atılmaz. Tost falan yapılır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Abnem sizin gibi düsşünüp ekmekleri değerlendiricem diye geçenlerde eklemkleri sut ve yumurtaya batirmis sonra onlari tepsiye dizip ustune sosis sucuk kasar rendelemis fırına vermiş çıktı güzel güzel kokuyot bir tadına baktım (günah olmasın) bok gibi değerlendiricem diye yarken gitti güzelim sucuk kimse yemedi atıldı 😧sucuk gitti giittttttiii sucuğum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Aynen ben de suya yatırıp leğene koyuyorum kuşlar yiyiyor.

0|0
    0|0
  • köpeklere ve kuşlara veriyoruz ya da sadece bayatlmamışsa yaani bozuk degilse çorba y la ya da fırında ekmeklerden kızartma yaparız

0|0
    0|0
  • Cope atarak.

0|0
    0|0
  • Atıyok cope

0|0
    0|0
  • çorbaya kıtır olur. bayatlamaya başladığında buzluğa at, küflenmesin.

0|0
    0|0
  • Sütçü geliyor ona veriyoruz ineklere yediriyor herhal

0|0
    0|0
  • dilimleyip üzerine kaşar rendesiyle yumurta baharat (kekik, biber, tuz) karıştırıp sürüyorum sonra fırına kaşar eriyene kadar, sonra çıkınca kıtır kıtır sıcacık erimiş kaşarlı leziz dönüşümü afiyetle yiyorum tadı çok güzel oluyor dene gör

0|0
    0|0
  • ufalayıp saklarım köfteye koyunca güzel oluyor mangalda

0|0
    0|0
  • Köfte yapıyor valide hanım.

0|0
    0|0
  • ekmek yemiyorum

0|0
    0|0
  • Köfte için daha güzel harç mı var?

0|0
    0|0
  • Islatıp kuşlara veriyorum

0|0
    0|0
  • Balıklara ve serçelere

0|0
    0|0
  • Köpekler değerlendiroyor bizimkileri

0|0
    0|0
  • tavuk suyunda ıslatıp içine tavuk didikleyip üzerine yoğurt ve kıymalı salçalı sos vuhuuuuu...

0|0
    0|0
  • 10 üzerinden 3

0|0
    0|0
  • Ben kuşlara veriyorum

0|0
    0|0
  • Komsunun kopegi var ona veriyorum sutle karistirip

0|0
    0|0
  • Normal ekmek almıyorum. Tam bağday alıyor dolapta saklıyorum.

0|0
    0|0
  • Köfteye karıştırılıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 33

• İslatıyorum sonra kaplara koyup yogurtla ya da baska bir seyle olsun hayvanlara veriyorum. Ama bizim evde pek ekmek bayatlamaz. Az alıyoruz zaten. 😊

0|0
    0|0
  • Hayvanlara veriyoruz

1|0
    0|0
  • Bayat ekmeği ıslatıp kuşlara veriyor annem.

0|0
    0|0
  • Ben kucuk kucuk bolup kurutuyorum corbalarin icine guzel oluyo ya da kuruttuklarimi ufalayip koftelerin icine koyuyorum

0|0
    0|0
  • Buz dolabına koyup köfte nin içine koyuyorum genelde.
    Tirit içinde ideal oluyor. Terayağ ve baharatta kavurup çorba nın içine kıtır ekmek te yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Robotta çekip buzdolabı poşetine koyup buzluğa atıyorum köfteye kullanıyorum bazen de bayat ekmek köftesi yapıyorum

0|0
    0|0
  • Köfte ya da yağlanıp fırına atılır :D küflendirmiyoruz aldığımızda bitiyor kalırsa dediğim gibi tost falan da

0|0
    0|0
  • Annem tavuklara verirdi 😄

0|0
    0|0
  • İyice robottan geçirip buzdolabı poşetine koyup derin dondurucuya ayıp lazım olduğunda çıkarıp kullanırım :)

0|1
    0|0
  • Canı biz bayatlamış ama küflenmemiş ekmekleri dilimliyoruz sonra bir tencerenin içine dibini kapatacak kadar su koyuyoruz sonra demir kevgir var onun içine ekmekleri koyuyoruz ve üzerine bez örtüyoruz 5 dakika ya da daha 8dakika buharda tazeleniyor ve daha güzel oluyor deneyin :))))

0|0
    0|0
  • parçalayıp yumurtalı ekmek veya fırına atıyoruz yağlı

0|0
    0|0
  • Yumurtalı ekmek veya köfte yapmak için buzluğa poşetleyip koyuyorum

0|0
    0|0
  • Valla ben bazen onları minik minik kıyıp üSerine yumurta kırıp omlet gibi değerlendiriyorum (: basende yine üzerine et didikleyip sos flen döküyorum. Bazen de bayat ekmek köftesi yapıyorum ☺️

0|0
    0|0
  • Biraz sertleşmeye başlayınca kıtır ekmek yapıyoruz

0|0
    0|0
  • ekmek kızartması, fırında kızartıp köfteler için ekmek içi yapıyoruz ya da kuşlara veriyoruz bazen de ben tost yapıyorum

0|0
    0|0
  • Disarida ihtiyaci olan bircok hayvan var onlara veriyorum

1|0
    0|0
  • Küflü ekmeği kuşlara mı veriyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Kuslara atiyorum

0|0
    0|0
  • Köfte yapıyoruz biz genelde ya da kızartıyoruz

0|0
    0|0
  • Firinlayip blenderdan gecirebilirsin. Galeta unuolarak kulanmak icin. Biz de cok sikinti olmuyor.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    13
Yükleniyor... ;