Bu tabakların altında hangi bekar, yakıșıklı, tek yașayan, mutfakla sevișmeyi seven erkek yemekleri var? Hepsicünü ben yaptım?

Tamam uzay mekiği yapmadım kabul🤚Ama daha tüpe çakmak çakmayı bilmeyen, beceremeyen erkeklere kiyasla hani:)
Bu tabakların altında hangi bekar, yakıșıklı, tek yașayan, mutfakla sevișmeyi seven erkek yemekleri var? Hepsicünü ben yaptım?
2 saat sonra ne oldugunu vitrinden paylascam:) bilenlere eyç meyç yok tabaktakiler var:)

1|0
33

En İyi Kız Görüşü

• O nasıl soru başlığı lan öyle 😅

Kesin bu sefer yakışıksız makarna yemeği vardır.😂

0|0
    0|0
    • Ne bilim ya. Biktim 2011 den beri uyeyim. Hep miy miy soru basliklari:) birqz gerilim veriim diyorum:)))

⚫🤷Makarna hic yemem asla agzima surmem:)

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bu seferki yakışıklı yemeğini merak ettim dur tahmin edim tonbalıklı salata ve mantarlı et sote :)

0|0
    0|0
    • Selam hosgeldin:) imm resmi vardi ancak o gece galeri clear yaptim silmemeliydim sildim.. Ne vardi immm kofte pilav patates kizartmasi, hafif acili ezme ⬅️ben yaptim.. mantar tursusu, kornison ve ayran.. ha bide domates salatalik:)

• beğendimm 10 üzerinden 8 veriyorum biraz daha iddalı menü bekliyorum senden :)

• Sey ya.. nasil diim birazda artik boyle herseyi mutfakta spontane yapiyorum:).. yani nasil diim tak tak seklinde.. Ama icerigi boyle guzel birsey yaparsam atcam sana yine.. Hadi bu aksamda kavurma, biber ve sogan uclusu ile zengin gorunumlu birsey yapalim::) Zengin derken o biberin yesillihi ile soganin beyazliginin olustirdugu ozel iki renk goruntusu.. Cokseverim mesela coban salatasini.. neden kirmisi, yesil ve beyasin o guzel renkleri birlesince cok hos oluyor:)

• Bak ordan biberin sapı çıkmış:))) köfte diyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...