25 gü

Sütlü Nuriye sevmek suç mu?

PersonaNonGratta
Bugün başımdan geçen trajikomik bir anı..
Bugün iş yerinde arkadaşlarla sohbet ederken arabalardan açıldı konu, kimi pahalılıktan bahsetti, kimisi model yarıştırdı vs derken Nuriye adında çalışan bir arkadaşımızda benim arabam bozuldu servise bıraktım deyince, muhit olarak yolumun üstü olduğu için ben seni bırakırım dedim. Tabi sevindi gece 11 de çıkacağız işten kadın başına ne yapsın.
Konu konuyu açtı, iftara geldi, ne yesek ne söylesek falan herkes bir fikir sundu.
Bende şöyle kararlı bir sesle;
-Off canım bir sütlü Nuriye çekiyor ki sormayın eve giderken alayım deyince ortalık bir buz kesti.
Tabi bizim Nuriye de bunu duyunca bir bozuldu falan... Aradan biraz zaman geçince beni arkadaşım alacak ben sizinle gelemeyeceğim dedi. Bende ısrar etmedim yanlış anlamasın diye.
Ben yine eve gelirken girdim pastanenin birine girdim aldım sütlü Nuriye mi eve geldim bir güzel yedim.
Sonra ne mi oldu? diğerleri hala Nuriye'yi benim bırakacağımı düşünmüş olacaklar ki, yaklaşık yarım saattir samimi olduğum bir kaç arkadaşın Bana whatsaptan attığı
"Abi sütlü Nuriye nasıldı?" sorusuna "Şahaneydi" diye verdiğim cevabın açıklamasını yapıyorum. İnandıramıyorum. Ben bırakmadım etmedim falan diyorum ama kafi değil..
Size soruyorum, sütlü Nuriye seviyor olmam suç mu yani?
8
1
Görüşünü yaz