Benim için kış ... #SıcakÇikolataTadında! Cümleyi tamamla, hediye çekini kap! Sana göre sıcacık bir kış için ne olmalı?

Kış geldi! Soğuk kış günlerinin sıcak çikolata tadında geçmesi için neye ihtiyacın var?

Ders çalışırken, güzel bir film izlerken, arkadaşlarınla muhabbetin dibine vurduğunuzda, tüm aile en sevdiğiniz diziyi soluksuz izlerken Dr. Oetker Sıcak Çikolata Tadında ile bir fincan mutluluk hep seninle!

Benim için kış ... #SıcakÇikolataTadında! Cümleyi tamamla, hediye çekini kap! Sana göre sıcacık bir kış için ne olmalı?

Hemen kendine Dr. Oetker Sıcak Çikolata Tadında hazırla; mutlu ol ve düşünmeye başla!

Benim için kış ..... olursa #SıcakÇikolataTadında cümleyi tamamla, sorunun altında görüş olarak paylaş; en yaratıcı cevabı veren 2 kız 2 erkekten biri ol, 100 TL değerinde süpermarket alışverişlerinde kullanabileceğin hediye çekini kap!

Mesela; Benim için kış arkadaşlarımla #SıcakÇikolataTadında! diyorsan hemen görüş olarak paylaş, hediye çeki kazanma şansını yakala! Arkadaşlarınla Dr. Oetker Sıcak Çikolata Tadında ile bir fincan mutlulukta buluşun. 🤗

Hemen görüşünü paylaş, hediye çeki senin olsun KScan!

4|13
357570

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 357

• Benim için kış, oğlumu sıcacık yatağına uykuya yatırırken en sevdiğimiz masal uydurma oyununu oynamaktır.

19|10
    11|6
  • Benim icin kış lapa lapa kat yağarken pencereden seyredip sonsuzluğu düşünmek

5|13
    16|12
  • Benim için kış; sevgilimin ellerini tutup gözlerindeki aynada kendimi gördüğümde #SıcakÇikolataTadında!

4|2
    17|18
  • Benim için kış, yoğun bir günün ardından duşumu alıp TV karşısında sıcacık salebimi yudumlamak demek.. #SıcakÇikolataTadında 💐💐💐

3|4
    14|10
  • Benim için kış sevdiklerimin 1 sözüyle ısınmak demektir. 😍 #SıcakÇikolataTadında

2|4
    16|14
  • Benim için kış; sevdiklerimle yaşadığım #SıcakÇikolataTadında anılar biriktirmek.

1|2
    13|12
  • Benim için kış yoğun bir günün ardından eşim ile televizyon karşısında çikolatalı puding yemektir. 😍

1|2
    1|1
  • Kış mı dedi biri benim için kış sevdiklerimle odun sobasinin başında mis gibi sıcacık cayimizi ve kestane pişirmek hep beraber yemek aileler dayimlar kuzenlerle bilirlikte soba başında sohbet muhabetlerin gece yarısına kadar sürmesi kış ailem ve sevdiklerimle birlikte güzel her saniyesi her salisesi güzel #sıcakÇikolatatadinda

0|1
    0|1
  • Benim için kış sevdiklerim yanımda, kestaneler sobada, bir kap sıcak yemeğimiz ocakta olursa #SıcakÇikolataTadında

0|2
    0|1
  • Benim için Kış, insanlarin sokakta yatmak zorunda kalmadığında, evinde isinamayan ve açlıktan ağlayan çocuklar kalmadiginda, kış geldiğinde hüzüne caresizlige kapilan evler olmadığında; sıcacık evlerde mutlu aileler gördükce #sicakcikolatatadinda!

1|1
    0|1
  • Benim için kış; sıcacık bir evde battaniyeyle otururken aynı zamanda dışarıda kalan insanlar ve hayvanlar içinde bir şeyler yapmaya çalışıp onları da kendimiz kadar düşününce #SıcakÇikolataTadında olur.

2|2
    0|0
    • Çok doğru özellikle geçtiğimiz günlerde 80 yaşında sokakta yaşayan kadının haberi beni delirtmisti. Ve dünyadan tek beklentisi vucuduna sarabilecegi gazeteydi. Gazete sarınca üşümüyorum diyordu. Yahu birileri sarayda yasarken birileri sadece gazete istiyor gazete olursa vücuduma sararım üşümem diyor. Birileride çıkıp saraylarda yaşayanların yalamaligini yapıyor. Nerde ekmeği gasp edilenlerin adaleti? Nerede hak hukuk? Nerede vicdanımız televizyonlara esir ettiğimiz beyinlerimiz? İnsan celladina aşık olur mu?

• 👏🏻 👍 👏🏻 👏🏻👏🏻

• Dr. Oetker benim için anlatılması zor bir tarif. Hemen hemen yaptığım herşeyi Dr. Oetker sayesin de öğrendim ve geliştim. Teşekkür ediyorum kaliteli her ürün için. Almakdan vazgeçmediğim tek ürün. Benim için kış değil her ne zaman olursa olsun hayatım #SıcakÇıkolataTadında.

0|2
    3|0
  • Benim için kış sıcak çikolata'nın yanında, kitabın bana verdiği biçilmez huzur #SıcakÇikolataTadında <3

5|2
    1|0
  • Benim için kış sınavlar üstüme gelmezse ailem yanımda ise ve hala her şeye rağmen gülüyor isem ve yaşıyor isem #SıcakÇikolataTadında

2|1
    0|0
  • Benim için kış KizlarSoruyor'da üyelerin birbirinden komik görüşlerini okuyup kahkaha attığımda #SıcakÇilolataTadında

1|2
    0|0
  • Benim için kış, sevdigim adamın kollarında ısınamadiktan sonra kış değildir. Eger isitacak birisi yoksa o kış güzel değildir onunla karşılıklı bakışıp gülüşmedikten sonra gözleriyle beni isitamadiktan sonra kışın soğuğun bir anlami olmaz. Yani kış sevdiklerinizle güzeldir.

0|0
    1|0
  • Benim için kış koltuğuma oturup kalorifer peteğine ayaklarımı dayayıp sıcak çikolatamı içmek ve tabii ki kitap okumak.

im0-tub-tr.yandex.net/i
    #SıcakÇikolataTadında

1|0
    0|0
  • Benim için kış: dışarıda kar, içeride şömine, manzaraya karşı alabildiğine büyük camlı ahşap ev, bir sürü kitap ve yanında çeşit çeşit sıcak içecek olursa #SıcakÇikolataTadında olur!

0|1
    0|0
  • Benim için kış ailecek muhabbetin dibine vururken bir yerden de sıcacık yanan sobanın üzerinde kestane pisirirken o ortamın huzurunu ve gulen yüzleri kalbime kazımak
    #sıcakÇikolataTadında

0|0
    2|0
  • Benim için kış tıpkı çocukluğumdaki sıcak çikolatamı yudumlarken buğu olan cama kalp çizmek isim yazmak sonra silmek camın tekrar buğu olmasını beklemek tadında 😔

0|0
    2|2
  • Benim için kış soğuk demek. Hüzün demek. Dışarıdan baktığında içimin ürpermesi demek. Ancak #sıcakçikolatatadında bir Dr otker puding ve film olsa ya da romantik bir aşk kitabı ancak o zaman kışın anlamı değişebilir., 💕💕

0|0
    0|0
  • Benim için Kış şömine ya da sobanın yaninda sevdigim insana sarılıp ateşin dansini izleyerek #Sicakçikolatatadinda gibi anları yaşamak demek.

0|1
    4|2
  • Kışın gelmesini dört gözle bekleyenlerdenim ;) en sevdiğim içecek olan sıcak çikolataya özlem duyuyorum :) bütün içecekler arasından tek tercihim :) bana kışı sevdiren içecek :) kışın soğuğuna rağmen içimi ısıtan sıcak çikolatam :) tıpkı paylaşılamayan duygular gibi ;) paylaşamıyorum sıcak çikolatamı 🥰🥰

1|0
    0|0
  • Benim için kış, sokak hayvanlarına sıcacık bir yuva açmak, onları sarıp sarmalamak, karınlarını doyurmaktır 🐈🐾❤️

1|0
    0|1
  • Benim için kış; dışarıda yağan yağmurun sesi kulaklarımdayken kitap okuyunca #SıcakÇikolataTadında 😄

1|2
    0|1
  • Benim için kış soğuk üşümek kar yağmur grip nezle mendil demek ama sevdiğimin sıcak çikolata tadındaki öpüşleri tarif edilemez tadı damağımda kaldı 😋😋

0|1
    1|0
  • Benim için kış annemle karşılıklı oturup #SıcakÇikolataTadında! 😍😍😍😍

1|1
    0|0
  • Benim için kış sicacik yatagimda, bir elimde cikolatali sutum, diger elimde kitabim olursa mukkemeldir <3

0|0
    0|0
  • Benim için Kış ; anlamını yitirmiş duygularımın yeniden filizlenerek yeşermesi demek ama bunu yapmam için ihtiyacım olan tek şey #SıcakÇikolataTadında bir adet gülüş :)

0|0
    2|0
  • Benim için kış sevgilimle birbirimize sıcak bir yuva oluştura bileceğimizin kanıtı kadar #SıcakÇikolataTadında.

0|0
    2|1
  • Kızlardan görüşlere devam
    327

Erkekler Ne Diyor 570

• Benim için kış; sevdiğim kadının gözlerine bakabildiğim zaman, doyasıya sarılabildiğim ve kokusunu içime çekebildiğim zaman #SıcakÇikolataTadında

0|1
    4|7
  • Geçen yıllar, geçerken uğradılar yine geçende
    Onlar anlatırken içim geçer de
    Bu içimden geçenler gelir geçer de
    Geç bunları içim desem de, geç kalınmış bazı şeyler için de

Ne için için içini yer de, kime içini döksen nerde
    Geçersizleşiyor kurallar geçimsizlik geçmediğinde
    Geçerim es geçiştirmek istediğimde
    Geçit bulurum bir şekilde, geçmeyi dilediğimde

Gerçek, bilmeyi istediğin müddetçe senle yanında
    Bir hayalet gibi dolanırken kimse değil ki farkında
    Geçerli sebepler fabrikası seri üretiminde
    Peki şu yalanlar kimin denetiminde

İnsanın ne kadar ucuz olduğunu anlardın olsa fiyat etiketi üstünde
    Üstüne üstlük, ikinci el insanlar vitrinde
    Barkodları üzerlerinde
    Sen aklına ihanetinle en büyük suçu işledin gözümde

Sorun var, sorunlar ve sorular ardından
    Kaçamıyor insan aklında kurduklarından bir an
    Ya değilse sandığım gibi, ya daha da kötüyse sandığımdan
    Sorun var bulamadığımdan
    Sorun var bulamadığımdan

Yaşadığım günün içindeyim yaşamadıklarımı düşünerek
    Hafifli, ağırlı yaşamış olduklarım bu yaşıma gelene denk
    Yaş pastalar, yaşlı gözler
    Yaşa bakmayan yanlışlar, yanlış anlaşılmalar

Sahibinden bıkmış tasmalar
    Başkalarının dünyalarında yaşayıp
    Kendi dünyasından taşınanlar
    Fazlasıyla aşıranlar, kandırmayı başaranlar, yalanlarıyla yarışanlar

Kirli oyunlarda tertemizce çocuklarken biz
    Hayat susamlı, sımcıcak bir simit gibiydi leziz
    Kimiz, neyiz, biz neyiz reis
    Kiminiz uçağını infilaka sürükleyen pilot gibi

Bilim kurgu filminden fırlak dijital robot gibi kimimiz
    Bunalımda kimliğimiz, kimdik biz
    En azından şimdilik yanıtı giz
    Onlar, ben, sen, o, siz, biz

Sorun var bulamadığımdan
    https://youtu.be/WRzOwJdqCqg
    #SıcakÇikolataTadında

2|0
    0|0
  • Benim için kış lapa lapa kar ❄️ yağarken snowboard yaptıktan sonra yanmakta olan odun sobasına odun atarken, sobanın üstündeki kestane kokusunu hissetmek ve yanımdaki güzeller güzeli hatunuma ellerimle kestane ikram etmektir.

0|0
    0|0
  • Benim için kış, kitabımı alıp kalorifer peteğine sırtımı dayayıp dışarıda birbirine çarpmadan inen kar tanelerinin ne kadar muhteşem oluşunun bilincinde, sıcak çikolata ya da kahvenin hoş kokusu eşliğinde huzur içinde sayfaları birer birer çevirirken, uzaklara dalıp gitmek oralarda bir yerlerde kaybolmak demektir.
    #SıcakÇikolataTadında

1|0
    2|1
  • Soba olmalı üzerinde kestaneler pişen
    Doktor Oetker sıcacık içimizi ısıtacak çikolatalar kaynatmalı
    Mont ve bot ikilisi ayağımızı ve kafamızı korumalı
    Ailenin kalp atışları akşam sofrasında olmalı

1|0
    0|0
  • Benim için kış sıcacık evimde oturup elimde kumanda tv keyifi yaptığım esnada dışarda biyerlerde evinde bırak doğalgazı sobanın dahi yanmadığı buz gibi evlerde yaşamaya çalışan insanların varlığını bilmek evine bir ekmek bile götüremeyecek durumdaki insanların halini düşünüp üzülmek , yağan yağmurdan rüzgardan korunmak için bir nebze olsun korunaklı bir yer arayan kedilerin köpeklerin koşuşturmasını görüp hüzünlenmektir

1|0
    0|0
  • benim için kış, suriyede savaş biterse, yoksukluk biterse, cocuklar ölmezse, kadınlar şiddet görmezse, aileler bozulmazsa, dünyada barış olursa, akan kanlar durursa, insanlar çevreye zarar vermekten vazgeçerse, hayvanlar işkence görmezse, #SıcakÇikolataTadında!

0|1
    0|0
  • Benim için kış bir yeşilçam filmi açıp dr. otker'in kek unuyla yaptığım nefis keki yerken sıcak çikolatayla duygulanıp ağlamak "Sahi neydi emek, bir fincan sicak çikolaya hazırlamak mı, yoksa nefis lezzetli bir kek mi yapmaktı emek neydi, Emek sevgiydi :) #SıcakÇikolataTadında

0|0
    0|0
  • Benim ićin kiş yoğun yağışta araba kullanmak. Buğulanan cami silmektir. Yagmuru izleyip çay kahve yapmaktir.

1|0
    1|0
  • Benim için kış kara saplanan arabayi yerinden cikarirken soyle soguktan donmus ellerimi bir #SıcakÇikolataTadında ve sicak kapla buzunu cozmek gibidir :)

1|0
    0|0
  • Benim için kış : Soğuk günlerde sevgilimle birlikte mutfakta sigara içerken 2 fincan da gerçek süt ile yapılmış sıcak çikolatayla yağan kar yağışını izlemeyi taçlandırarak , hem aşkın hem de vücut ısısının tavan yaptığı anı yaşamaktır...
    #SıcakÇikolataTadında!
    #ÇokLezzetli

0|0
    0|0
  • Muzlu ve çilekli pudingi ard arda yapanlar buradamıı? Ben aralarında seçim yapamadığım için genelde ikisinide arka arkaya yapıp bir ondan bir ondan yiyorum😂

0|0
    0|0
  • Benim için kış; doğanın beyaz örtü altında rahatlatıcı bir sessizliğe büründüğü bir terapi seansıdır. #SıcakÇikolataTadında

0|0
    0|0
  • Bir dağın tepesinde, insanların olmadığı bir yerde tahtadan bir klube ve etrafı çevrilmiş sarı sarı sarkıtma lambalar. Yılbaşına denk yanlızca 1 dost. Çam ağaçları karla kaplı. Lambalar yanıp yanıp sönüyor. Geceleyin kurtlar uluyor. Camın kenarında kahven ve dostun ile yağan karı seyrediyorsun.

0|0
    0|0
  • Benim için kış, soğuk demek, dışarda kalanlara zulüm demek,
    hayatın ve dünyanın ölümü, doğanın kefen giymesi demek..

Sevmiyorum..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • ağaçların içinde güzel bir dairede şöminemin karşısında müziğim eşliğinde kar yağışını izleyip yazı yazmak, kitap okumak, film izlemek arkadaşlarla sohbet etmek... Ben kendime romantiğim :)

0|0
    0|0
  • Benim için kış, dağ evinde şömine ocak başında sevdiğim kişi ile beraber
    #SıcakÇikolataTadında sıcak çikolatanın mutluluğunu yaşamak

0|0
    0|0
  • Benim için kış; soğuk havada bile aşıkların birbirini tutkuyla, sevgiyle, bir kupa tatlı ve içimizi eriten #SıcakÇikolataTadında tutabilmesidir :)

0|0
    0|1
  • Benim için kış 70 ve 80 lerden şarkılar açıp camın kenarında sokak lambasına bakmaktır. #SıcakÇikolataTadında!

0|0
    0|0
  • En sevdiğim tatlı, Petit Beurre bisküvinin üzerine kakaolu puding döküp yemek. Daha güzeli yok bence :)

0|0
    0|0
  • Benim için kış ilk göz ağrım kış mevsimim sensin. Sen sadece sen değilsin, bensin; bendesin, benimsin #Sıcak çikolata tadında! kışın pencere kenarında kar yağan köprübaşı sokaklarinda iki gözümle izlemek paha biçilmez.

0|0
    0|0
  • Benim için kış çocukluktaki güzel anılar demek. Bir oda da hep beraber olmak, sobanın üstünde kestane pişirmek, buz gibi havada kalkıp okula gitmek... Her sene ilk kar yağdığında aklıma böyle anılar gelir mutlaka. :)

0|0
    0|0
  • Benim için kış karlarla kaplı dışarıyı izlerken yanında bir de mis gibi pişmiş kestane olursa #SıcakÇikolataTadında

0|0
    0|0
  • Benim için kış bir bardak kahve ve kitap tabikide ince çileden atıştıran yağmur = huzur 😌

1|0
    0|0
  • Kış ve pencere kenarında okunan kitapların yanında Dr. Oetker iyi gider.
    İçimi ısıtacağını düşünüyorum.
    İlginç bir strateji...

1|0
    0|0
  • Ihlamur tercihim ama sıcak çikolataya da hayır demem buğulu camlara gülen yüzler çizerken..

1|0
    0|0
  • Benim için kış sevdiklerimle birlikte olmak #SıcakÇikolataTadında

1|0
    0|0
  • Benim için kış sevgilimle birlikte televizyonun karşısındaki kanepe üzerinde otururken peluş bir battaniye altında korku/drama filmi izlerken birbirimize sarılma durumu olursa #SıcakÇikolataTadında!

0|0
    0|0
  • Benim için kış sevgilimle bir bankta otururken dökülen yaprakları izlemek #SıcakÇilolataTadında.

1|0
    0|0
  • @küçükabla ile, karın yumuşattığı güzel bir kış akşamında karları kütürdeterek yürüsek keşke, hiç bitmese keşke o an. ♥️

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    540
Yükleniyor...