Hangi makarna sosu?

Arkadaslar evde tekim aksama makarna yapicam ama öyle kuru kuru salcali yemekde olmuyor
Bildiginiz güzel bir sos tarifi varmi? 👱
cok aciktimm

0|0
96

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bilmiyorum beceriksizim 😂😂

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• en basit sos yogurt makarnanın üzerine dök daha sonra acılı kızıgn yağ kızart güzel sonra onu da üzerine dök miss :))

1|0
    0|0
  • Domatesli yeşil biberli sos yap hatta bunu yaparken içine bulyon da atabilirsin değişik bir tat verir

1|0
    0|0
  • Kafana göre yaparsın sos yapmakta ne var :)

1|0
    0|0
  • kremali mantarli tavuk sosunu dene mmmmhh :D

1|0
    0|0
  • tek yapabildiğin yemek makarna mı snn madem sos yapmayı bilmiyon başka yemek yap tabi beceriksiz değilsen :D

1|0
    0|0
    • yapmasina herseyi yaparimda tembelligim tuttu bugün :D

• hem beceriksiz hem tembel bu kadarıda pes :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben soğan doğruyorum pişiyorum sonra acı biber salçası tereyağı karabiber tuz az pul biber ve domatesleri küp küp kesip pişirip ta taaa Pollyana usulü sos

1|0
    0|0
  • Tereyağını erit içine biber ve havuç doğra veya istediğin bir sebzeyi. Sonra bir yemek kaşığı unu kavur bunun içinde. Biraz da süt ekle. Bu katı olana kadar karıştır hep. Karabiber ekle. 15-20 dkk piştikten sonra al sana güzel peşamel sosu.

1|0
    0|0
  • köri sos yap kardo

1|0
    0|0
  • Klasik sos yağ salca birazda nane iyidir bol salcali olacak ama 😋 canım istedi 😒

1|0
    0|0
  • ramazanda sorulur mu bu be kanka

1|0
    0|0
  • pesto sos

1|0
    0|0
  • Alfredo. İş yerinde çalışırken bayılırdım yapmaya da yemeye de. Tavuk al haşla parçalara ayır krema ekle kavur biraz tavada sonra içine hazır mantarlardan at (mantarsiz da yapabilirsin) sonra ahaslanmis makarnayı ekle. Fiuuu

0|0
    0|0
  • Sarimsakli kekikli yogurt

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;