Lezzetli fikirler arıyoruz! Sevdiğin pratik tatlının yeni çeşidine sen karar ver; hediye sepetini kazan! Yeni tatlı neli olsun?

Hız, serinlik, pratiklik ve mükemmel lezzet! 3 dakikan ve 500 ml soğuk sütün varsa mutlusun! 7’den 70’e herkes, hazırlaması çok pratik bu lezzete bayılıyor!

Sevenler hemen neden bahsettiğimizi anladı:
Tabii ki, Dr. Oetker Crème Olé!

Soğuk süt ile sadece çırpılarak hazırlanan ve buzdolabında bekletmeden tüketilebilen Crème Olé; 6 çeşidiyle herkesin favorisi oldu. Vanilya Aromalı, Çikolatalı, Çikolata Fındık Aromalı, Muz Aromalı, Çilek Aromalı ve Damla Sakızlı Crème Olé serisine yenisini eklemeye karar verdik ve senin fikrine ihtiyacımız var KScan. 🤗
Lezzetli fikirler arıyoruz! Sevdiğin pratik tatlının yeni çeşidine sen karar ver; hediye sepetini kazan! Yeni tatlı neli olsun?

Dr. Oetker hediye sepetini kap!

"Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle …… olmalı" diyorsan;

Hemen yeni Dr. Oetker Crème Olé’nin neli olmasını istediğini sorunun altında görüş olarak paylaş; KScanlar seni oylasın, hep beraber yeni lezzete karar verelim.

En çok beğeni alan 3 görüşten biri seninki olsun; mutfağını şenlendirecek Dr. Oetker hediye sepetini kap! Hem belki senin seçtiğin yeni lezzet raflarda yerini alır belli mi olur? Arkadaşlarına gururlanarak gösterirsin. 😎

Hemen görüşünü paylaş; yeni Dr. Oetker Crème Olé lezzetine sen karar ver, hediye sepetini kap! 🏆

21|18
532611

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

532611
  • Bence sıradaki trimasu aromalı olmalı. Çünkü Dr. Oetker cremole çeşitleri tek başına pasta olma potansiyelini taşıyor. ☺️

5|4
    11|8
    • Bence birazcık leylak kokulu ve yaban mersinli creme ole olmalı. İyi bir reklamla beraber çok satanlara girebilir :D

• Limon aromali olsun bence hem yaza hem kısa hitap eden bir tatlı olur ☺

12|9
    41|20
  • Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle çikolatalı olmalı"

6|13
    53|29
  • Muz ve çikolatalının lezzetine kimse hayır diyemez bence. 😍😍😍

10|13
    48|27
    • Kışa özel kesinlikle portakal aromalı olmalı yaz gelince portakal özleyenler de bu lezzetten yararlanabilecek. 😍😍

• Limon aromalı olsun bence, herkesin hoşuna gideceğini düşünüyorum..

21|17
    53|28
  • Frambuaz & Damla çikolata ❤️

23|14
    40|23
  • Kesinlikle çikolatalı olmalı 🤗🤗

1|2
    5|4
  • Beyaz çikolatalı olsun gerçek tadında hemde

1|0
    2|0
  • Ahududu
    Kara dut
    Böğürtlen ile kırmızı meyveler tadında olabilir ki cezbedici ve kendine has bir hayran kitlesi olan tatlar bence.

Vişne, bitter çikolata ikilisi de kendine müdavim edecek tatlardan birisi bana göre.

Bir diğeri ise incir ve ceviz tatlarında olabilir ki bir farklı lezzetler arayanlar için hoş bir seçenek olacaktır.

5|0
    8|0
  • Crème Olé Hindistan cevizli ve fındık parçacıklı 😬😉

10|4
    1|2
  • Mutfakta pratik lezzetlere bayılıyorum. Yeni Crème Olé vişne soslu ya da hindistan cevizli olmalı.😍

15|12
    42|24
  • Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle orman meyveleri alt tabaninda dağ cilekli olmalı.
    Kaşığı ağzıma götürdüğümde oncelikle orman meyvelerinin eşsiz bulusmasinin tattiktan sonra yerini dağ çileğine bırakması ve son olarak arkaniza yaslanip kendinizi kendinizi ormanin derinliklerinde hissetmeniz eşliğinde Crème Olé yapiminda cikan bulasiklari unutmak! İşte Crème Olé tam olarak bu şekilde olmalı.

2|1
    2|0
  • Mmm bayılırım ben buna her gün alıyorum.😝
    Portakallı ve hindistan cevizli olursa tadından yenmez
    Depresyondayken bu çok iyi geliyor bana. Her saniye hiç bıkmadan yiyebilirim.😍❤

20|64
    8|4
  • bal ceviz
    portakal çikolata
    karpuz çilek
    kavun vanilya
    elma nane
    gül nane
    yaban mersini böğürtlen ^-^

18|23
    7|0
  • karamel olabilir böğürtlen ahududu dağ çileği karışımı olabilir bademli olabilr ancak bu tatlıların hazırlarını yaparken toz aromalarla ve tatlandırıcılarla yapay bir tat oluşturmak yerine aroma veren ana malzemeden belki kurutulmuş parçacıklar vs. olması hem daha şık hem daha doğal bir hava katabilir ve bu sayede daha fazla tüketileceğinden eminim

1|1
    1|0
  • Kahve olmalı tabiki. :)
    Kahveli panna cotta'ya ölen biri olarak elimde bu alternatif olsaydı aşçı olmama rağmen panna cotta ile uğraşmadan her gün tüketirdim. :)

4|1
    4|2
  • Çikolata lı olmasın demin sütlü cilekli bir tatlı vardı yok oldu

7|3
    4|2
  • Hem Tatlı hem mayhoş tatlar her zaman karşımıza çıkmıyor. Sabit tatları biraz geride bırakıp dilde tat bırakacak yeni lezzetlerin peşine düşmeliyiz. 💡

Bu yüZden yeni Crème Olé kesinlikle böğürtlen/ahududulu olmalı" 🧁
    Hem tatlı hem ekşi ☝🏻😋😋
    Yapın da yiyelim 😎

2|1
    2|0
  • Damla sakızı ve çileğin muhteşem birleşimiyle oluşan bir şey olsun😍😄

8|3
    2|1
    • Aa şimdi detayı gördüm onu yapmışsınız😕
      o zaman çikolata+ damla sakızı ve bal kabaklı olsun😅

• Öncelikle bu güzel etkinlikten dolayı Dr. Oetker’e teşekkürler 🌸 Yeni denediğim ve tadı aşırı hoşuma giden bir lezzet olan Muz-çikolata karışımının; kalitesinden vazgeçemediğiz, her kaşığında damağımızı şenlendiren Creme ole serisinde yerini almasını isterdim ❤️

3|2
    1|0
  • Frambuazlı olmalı hatta içinde frambuaz sosu da olmalı. Böyle kaşıkladıkça sosu ile zevkin doruklarına ulaşayım

7|1
    5|0
  • Geçen yıldan beri ikisini (çilekli-çikolatalı) birleştirip üstüne de çakıltaşı çikolata serpiyorum. :D Hatta abartıp üçlediğim de oluyor muzluyu katarak. Sanırım bu kiloları açıklar. Tavsiyem kestaneli olmasın, yavan olur. Pasta da olduğu gibi olmaz. Vişneli-karadutlu olmalı kesinlikle, hafif boğaz yakan cinsten. Çünkü tatlı çok olunca bunaltıyor. Ekşili tatlı lezzetler her zaman beyni beraber ele geçirir.

2|1
    1|0
  • Hindistan cevizli yapın Hindistan cevizli süte bayılıyoruum. Var olan çeşitlerin hepsinin bir de chialı versiyonunu üretin. Lavantalı yapın carte dor dondurmasında var baya ikginç ve güzel saydıklarım zaten trde hiç yok yapın 2 reklam verseniz sonra tutmasa bile milletin merakına aldığı kadarı bile yeter

2|1
    2|0
  • Muz ve çikolata.
    Ya da Antep fıstıklı çikolatalı olabilir. Mükemmel olur hatta❤💝💝

5|2
    1|0
  • Limon ve vişne aromalı olsun istiyorum mümkünse daha yoğun kıvam. :-D

5|2
    1|0
  • Yaklaşık dört bin yıldır insanoğlu tarafından tüketildiği düşünülen ve efsaneye göre Buda’nın, ağacının gölgesinde meditasyon yaptığı söylenilen mango, ülkemize ilk geldiği zamanlar oldukça pahalı bir meyve olsa da Türkiye’de üretilmeye başlamasıyla beraber oldukça popüler ve sevilen meyveler arasında yerini alır.
    Yeni tat muhakkak MANGO lu olmalı.

0|0
    0|0
  • Bitter çikolatalıya damla çıkolata taneli çeşidini ekleyin

23|11
    1|0
  • Kış aylarına özel olsun😊kestaneli ya da balkabaklı olsun lütfen 😊👍

8|3
    2|0
  • Som zamanlarda da favori olduğu için, "Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle ananasli-chiali olmalı"

6|1
    3|0
  • Ben bir güneyli olarak yazın ferah bir his verecek kışın da kış mevsimini iliklerimize işletecek limonlu bir creme ole olsun isterdim.

2|2
    3|0
  • kesinlikle TARÇINLI SAHLEPLİ... hep klasik şeyler... ben daha TARÇINLI SAHLEPLİ tatlı görmedim varsa da ben bilmiyorum 😊

1|3
    1|0
  • Bana kalsa naneli derim ama tek bir tane bile satamazsınız 😂

O nedenle bisküvi ve damla çikolatalı diyorum.

1|3
    1|0
  • Çikolatalı kahveli ya da beyaz çikolatalı muzlu fena olmazdı.

7|2
    2|0
  • Antep fıstıklı hatta içinde antep fıstığı parçacıkları olsa güzel olur ya da aklıma beyaz çikolata geliyor

2|2
    1|0
  • Bence frambuazlı olmalı ama içinde de küçük bir paketle çocuklar için patlayan şeker ya da damla çikolata olmalı.

5|2
    1|0
  • Ekşi severleri tatlıyla buluştursanız iyi olur. Böğürtlen, limon gibi tatlarla 😊

4|1
    1|3
  • bal-badem aromalı olsun veya çikolatı bisküvi ( yani mozaik pasta)

4|1
    6|0
  • Orman meyveli ya da beyaz çikolata - limon aromalı 🍋🍇

3|2
    1|0
  • Fındık parçacıklı Böğürtlen, ananas, mango harika olurdu herhalde 😋olsa da yesek

4|4
    1|0
  • Açıkçası bir müddettir kendi tatlımı kendim yapıyorum. Pekmez deyip kaçıyorum - mümkümse hurma, keçiboynuzu, dut karışık olanlardan. Denesin ve görsünler, telif istemez. 😄

1|2
    0|0
  • Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle KARPUZLU olmalı

6|2
    2|1
  • krema kelimesini görünce kaçıyorum. sütlü tatlı hastasıyım. krizim gelince supangle yaparım ya da nutellanın dibini boylarım. uatalar aydınlatsın nedir bu creme ole?

1|0
    0|0
  • Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle cevizli ve italyan karamelli olmalı. böyle kasenin altına da biküvi parçaları ve üstüne de biraz karamel...

0|1
    2|0
  • Limon aromasını dört gözle bekliyorum... #YakındaTümMarketlerde

4|2
    1|0
  • Isabel Üzümlü
    İlave şekersiz, tatlandırıcısız, glutensiz
    şekilde bu üzümden tatlı olsa dünyanın en nefis şeylerinden biri olurdu, bence.

3|1
    1|0
  • Bir değişiklik yapsalar da mesela Trabzon hurmalı falan olsa?

2|2
    2|0
  • Yaa mükemmel, gece gece çıvdırıyorumm 😍
    İlk önerim bisküvi ya da kurabiye kırıntılı ve vanilyalı. İkinci önerim de orman meyveli <3

3|1
    1|0
  • arkadaşlarımla birlikte keyifli vakit geçirmek adına en çok yapmayı sevdiğim şeyi daha da güzelleştirmişsiniz teşekkürler ve tabi ki vanilya aromalı

0|2
    2|0
  • Kesinlikle orman meyveleri olmalı. Böğürtlen, ahududu vs 😍

3|3
    6|0
  • Evet bunlar efsane :))) tatlı krizine 3 dk çözüm. İyiki varsınız :))
    Vanilyalı parça çikolatalı bitter yapsanız süper olur.
    ya da Bitter Nane olsa off tadından yenmez. :))

1|1
    1|0
Daha Fazla
1093

Benzer Benceler

Yükleniyor...