Lahmacunun nesini seviyorsunuz?

Kiymasi baharati leş gibi kokuyor ve icine soganda koyuyorlar bunu yiyen biri banyo yapmalı bence :D

Ben hicbir üst sınıftan insanların lahmacun yediğini görmedim. Bir ara Alişan lahmacun yediği için alay konusu olmuştu sosyetede

Güncellemeler:
Zenginlerin kıro kısmı lahmacun yiyebiliyor ama gercek bir üst sinif mensubu sosyete kesim lahmacun yemez
Sorumu kokuttunuz yeter :D :D

0|0
4152

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Lahmacunu bulamayan milyonlarca insan varken xper kasmak icin aptam bir insanin aptalca sorularına daha tahammül edemiyorum... yemeğe iğrenç leş gibi duyorsunda gün gelir o leş dediğin yemeğe muhtaç olursun vesselâm.
    Hayatinda sosyete nedir bilmeyen onların icine girsen rezil olacak bir tipsin gelmiş bidi bidi yapiyorsun.
    Sen ne kadar ucuz birisin.

2|1
    0|0
    • Herkesi kendin gibi sanma beni tanimiyorsun. Her soruda 1 xperdir çok cevap gelince xper kazanmiyorum buraya uye olan herkeste fakir degil.. Sosyete icerisinde rezil olacakmisim :D Sana 10 lahmacun soyleyeyim bir daha sorularima yazma.

• Keşke her insan fakir olabilse en azından insanlık var onlarda.
      Senin gibi insanlığını kaybedip parası olsa kaç yazar.
      Dilerim birgün bir ekmeğe bile muhtaç olmazsin, pismanlik kötüdür çünkü.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

• İnsanların yediklerini bile alay konusu yapan ve dışlayan insanlara gülüp geçmek gerekir. Kokuyor diye beğenmediğin soğan doğal antibiyotik deposudur. Sağlıklı bir besin. Ağzını fırçalarsın iki naneli sakız çiğnersin ya da şeker atarsın ağzına sorun çözülür.

2|2
    0|0
  • Üst sınıf olmadığım için lezzetle yiyorum :D

5|2
    0|0
  • lahmacun sevmeyen kız. dünyanın en itici şeyi

3|1
    0|0
  • üst sınıf tabir edilen insanların saklı gizli yedikleri bişeydir bu canım :D çünkü onlar bir parça bonfile etine 2000 lira vermekten zevk alır geri zekalılar... iyi kaliteli bir mekanda yapılan lahmacundan cumhurbaşkanı olsamda vazgeçmem kim ne derse desin..

1|0
    0|0
  • İsteyen istediğini yer gizli
    Ünlülere fazla kaptırma kendini

3|0
    0|0
  • onlar italyan pizza yer dimi ne farkı var leş gibi kokuyor oda hem sen lahmacunun tadını bir alsan birdah asla bırkamazsın

1|0
    0|0
  • Sen git Yukarı Mençistırda yaşa...

3|2
    0|0
  • her yerde bulunduğu için yemiyolardır.
    yoksa ıstakoz yemezler

1|0
    0|0
  • Lahmacun yiyen kanka falansa bırak kanka olalım be.

Forza lahmacun.

Olsada yesek dedirtti.

1|0
    0|0
  • Lahmacun u yemeyen kuşmuğa benzeyen pizzayi yiyor.
    İğrenç

Ayrıca kast sistemi gibi sınıflandırma yapan,
    Alt sınıf üst sınıf diye.
    O kişilerin gelişmemiş modernizm adı altında çürük beyinleri pas tutmustur.

2|0
    0|0
  • Bizim az gelismis sosyetenin bayila bayila yiyip, "Sekerim, Paris'teki sogan corbasinin tadini burda bulamiyorum" diye methiyeler duzdugu o corba da Fransiz fakir corbasidir :) Ayrica lahmacun hayat kadar guzeldir.

0|0
    0|0
  • Üst sınıf ne alaka ya isteyen yer size ne niye asagilar gibi konuşuyorsun.

2|0
    0|0
  • Kıymalı lahmacun ama kıyma yok

0|0
    0|0
  • çok fena küfredesim geldi. üst sınıfın yediği yemeği de biliyoruz. Aynı pizza da. Eti daha fazla hamuru ince. Hatta pizzada hamur ne kadar ince olursa tadı da o kadar lezzetli olur.

2|0
    0|0
  • Sen ne anlarsin kizim turk mutfagindan git pizza hamburger spagetti falan ye sen...

2|0
    0|0
  • Üst sınıf mı hahahahhaaa :D sırf lahmacun için senin deyiminle alt sınıfta kalabilirim sorun yok :D lahmacun sevenler toplansin buraya

1|0
    0|0
  • Parası olan yüce olsaydı... Pezevengler alim olurdu...

2|0
    0|0
  • sosyete olmak isteyen kim

2|0
    0|0
  • vay anasını yemeginde altı üstü çıktı ya la bu ne ego neyin kafası arkadaş ÖLÜM var ÖLÜM hatırlatayım lahmacun yemiyenin aklı yoh

1|0
    0|0
  • Tadını seviyoruz, sen ne anlarsın sjsj

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 40

• Nimete öyle denilir mi ya. Günahtır.
    Lahmacun yenmez mi koyacaksın mezeleri ortasına sıkacaksın limonu bir de ayran buz gibi.

Ağzının tadını bilmiyor olabilirsin.
    Fakat nimete leş demek, senin haddine düşmez.

3|4
    0|0
  • sjsjsj demek ki üst sınıf berbat.

2|2
    0|0
  • Lahmacun sevmeyen insan mı olur 😒

1|4
    0|0
  • Ben yemiyorum da sevmiyorum ben kuru kuru geliyor bana. Anam yaparsa yerim ❤
    Ama zaten kimsenin ne düşündüğünü önemsemem sevsem yerim yani, alt kesimdenim çünkü.
    Tamamen damak zevki.

0|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Yaz beni alt sıralara madem, bizene elin ne yediğinden lahmacunsuz olur mu 😀 Soğanı köftenin de içine koyuyorlar yeme onuda o zaman😀

2|1
    0|0
  • Sosyete lahmacunun anasını ağlatıyo bulunduğum yer gereği yalı da değilim belki ama çoğu komşumuz ekranlarda olan ve tanınan kişiler deliler gibi yiyolar hemde

2|0
    0|0
  • Lahmacun yenmez mi beee.

1|1
    0|0
  • Çok güzel ya bence 😂

0|0
    0|0
  • Neresi kokuyo be sen ucuz yerlerde yedin demek ki, diyarbakır lahmacununu tek geçerim mis gibi buram buram isot kokar 😀

1|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum damak zevkime uymuyor ama "üst sınıf" insanları gözümde büyütmüyorum. Emin olabilirsin ki onlarda yiyordur hatta tarhana çorbası da yiyorlardır. İnsan değiller mi? Kendini ne kadar küçük gördüğünü göstermiş oldun.

1|0
    0|0
  • Şimdide lahmacun yiyen insanlarımı küçümsüyorsunuz. Maşallah.

2|0
    0|0
  • İsteyen yer istemeyen yemez herkesin kendi ağız tadı.

1|0
    0|0
  • Yüksek sosyete hep başkalarının düşüncelerine göre yaşamaktan hayattan tat alamıyor. Aslında hepsinin canı çekiyor da laf olur diye yiyemiyorlar. Biz onların yerine afiyetle yeriz.

0|0
    0|0
  • Bu üst sınıf cahilleri ne anlar yemekten

2|1
    0|0
  • Suşi boğazında kalsın sdfa

0|0
    0|0
  • Çoook canım çekti ya :(

0|0
    0|0
  • herşeyini