Ponçik yemeğimi çaldılar 😔?

1 saat uyuyım dedim. Ablam yaptığım tüm yemekleri götürmüş. İmam bayıldı, sarma ve mantı yapmıştım. Akşama arkadaşlar iftara gelicekti ve baya kalabalık 14 kişi. Şimdi malzeme almaya gitsem saat 5 olur. Sonra eve gelene kadar 5.30. Tüm malzemeleri alsam bile yapcagım seyler yetismez. Evi temizlicektim daha. Dısardan söylesemde ayıp olur. Bana kısa sürücek ama özenmeden hazırlanmış gibi olmıcak bir menü söyler misiniz? 😔

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun.
    fırın köfte with patetes :D
    çorba,
    pirinç pilavı
    salata

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar düşüncesiz bir ablan varmış ya , bilmiyormu arkadaşlarının geleceğini emeğine yazık..

1|0
    0|0
    • Evet oda kendi arkadaslarına goturmus iste. Normalde boyle bir sey yapmaz bende anlamadım bir baktım tüm tencereler tepsiler bosalmıs 😔

• Tesekkurler yapıcam begendim 😊😊😊😊

• Rica ederim kolay gelsin :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Patates keki yap. Fırında makarna. Çorba. Salata. İstersen köfte birde semiz otu yap yoğurtlu veya eşkili ama yoğurtlu iyi gider bunların yanında

0|0
    0|0
  • Fırında patetes yap tavuklu filan
    salata birde
    ayran
    corba tamamdır

0|0
    0|0
    • Ama az olur o 😔

• Kısır fırında patatesin yanında verilmez. 14 kisi icinde 2 tepsi yapmam gerekir bakalım 😔

• verilir sen yaptında yemeyeceklermi
      zaten kalabaıklar
      arada yerlerdi:D

• ablan 14kişilik yemek mi yedi şimdi

0|0
    0|0
  • kadayıf, karnıyarık pilav cacık

0|0
    0|0
    • Karnı yarık yaptım zaten goturdu iste malzemem bitti yine aynılarını yapsam zaman yetismez 😔

• Makarna hazır çorba salata puding enfes bir iftar menüsü

0|0
    0|0
    • Basit olur olmaz uzaktan geliyorlar 😔

• Kısa sürede en fazla hazırlayabileceğin bu mutfakta da vasatım zaten anlamam bu işlerden

• Pilav-cacık.

0|0
    0|0
  • çorba (ezogelin olabilir)
    tas kebabı
    pilav
    cacık
    salata
    güllaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçmiş olsun 😂

0|0
    0|0
  • Mantı eğer hazır varsa
    patates salatası
    Fırında patates köfte
    Ama bunlar ayrı menülerin sanırım uyduramadım😐

0|0
    0|0
    • Mantı yok kendim acmıstım. Hazır yemekte yemiyorum yedirmem ayıp olur. Fırında patates tavuk ya da köfte yaparım heralde bakıyorum bende tesekkurler 😔

• Rica ederim😊

Yükleniyor... ;