Kapat

Beyaz gömlek, jean altına nasıl bir ayakkabı giyilir? Kemer, kaban nasıl olmalı?

Beyaz gömlek Bildiğiniz jean Altın sarısı saat Saçlar küllü sarı. Şimdi ben ayakkabımı çantamı kemerimi ve kabanı ya da ceketi bir türlü seçemedim. Bir ay sonra önemli bir gün için hem günlük hem şık olmalıyım. hadi göreyim sizi ponçiklerim 👍🏻

0|0
94

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Deri ceket siyah olsun siyah ayakkabı

0|0
    0|0
  • Siyah bluz alabilirsin

0|0
    0|0
  • Alarko kombi gerçek kombi gerçek konfor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ponçik dedin geldik :) 1 ay sonrasında hava durumu ne olur bilemiyorum ama hem ince hem de havanın serinlemesi ihtimaline karşı yanında bulundurabileceğin bir bornoz kaban kullanabilirsin. Ayakkabılar siyah kaba botlar olabilir. Ayakkabı siyah olursa kemeri de düz, ince, siyah seç; ince kemer uzun boylu gösterir. Çantayı bilemedim, seçeceğin kabanın üzerine uyacak renkte deri bir sırt çantası olabilir ✩

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra havalar sogur boti giymelisin ve 1 ay sonrasi icinde beyaz gomlek olmaz kısın beyaz gomlek abes durur daha degisik renkler giy mor yesil vs ve kabanida giyme hafif salas bir ceket al blazer ceket gibi renkleriyle uyumlu

0|0
    0|0
  • siyah uzun palto giyebilirsin siyah küçük boydan bir çanta çok güzel durur altınada bot

0|0
    0|0
  • Borda bir kemer bordo ojeler ve bordo bir stilettoyla güzel olabilirmi diye düşündüm aslında 😂

1|0
    0|0
  • kesinlikle koyu kahve tonlari tercih etmelisin

0|0
    0|0
  • hepsini siyah yap 😴

0|0
    0|0
  • Siyah olsun hepsi, ayakkabı topuklu olsun

0|0
    0|0
  • Bordo veya siyah olabilir