Kısa süre önce sokak modasından hayatımıza giren "Denim" modası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Uzun yıllardır kot kumaşı en çok tercih edilen kumaşlardan biri bizler için. Kot pantolon, kot ceket ile başlayan kot kumaş popülerliği zaman içerisinde kot etekler, kot gömlekler ile iyice yayıldı. Hatta ‘denim on denim’ yani kot üzerine kot veya jean üzerine jean ile daha da popüler hale gelen kot kumaşlar artık günlük hayatımızın vazgeçilmezi. Kış aylarında da fazlasıyla göreceğimiz denim kumaşlar hakkında ne düşünüyorsunuz?Kısa süre önce sokak modasından hayatımıza giren "Denim" modası hakkında ne düşünüyorsunuz?Özellikle spor ayakkabılar ile kombin yapılıyor. Siz beğeniyor musunuz?

0|1
2615

En İyi Erkek Görüşü

• şu an ve gelecekteki moda elastık pantolonlar kalçadan başlayıp ayak bileklerıne kadar gelen dar asırı dar degıl giyim ve rahatlık on planda hemde vucudu ortaya cıkarıyor.

1|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Beyaz renk değil de siyah olarak bu kombinde seviyorum 😊

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• moda kişinin kendine yakışanı giymesidir. 2-3 dünyadan haberi olmayan tiki takanin karakalem le çizdiği pacavralar degil

0|0
    0|0
  • Kalıbı böyle olan kot pantolonlar uzun boylu ve hafif balık etli kızlarda çok hoş görünüyor..

0|0
    0|0
  • guxelmis kafiyeli 0Rospu gibi giyinmemisler bari

0|0
    0|0
  • Hiç güzel değil.
    İğrenç ötesi.

0|0
    0|0
  • Güzel bence

0|0
    0|0
  • Iyi güzel.

0|0
    0|0
  • nirc bizimle değilsin 😂

0|0
    0|0
  • Bazan güzel de olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Fotoğraftakiler berbat.

0|0
    0|0
  • Bu ne modası lan 😀😀ahahahahhshs

0|0
    0|0
  • hiç-bir şey düşünmüyorum vallah

0|0
    0|0
  • fotolardaki kadınımsı yaratıklar iğrenç olmuşlar.

0|0
    4|1
  • Hayır akilsizlik

0|0
    0|0
  • Beğenmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

Benzer Benceler

Yükleniyor...