Hoşlandığım beye hangi tatlıyı yapayım? Erkekler hangi tatlıları sever?

Gizli Üye
Evlilik niyetiyle tanıştığım biri var onun iş yeriyle benimki cok yakin. 1 haftadır görüşüyoruz. Bizi tanıştıran arkadaşım kendisinin tatlıyı cok sevdiğini ona tatli yapip göndermemin hoşuna gideceğini söyledi. Çok çalıştığım icin zahmetli bir tatlıya vaktim yok bol çikolatalı bir ıslak kek yapayım diyorum akşam. Farklı fikirleri olan varsa beklerim ☺
Hoşlandığım beye hangi tatlıyı yapayım? Erkekler hangi tatlıları sever?