Size, ''İlk buluşmada yersem kazasız belasız ikinci randevuyu koparırım'' dedirten yemek nedir?

Size, ''İlk buluşmada yersem kazasız belasız ikinci randevuyu koparırım'' dedirten yemek nedir?
İlk buluşma için en uygun yemek nedir?

1|0
6872

En İyi Erkek Görüşleri

• Doğal olurum çünkü ben her zaman her yerde doğalım ben benim ben seveceğim insan için kendimi gizlemem neysem oyum beni bilsin tanısın ki ilişki uzun sürebilsin beni doğallığımla sevebilecek mi ben en çok bunu merak eder ve düşünürüm. Ben isterim ki beni her şeyimle seven birisi olsun.

1|0
    0|0
  • Simit çay bence kimseyi zor duruma düşürmez. Tek zor durum biz türkler özgü bu ikiliyi maddi anlamda değerlendirmek ki onu yapanla ikinci yemek yenmememli zaten.

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• kücük bir hamburger patates kizartmasi , ya da bu resimdeki gibi spagetti degilde minik soslu makarnalar.. ya da ufak ince dürüm öyle agzini iki metre acmak zorunda kalacagn yemekler tercih etme utaniyosan ama bence erkekler yemekde utanan kizlari sevmez beraber istahla yemek yemek ister 😂 bundan eminim.

ya da ayni tabakdan beraber yiyebilcegniz. büüyk bisey siparis edebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Ben yemek yemesine göre randevu planlamıyorum.. makarna mesela ağzı yüzü salça olabilir problem yok silip temizlendiği sürece dert değil.. ya da hamburger elleri kirlenebilir dökebilir cart curt.. önemli olan sonrası hijyen anlayışı:) tek sorun ağız şapırdatmak.. çok titiz olsa dahi o şap şap ses gelirse bitti o iş:)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 70

• Illa yemek olacaksa tercihim sushi ya da steak ama illa yemeye gerek yoksa ilk tercihim Sade bir turk kahvesi olur kahveyi de bizim hos besimiz tatlandirir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hamburger. Özellikle de Midpoint gibi kendine has, içi bol malzemeli ve büyük ebatta olunca :)

0|0
    0|0
  • bence uyar oğlu olmak cok istekli olmaman 2 cı randevuyu garantılemen demektır

0|0
    0|0
  • https://youtu.be/_q-KUcEq3lo direk evlenme dairesi 2. Randevu da ne (tested and confirmed) 👍👍

0|0
    0|0
  • Nerde yicemize bağlı da pizza yemeye götürüyorum ben genelde hayir da demiyorlar :D kova burcuyum ya ondan faliba

0|0
    0|0
  • O an ne canım çeker bilemem. Ama şu an bir yesil elma olsa ya da kırmızı böyle yerken cat cat ses çıkaricak. Immmm.

0|0
    0|0
  • Efendi adam ilk buluşmada adab-ı muaşeret dersi verse de fıs, kötü çocuk çorbaya elini soksa da mis, kadınların gözünde...

0|1
    0|0
  • Guvecte kurufasulye daha samimi ve tatmin edici duruyor.

0|0
    0|0
  • Karşındaki kişi insan olduktan sonra soğan kırıp kuruda yersin

1|0
    0|0
  • zengin yemekleri yiyin kesin 2. randevuyu kaparsin:)

0|0
    0|0
  • En uygun yemek mumbardır kadın sucuğun bir ucundan erkek bir ucundan başlar yemeye sonra ortada buluşurlar 😁

0|0
    0|0
  • sipagtti öyle yenme yanında kaşıkta olmalı ki kaşığın içinde dolayığ rahat bir lokma alınabilinsin

0|0
    0|0
  • İlk bulusmada cay kahve icsek kafi yemege gerek yok

1|0
    0|0
  • Kesinlikle az pişmiş ve mühürü iyi yapılmiş bir biftek + şarap

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra beslenme alışkanlığı tarzımı kimse için değiştireceğimi sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Pizza veya iskender tarzı zahmetsiz yenebilenler 😆😆

0|0
    0|0
  • Ben o makarnayı yersem adam degilim ahh buda söz
    Deli oluyorm ona bide ilk buluşmada yiyecem he

0|0
    0|0
  • o kadar fesat bir toplumuz ki :D birbirimizi yemek anlamında anlayıp geldim harikaaa

0|0
    0|0
  • Balık, makarna, et dürüm/döner, lahmacun. 🤔😉

0|0
    0|0
  • Çin ya da japon yemeklerini 😆

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    50

Kızlar Ne Diyor 66

• Daha önce ben de sormuştum. Aslında hamburger de yiyebilirsin. Ama ketçap mayonez salatalık ve marul olmadan ve bıçakla ortadan bölebilirsin. Tabi ortada bir hamburger kalırsa😁

0|0
    0|0
  • Kesinlikle tiramisu o kakaoyu dudagina ya da disine yaglamadan yemen imkansız gibi bişey

0|0
    0|0
  • Lehmacun diyorum veya Hatay usulü tavuk dürüm 😂

0|0
    0|0
  • Tavuk dünyasının menü tabakları.
    Sütlü tatlılar.

1|0
    0|0
  • Valla yediğim yemeğe göre ikinci buluşma belirleyen kafada biri olacaksa zaten olmasın ben yemek yemeyi ekstra yapmayı çok seven biriyim yani rahat bir şekilde de yemeğimi yemek isterim

0|0
    0|0
  • Makarna olabilir ama normal makarna. Onun dışında tavuk, et ya da ev yemeği fark etmez. . Çatal ve bıçakla yenen bir şey olmalı. Dürüm tarzı yiyecekler olmaz.

0|0
    0|0
  • Yemek yemeyi bir türlü beceremem çocuk gibi mümkünse tok buluşalım sjsjdjd

0|0
    0|0
  • İlk buluşmada elime ekmek alıp yemeğin suyuna bandıramayacaksam o kişiyle buluşmam

0|2
    0|0
  • Hamburger.. İlk buluşmada asla yemem 😅Cidden hiç hamburger yemeği beceremiyorum. Onun dışında herşey olabilir.

0|1
    0|0
  • Her şeyi yiyebilirim, sıkıntı olmaz. Yemek yerken tiksinecek insanla zaten olmaz.

0|0
    0|0
  • Hamburger yenmez mesela rezillik pizza ye işte ya da ne bilym çatal bıçak olacak olan et balık fılan😂

0|0
    0|1
  • Yengeç ıstakoz felan elit şeyler. 😂😂 ilişkinin ilerleyen dönemlerinde lahmacuna geçilir

0|0
    0|0
  • Her yemek sıkıntı ama yemeğe bakarak olmaz bu işler insanları doğal halleriyle kabul etmeliyiz

0|0
    0|0
  • İlk buluşma da yemek yiyemem galiba utanırım ben bir arkadaşım iskender yemişti olacaksa iskender olmalı 😂

0|0
    0|0
  • Her yemeği güzel yerim öyle bir sorunla karsulasmam

0|0
    0|0
  • Hamburger olmadığı kesin ama ben acıkınca kimse umrumda olmuyo bu son buluşmada olsa

0|1
    0|0
  • Hamburger ya sosu akar ya ekmeği kayar kocaman ısırmak gerekir. efendi bir şekilde yenmesi zor

0|0
    0|0
  • Lahmacun sjfkdjdk

0|0
    0|0
  • Kokoreç

0|0
    0|0
  • Icli köfte

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam