İlk buluşmada ne giymeliyim?

Kızlar yarın hoşlandığım erkekle buluşacağız ama hala ne giyeceğimi bilmiyorum 😭😭 lütfen yardım edinn.. Alt üst etek pantolon tulum elbise ceket ayakkabı topuklu topuksuz başörtü sal sizce nasıl giyinmeliyim? ACİL CEVAP LÜTFEN

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Bence her zaman ne giyiyorsan o şekilde git. Fazla abartı olmasın, seni sevecek olan kişi burdundan sümük akarken saçların dağınıkken de sever zaten. Sevmeyeceği varsa en pahalı kıyafetleri de giysen sevmez ! :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • ya haklisin ama yinede biraz daha fazla özen göstermek istiyorm

• fazla takıntı haline getirme. kendine neyi yakıştırıyorsan onları giy git o zaman :D

• tamamdir 😃

En İyi Kız Görüşü

• Ayakkabı en önemlisi:) ya topuklu ya açık ayakkabı giyin. Takı seviyorsan takı tat:))🙈😊

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • cool giyinmeyi seven birisiyim topuklu pek sevmem ama mecbur giymem lazm cünkü atramizda 20cm var 😃

• cokk tesekkürlerr 😊

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• etek giy

0|0
    0|0
  • Fiziğini belli et

0|0
    0|0
  • Açık dar bişeyler giy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben ilk buluşmamda kot pantolon ve tişört giymiştim sıfır makyaj dogal iyidir ya bence sen de ilk buluşmada dogal ol

0|0
    0|0
    • makyaj yapmayi düsünmüyorm ztn normaldede cok yapmam ama kiyafete özen göstermek istiyorm..
      bir önerin var mı acaba? (kapaliyim)

• Ya bence kapalı kıyafetleri hep tarz duruyo üstte günlük kıyafet gibi durmuyo ne giysen olur yani çok ta takma kafaba

• tamam canım tesekkürler

• Bence abartılı bir giyim ve makyaj yapma normal giyin doğal görünmeye çalış 😊

0|0
    0|0
    • kafanda bir takim yapip yazarmisin lütfeeen (kapaliyim)

• Rica ederm askim her zaman insallah hersey guzel gider basarilar simdiden 😘

• tesekkürleeer 😚

Benzer Benceler

Yükleniyor...