Benim için kış ... #SıcakÇikolataTadında! Cümleyi tamamla, hediye çekini kap! Sana göre sıcacık bir kış için ne olmalı?

Dr. Oetker

Kış geldi! Soğuk kış günlerinin sıcak çikolata tadında geçmesi için neye ihtiyacın var?

Ders çalışırken, güzel bir film izlerken, arkadaşlarınla muhabbetin dibine vurduğunuzda, tüm aile en sevdiğiniz diziyi soluksuz izlerken Dr. Oetker Sıcak Çikolata Tadında ile bir fincan mutluluk hep seninle!

Benim için kış ... #SıcakÇikolataTadında! Cümleyi tamamla, hediye çekini kap! Sana göre sıcacık bir kış için ne olmalı?

Hemen kendine Dr. Oetker Sıcak Çikolata Tadında hazırla; mutlu ol ve düşünmeye başla!

Benim için kış ..... olursa #SıcakÇikolataTadında cümleyi tamamla, sorunun altında görüş olarak paylaş; en yaratıcı cevabı veren 2 kız 2 erkekten biri ol, 100 TL değerinde süpermarket alışverişlerinde kullanabileceğin hediye çekini kap!

Mesela; Benim için kış arkadaşlarımla #SıcakÇikolataTadında! diyorsan hemen görüş olarak paylaş, hediye çeki kazanma şansını yakala! Arkadaşlarınla Dr. Oetker Sıcak Çikolata Tadında ile bir fincan mutlulukta buluşun. 🤗

Hemen görüşünü paylaş, hediye çeki senin olsun KScan!

536
779
Görüşünü yaz