Sizlere Haftalık İftar Menüsü Hazırladım!

Herkese merhaba Bu bencem farklı olsun istedim ve size bir haftalık ramazan için iftar menüsü fikri vermek için karşınızdayım. Pazartesi...
8 17

Sizlere Pratik ve Kolay Haftalık İftar Menüsü Hazırladım!

Herkese merhaba Bugün çalışanlar, öğrenciler, yalnız yaşayanlar ve vakti az olanlar için @BirtakımReklamişleri üyenin isteği üzerine...
1 8
Deniyor

@Wineandorange Tarifiyle Dr. Oetker Hızlı Maya ile Ekmek Yapıyoruz! 🤩🤩

Malzemeler: - 2 su bardağı ılık su - 1.5 yemek kaşığı şeker - 2 çay kaşığı tuz - 1 paket Dr.Oetker hızlı maya - 1 su bardağı sıvıyağ -...
3 4

Çinliler Neden Her Şeyi Yerler?

Çinlilerin bir çoğu iğrenç denebilecek düzeyde yemekler yerler. İnsanların da bu tür durumlarda hissettikleri tek duygu kusma ve iğrenme...
4 6

Minik Kakaolu Toplar Yapıyoruz 😋

Herkese selamm😅👋👋 Bugün yanmış kekten kakaolu toplar yapıyoruz 😅😅 Malzemelerimiz: Kek Süt ya da toz süt Tarçın Kakao Mahlep bu...
9 14

Şifa Kaynağı Olan Balın Faydalarını Konuşuyoruz! 🍯

Herkese merhaba Bugün balın faydalarını konuşalım istedim. Hem lezzetli hem de faydalı aynı zamanda da şifa kaynağı olan balın gelin...
5 7
Sohbet

Diyetisyen Seray Bayraktaroğulları Röportajı: Ramazanda Diyet Hakkında Her Şey

Diyet yapan bir çok kişi ramazan orucu ile diyet sürecini birlikte nasıl yürüteceği konusunda yeterli bilgiye sahip değil. Bu günkü...
12 34

Size kahve yapar mıydım söyliyim mi?

Acaba yapacak mıyııımm hadi gelin söyliyim jsnsjsns
29 48

Köfteye en çok hangi baharat yakışıyor?

#_elifce_ dağ kekiği der susarım...
7 13

Dışarıda tek başımıza bir şeyler yiyip içmek yüksek özgüven midir, yalnızlık belirtisi midir?

Kendi kendimi kahve içmeye çıkartamayacaksam “neden hayattayım” diye bir düşünürüm🙄
14 18

Arkadaşlar bugün iftar yemeği vercem?

Ama ne çorba yapsam diye düşünüyorum
1 11

Ramazanda Alkol Almak Daha Mı Günah?

arkadaşlar alkol kullanmıyorum ama şurubun içinde alkol var ramazan diye şurubu içmeyi bırakmıştım ramazanda daha mı büyük günah oluyor...
0 7

Çayı hangi bardakta içmeyi seversiniz?

Kupa benim favorim
33 52

İstanbul'da flörtünüzle nerede çay içmek isterdiniz?

İstanbul'da Flörtünüzle nerede çay içmek isterdiniz?
10 15

İlerideki karınızın eşinizin böyle sofra hazırlaması hoşunuza gider mi beyler?

Ben rakı bardağı falan alıp çeyizime koymayı düşünüyorum eşime böyle sofra hazırlamak istiyorum
1 6

Severek içtiğiniz çorba hangisi?

Severek İçtiğiniz Çorba Hangisi?
36 28

Öne Çıkanlar

Bu meyvenin adı ne?

Tadı portakal mandalina ve limon karışımı bişey. Kabuğuyla beraber yeniyormuş ama adını bilemedik 😳 Kamkat nasıl yenir?
10 12

Efes özel seri alkol oranı nedir?

Efes özel seri alkol oranı nedir arkadaşlar?
2 2

50'lik rakı kaç dubledir?

Arkadaşlar 50'lik rakıdan kaç rakı bardağı (kadehi) çıkar. Tahminen bileniniz varsa yazın lütfen :D Bardağın yarısına rakı yarısına su...
1 9

Adana'da en iyi kebap nerede yenir?

Soru başlıkta arkdaşlar cevaplarınızı bekliyorum. Adana'da olan varsa beraber olsun
2 5
BiBilen Cevap Paylaştı

Tirbüşonsuz şarap açma yöntemleri nelerdir?

Hep arkadaşımdan ödünç alırdım ama şu anda yurtta değilmiş. Tirbüşon olmadan şarap şişesini nasıl açabilirim?
6 19

Karaca kahve makinesi kullanlar var mı?

Merhaba ben Karaca kahve makinesi alacağım hatır HÜP ya da HÜPS alacağım kullananlar var mı közde kahvenin tadı nasıl farklı mı? Karaca...
1 1

Düdüklü tencere nasıl kullanılır?

Hanımlar akşama fasulye yapmam lazım ama düdüklü şart korkuyorum patlar diye, düdüğü ne zaman yukarı kaldırıyorsunuz ya da kaldırmıyor...
7 7

Çay severler toplaşın : sizce en iyi çay hangi çaydanlıkta olur?

Uzun zaman sonra sorulara döneyim KScanlar merhaba. Biliyorsunuz bir sürü çaydanlık çeşitleri var bakır, emaye, alüminyum, ateşe...
1 4

Kaliteli granit tencere seti önerisi var mı?

Kalitelisinden granit tencere seti önerisi bekliyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
4 2
YÜKLENİYOR...