Yemek yapmayı bilen erkek kadınların gözünde daha mı öndedir?

Yemek yapmayı bilen erkek kadınların gözünde daha mı öndedir?Yemek yapmayı bilen erkek kadınların gözünde daha mı öndedir?

0|2
2311

En İyi Kız Görüşleri

• Benim için farketmez bilip bilmemesi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• özel bir seçim sebebi olduğunu düşünmüyorum.. ama ilişkilerde ve evlilikte güzel anlar yaşatır.. fotoğraftaki gibi. . ve kimi zaman çok kolaylık sağlar..

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• Hasta oldugumda bana bir corba kaynatabilecek bir erkek tabi ki daha öndedir.

Benim icin olmasa bile en azindan ben yaninda degilken kendi kendine yetebilsin. Kendisi icin yapabilsin yani.

0|2
    0|0
  • Girişimci olan erkek birşeyi bilmese bile bilmek icin çabalayan erkek her daim önde olur

0|1
    0|0
  • Öne geçirecek kadar önemli değil benim için ama yapabilmesi hoşuma gider.

0|1
    0|0
  • Kadinin neden hoslandigina baglidir ilaki her kadinin hosuna gider ama bazilarini bu rahatsizda ede bilir

0|1
    0|0
  • Her zaman degil ozel zamanlarda yapsa daha güzel 😂

0|1
    0|0
  • Bencede oyle erkek eli mutfakta sart

0|1
    0|0
  • Tabi ki de

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • evett

0|1
    0|0
  • ben yemek yapmayı bilen erkeği çekemem

0|1
    0|0
  • Aynen tabiki 😄

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Neden yemek yapmasını mi öğrenicen?

0|1
    0|0
  • Evett.

0|1
    0|0
  • Hiç alakası yok

0|1
    0|0
  • Tabiki daha ondedir

0|1
    0|0
  • Ee yani

0|1
    0|0
  • Ee yani

0|1
    0|0
  • Bilmesede bir damak zevki olsun

0|1
    0|0
  • E yani diğer erkeklere göre 1 adım daha önde olurlar ama kimse böyle şeylere takılmaz. :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadınların gözünde olan erkek erkek gibi erkek olandır.. Çünkü erkek olmak öndekiüçşey ile olmuyor önce yürek olarak erkek olmak gerekiyor sonra kafa olarak.. O erkek kadınların gözünde her zaman ayrı yer tutar haa ekstradan yemek yapıyorsa o zaman daha da makbuldür.

0|1
    0|0
  • Yalnızken açlıktan ölmeyecek kadar bişeyler yapabilsin yeter gerisi karı koca arasında yardımlaşarak olacak şeylerdir. Ekstradan bir etkisi fazla olmaz bence kadınların gözünde

0|1
    0|0
  • Takılacaklarını sanmıyorum bu konuya. Bilmek zorunluluk çünkü. Ne yiyonuz oğlum evde siz?

1|1
    0|0
  • eğer bekarsan yemekte yapmayı öğrenırsın ev temızlemeyıde insan kendı kendıne yetebilmeli

0|1
    0|0
  • Tabiki

0|1
    0|0
  • Az da olsa ondedir

0|1
    0|0
  • Evet tabiki

0|1
    0|0
  • 3 5 biseyler yapabiliyorum 😂