Lütfen bana tavsiye verin?

Çok içim sıkkın resmen kendi kendime duvarlar ördum insanlarla zor iletişime geçiyorum bir insana derdimi 2 kere anlatıyorum insanlar kelimelerimi anlayamıyor çok sessiz konusuyormusum toplum içinde yemek yiyemiyorum surekli belki aç olan vardır diye dusunuyorum utanıyorum sürekli insanlar için iyi dusunuyorum ve sonra insanlar beni aptal yerine koyuyor eziyorlar kesinlikle değisicem laf sokana laf sokucam çünkü insanlar tepene çikıyor ama ben gerçekten nası sosyallesicemi bilmiyorum nası rahat olabilirim kalabalikta tavsiye verirmisini?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• takıl bana dicem ama kız sın
    bence kişisel gelişim kitapları oku
    insanları elinden geldiği kadar tanımaya çalış bak göreceksin
    benimle dalga geçer öz güvenli vs. dediğin kimselerin maskeleri ardındaki yüzlerini görünce aaa insanlar böyle miymiş diyeceksin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sana tavsiye versem bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • Sen tavsiye almazsin

0|0
    0|0
  • Olduğun gibi davran ve özgüvenin yerinde olsun altta kalma iyilik sever ol ama seni ezmelerine izin verme

0|0
    0|0
  • yüksek sesle konuşabilirsin mesela

0|0
    0|0
  • Altın gibi bir kalbin var kimseyi takma helal olsun

0|0
    0|0
  • bir işe falan gir gerisi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Guzel seyler dusunuyosun ama kendini dusu. meyi birakmissin kendine deger ver once snra gerisi gelir kimseden cekinme insanlarin onyargilariyla basedemezsn ztn hepimiz insaniz kimseden korkmana cekinmene gerek yok onlarda sen gbi bunu dusun snra insanlarla konusmaya calis bir bahane bul laf at zamanla acilirsin

0|0
    0|0
  • Zamanla olur

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;