Lezzetli fikirler arıyoruz! Sevdiğin pratik tatlının yeni çeşidine sen karar ver; hediye sepetini kazan! Yeni tatlı neli olsun?

Hız, serinlik, pratiklik ve mükemmel lezzet! 3 dakikan ve 500 ml soğuk sütün varsa mutlusun! 7’den 70’e herkes, hazırlaması çok pratik bu lezzete bayılıyor!

Sevenler hemen neden bahsettiğimizi anladı:
Tabii ki, Dr. Oetker Crème Olé!

Soğuk süt ile sadece çırpılarak hazırlanan ve buzdolabında bekletmeden tüketilebilen Crème Olé; 6 çeşidiyle herkesin favorisi oldu. Vanilya Aromalı, Çikolatalı, Çikolata Fındık Aromalı, Muz Aromalı, Çilek Aromalı ve Damla Sakızlı Crème Olé serisine yenisini eklemeye karar verdik ve senin fikrine ihtiyacımız var KScan. 🤗
Lezzetli fikirler arıyoruz! Sevdiğin pratik tatlının yeni çeşidine sen karar ver; hediye sepetini kazan! Yeni tatlı neli olsun?

Dr. Oetker hediye sepetini kap!

"Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle …… olmalı" diyorsan;

Hemen yeni Dr. Oetker Crème Olé’nin neli olmasını istediğini sorunun altında görüş olarak paylaş; KScanlar seni oylasın, hep beraber yeni lezzete karar verelim.

En çok beğeni alan 3 görüşten biri seninki olsun; mutfağını şenlendirecek Dr. Oetker hediye sepetini kap! Hem belki senin seçtiğin yeni lezzet raflarda yerini alır belli mi olur? Arkadaşlarına gururlanarak gösterirsin. 😎

Hemen görüşünü paylaş; yeni Dr. Oetker Crème Olé lezzetine sen karar ver, hediye sepetini kap! 🏆

20|19
410489

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 410

• Mutfakta pratik lezzetlere bayılıyorum. Yeni Crème Olé vişne soslu ya da hindistan cevizli olmalı.😍

14|12
    41|22
  • Limon aromali olsun bence hem yaza hem kısa hitap eden bir tatlı olur ☺

12|9
    40|18
  • Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle çikolatalı olmalı"

6|13
    49|25
  • Limon aromalı olsun bence, herkesin hoşuna gideceğini düşünüyorum..

19|17
    50|24
  • Muz ve çikolatalının lezzetine kimse hayır diyemez bence. 😍😍😍

10|13
    46|25
    • Kışa özel kesinlikle portakal aromalı olmalı yaz gelince portakal özleyenler de bu lezzetten yararlanabilecek. 😍😍

• Bence sıradaki trimasu aromalı olmalı. Çünkü Dr. Oetker cremole çeşitleri tek başına pasta olma potansiyelini taşıyor. ☺️

4|4
    8|5
  • Frambuaz & Damla çikolata ❤️

22|14
    39|20
  • Ahududu
    Kara dut
    Böğürtlen ile kırmızı meyveler tadında olabilir ki cezbedici ve kendine has bir hayran kitlesi olan tatlar bence.

Vişne, bitter çikolata ikilisi de kendine müdavim edecek tatlardan birisi bana göre.

Bir diğeri ise incir ve ceviz tatlarında olabilir ki bir farklı lezzetler arayanlar için hoş bir seçenek olacaktır.

5|0
    8|0
  • Mmm bayılırım ben buna her gün alıyorum.😝
    Portakallı ve hindistan cevizli olursa tadından yenmez
    Depresyondayken bu çok iyi geliyor bana. Her saniye hiç bıkmadan yiyebilirim.😍❤

20|64
    8|4
  • bal ceviz
    portakal çikolata
    karpuz çilek
    kavun vanilya
    elma nane
    gül nane
    yaban mersini böğürtlen ^-^

18|23
    6|0
  • Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle orman meyveleri alt tabaninda dağ cilekli olmalı.
    Kaşığı ağzıma götürdüğümde oncelikle orman meyvelerinin eşsiz bulusmasinin tattiktan sonra yerini dağ çileğine bırakması ve son olarak arkaniza yaslanip kendinizi kendinizi ormanin derinliklerinde hissetmeniz eşliğinde Crème Olé yapiminda cikan bulasiklari unutmak! İşte Crème Olé tam olarak bu şekilde olmalı.

1|1
    2|0
  • karamel olabilir böğürtlen ahududu dağ çileği karışımı olabilir bademli olabilr ancak bu tatlıların hazırlarını yaparken toz aromalarla ve tatlandırıcılarla yapay bir tat oluşturmak yerine aroma veren ana malzemeden belki kurutulmuş parçacıklar vs. olması hem daha şık hem daha doğal bir hava katabilir ve bu sayede daha fazla tüketileceğinden eminim

1|1
    1|0
  • Kahve olmalı tabiki. :)
    Kahveli panna cotta'ya ölen biri olarak elimde bu alternatif olsaydı aşçı olmama rağmen panna cotta ile uğraşmadan her gün tüketirdim. :)

4|1
    4|2
  • Damla sakızı ve çileğin muhteşem birleşimiyle oluşan bir şey olsun😍😄

8|3
    2|1
    • Aa şimdi detayı gördüm onu yapmışsınız😕
      o zaman çikolata+ damla sakızı ve bal kabaklı olsun😅

• Öncelikle bu güzel etkinlikten dolayı Dr. Oetker’e teşekkürler 🌸 Yeni denediğim ve tadı aşırı hoşuma giden bir lezzet olan Muz-çikolata karışımının; kalitesinden vazgeçemediğiz, her kaşığında damağımızı şenlendiren Creme ole serisinde yerini almasını isterdim ❤️

3|2
    1|0
  • Frambuazlı olmalı hatta içinde frambuaz sosu da olmalı. Böyle kaşıkladıkça sosu ile zevkin doruklarına ulaşayım

7|1
    5|0
  • Geçen yıldan beri ikisini (çilekli-çikolatalı) birleştirip üstüne de çakıltaşı çikolata serpiyorum. :D Hatta abartıp üçlediğim de oluyor muzluyu katarak. Sanırım bu kiloları açıklar. Tavsiyem kestaneli olmasın, yavan olur. Pasta da olduğu gibi olmaz. Vişneli-karadutlu olmalı kesinlikle, hafif boğaz yakan cinsten. Çünkü tatlı çok olunca bunaltıyor. Ekşili tatlı lezzetler her zaman beyni beraber ele geçirir.

2|1
    1|0
  • Hindistan cevizli yapın Hindistan cevizli süte bayılıyoruum. Var olan çeşitlerin hepsinin bir de chialı versiyonunu üretin. Lavantalı yapın carte dor dondurmasında var baya ikginç ve güzel saydıklarım zaten trde hiç yok yapın 2 reklam verseniz sonra tutmasa bile milletin merakına aldığı kadarı bile yeter

2|1
    2|0
  • Muz ve çikolata.
    Ya da Antep fıstıklı çikolatalı olabilir. Mükemmel olur hatta❤💝💝

5|2
    1|0
  • Kış aylarına özel olsun😊kestaneli ya da balkabaklı olsun lütfen 😊👍

8|3
    2|0
  • Som zamanlarda da favori olduğu için, "Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle ananasli-chiali olmalı"

6|1
    3|0
  • Ben bir güneyli olarak yazın ferah bir his verecek kışın da kış mevsimini iliklerimize işletecek limonlu bir creme ole olsun isterdim.

2|2
    3|0
  • kesinlikle TARÇINLI SAHLEPLİ... hep klasik şeyler... ben daha TARÇINLI SAHLEPLİ tatlı görmedim varsa da ben bilmiyorum 😊

1|3
    1|0
  • Bana kalsa naneli derim ama tek bir tane bile satamazsınız 😂

O nedenle bisküvi ve damla çikolatalı diyorum.

1|3
    1|0
  • Antep fıstıklı hatta içinde antep fıstığı parçacıkları olsa güzel olur ya da aklıma beyaz çikolata geliyor

2|2
    1|0
  • Bence frambuazlı olmalı ama içinde de küçük bir paketle çocuklar için patlayan şeker ya da damla çikolata olmalı.

5|2
    1|0
  • Ekşi severleri tatlıyla buluştursanız iyi olur. Böğürtlen, limon gibi tatlarla 😊

4|1
    1|3
  • Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle magnolia olmalı 😍😍

4|1
    6|2
  • bal-badem aromalı olsun veya çikolatı bisküvi ( yani mozaik pasta)

4|1
    6|0
  • Orman meyveli ya da beyaz çikolata - limon aromalı 🍋🍇

3|2
    1|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    380

Erkekler Ne Diyor 489

• Crème Olé Hindistan cevizli ve fındık parçacıklı 😬😉

10|4
    1|2
  • Çikolata lı olmasın demin sütlü cilekli bir tatlı vardı yok oldu

7|3
    4|2
  • Hem Tatlı hem mayhoş tatlar her zaman karşımıza çıkmıyor. Sabit tatları biraz geride bırakıp dilde tat bırakacak yeni lezzetlerin peşine düşmeliyiz. 💡

Bu yüZden yeni Crème Olé kesinlikle böğürtlen/ahududulu olmalı" 🧁
    Hem tatlı hem ekşi ☝🏻😋😋
    Yapın da yiyelim 😎

2|1
    2|0
  • Limon ve vişne aromalı olsun istiyorum mümkünse daha yoğun kıvam. :-D

5|2
    1|0
  • Yaklaşık dört bin yıldır insanoğlu tarafından tüketildiği düşünülen ve efsaneye göre Buda’nın, ağacının gölgesinde meditasyon yaptığı söylenilen mango, ülkemize ilk geldiği zamanlar oldukça pahalı bir meyve olsa da Türkiye’de üretilmeye başlamasıyla beraber oldukça popüler ve sevilen meyveler arasında yerini alır.
    Yeni tat muhakkak MANGO lu olmalı.

0|0
    0|0
  • Bitter çikolatalıya damla çıkolata taneli çeşidini ekleyin

23|11
    1|0
  • Çikolatalı kahveli ya da beyaz çikolatalı muzlu fena olmazdı.

7|2
    2|0
  • Açıkçası bir müddettir kendi tatlımı kendim yapıyorum. Pekmez deyip kaçıyorum - mümkümse hurma, keçiboynuzu, dut karışık olanlardan. Denesin ve görsünler, telif istemez. 😄

1|2
    0|0
  • krema kelimesini görünce kaçıyorum. sütlü tatlı hastasıyım. krizim gelince supangle yaparım ya da nutellanın dibini boylarım. uatalar aydınlatsın nedir bu creme ole?

1|0
    0|0
  • Yaaa iyi olurdu simdi, bademli derdim ama benden baska yiyen olmaz onu. Limonlu yoksa o güzel olur

4|2
    3|2
  • Limon aromasını dört gözle bekliyorum... #YakındaTümMarketlerde

4|2
    1|0
  • Limon, Hindistancevizi ya da yaz pudingi olabilir (içinde karışık meyve parçacıklı Frambuaz, Çilek, Frenk üzümü , ahududu )

4|2
    2|0
  • puding bu

4 su bardağı süt (800 ml.),
    4 yemek kaşığı un,
    2 yemek kaşığı kakao,
    7 yemek kaşığı toz şeker,
    2 paket vanilya,
    1 yemek kaşığı margarin.

0|0
    0|0
  • Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle kavun aromalı olsun.
    Yalnız böyle hediye verilmez. Fenomenlerin görüşleri en başta olduğu için haksız bir hediye kazanacaklar en çok + yı onlar alacaklar. Daha anlamlı bir rekabet ortamı olmalıydı.

0|0
    0|0
  • Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle ahududulu olmalı

4|3
    0|0
  • Creme brulee seviyorum ben. Niye Türk halkına daha güzel lezzetler sunmuyor firmanız? 😕

1|0
    0|0
  • Soğuk süt ile sadece çırpılarak hazırlanan ve buzdolabında bekletmeden tüketilebilen Crème Olé; 6 çeşidiyle herkesin favorisi oldu. Vanilya Aromalı, Çikolatalı, Çikolata Fındık Aromalı, Muz Aromalı, Çilek Aromalı ve Damla Sakızlı Crème Olé serisine yenisini eklemeye karar verdik ve

0|1
    1|0
  • Benim tercihim Her biri bir birinden lezzetli olmasına rağmen.

Crème Olé Çikolatalı Fındık Aromalı

0|1
    0|0
  • Yeni Dr. Oetker Crème Olé kesinlikle ahududu aromalı olmalı. Hem tatlı hem mis kokulu. Canım şimdiden çekti bile. :):

2|2
    4|0
  • Çok değişik bir tat olmalı bence, mesela sabahları ben sarelle üzerine kızılcık reçeli sürüyorum mükemmel bir tat elde ediyorum yani diyeceğim çikolatanın enfes tadına bu tarz ekstra güzel tatlar ilave edilmeli ne dersin Dr. Oetker? :)

1|0
    0|0
  • Beklediğim an buydu çünkü yeni Crème Olé kesinlikle çikolatalı veya limonlu olmalı :)

2|0
    1|0
  • Ejder meyveli olsun..
    Gecen elektronik sigaramda bujarlanirken denk geldi çok hoş bir tadı var..

1|1
    0|0
  • Sizin şu gözleri olan çilekli pastanızın tarifini istiyoruz lütfen

2|2
    0|0
  • Limonlu, hindistan cevizli, mango, karadutlu veya oreolu olabilir.

1|0
    0|0
  • bence hiç biri çikolata karamel karışık daha güzel bir tat olabilir denendi :-)

0|1
    1|0
  • krem şanti ya da puding kabı yalamak kadar tatlı bir tatlı var mıdır :) hazırlanmış olduğu pasta ya da tatlı neyse onu yememde kabı yalarım o derece :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Böğürtlenli olmalı :)
    Şahsen ben alırdım :)

2|1
    0|0
  • Orman meyveli veya frambuazli veya vişneli olsun tatlıyı ekşi sevenler için 😊

3|0
    2|0
  • Kırmızı Meyvelerin mükemmel uyumu ile kan kırmızı puding... ımmm enfess :)

2|1
    4|1
  • Canım çekti gece gece :D
    Ben açık bakkal arayacağım.

0|3
    1|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    459
Yükleniyor...