Çok şık bir restauranta spor ayakkabıyla gider misiniz?

Çok şık ve lüks bir restauranta yemek yemeğe spor kıyafetlerle gider misiniz? Yoksa ortama göre daha mı şık giyinirsiniz? Sizce şık bir ortama uygun mu giyinmeli yoksa isteyen istediğini giyebilmeli mi? Çok şık bir restauranta spor ayakkabıyla gider misiniz?#Mademoiselle88💞

0|1
6658

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Giderim. Nasıl rahatsam öyle olmalıyım. Çok sırıtacak şekilde de gitmem fakat ayakkabılarımın olay olacağını sanmıyorum

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 57

• Ben gittim şahsen. Ne olacak ki? Kime ne giydiğim ayakkabıdan :)

1|0
    0|0
  • Ben bir mekana giderken oraya göre giyinmem. Parasiyla değil mi? Kot şort ve tisortumu giyer giderim 😛

1|0
    0|0
  • Şık giyinmeyi tercih ederim. Çok ciddi toplantılarda dahi absürt gelenleri bahanesi haricinde şahsen ciddiye almam çünkü o rahatlık insanın ciddiyetini düşürüyor...

1|0
    0|2
  • Ben heryere istedigim gibi giderim eşofmanla gidilmemesi gerekn çok yere girmisimdir karakter olarak rahat birisiyim cevremdekilerin bakislarina aldirrmam

1|0
    0|0
  • isterse saray olsun parasını veriyorsam pijamayla bile giderim 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Eğer bir hata yapıp şık bir restorana gidersem takım elbiseyle giderim ee takım elbisenin altına da spor olmaz

1|0
    0|0
  • giderim
    neden gitmim ki
    ben dogallıyı seviyorum belki

1|0
    0|0
  • Giderim pijamayla süpermarkete giden rahat biriyim 😄

1|0
    0|0
  • Yer ve mekana göre uygun kıyafetleri giymeyi tercih ederim.

2|0
    0|0
  • Kendime yakıştırdığım sürece sıkıntı yok. ki zaten hep spor ayakkabı tercihimdir.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    47

Kızlar Ne Diyor 65

• Rahat giyinmekten yanayim. En luks yerlere bile spor kiyafetlerle giderim.
    Sadece düğün özel kokteyl gibi yerlerde absurt gorunmemek icin şık giyinirim.

1|0
    0|0
  • Çok ani değilse gidişim, özen gösteririm giyimime. Ama ani ve hazırlıksız ise giderim neden gitmeyeyim ki?

Kendimizi birtakım kurallara bağlı bırakmayalım.

1|0
    0|0
  • Şık bir restoran olması umrumda değil. kot üstüne kedili tişörtle de giderim. eminim hayatım oradakilerin neredeyse hepsinden daha şıktır. herkes istediğini giymeli

1|0
    0|0
  • İsteyen istediğini giyer şık spor ayakkabılarda var ama gidipde halı saha ayakkabısını giyip gidersen gülerler

1|0
    0|0
  • Tabi ki giderim önemli olan benim sevmem başkasının değil

1|0
    0|0
  • Tabi giderim. Zaten arkadaşlarla buluşmaya spor giyorum, hangi restoran gitmek fark etmez aynı tarz😊

1|0
    0|0
  • asla!!! kadın gibi giyinirdim. şık ve güzel.

güzel bir topuklu ayakkabı giyerdim kıyafetime uyacak.

1|0
    0|0
  • Gideceğim yere ayak uydururum ama genellik sportif takılıyorum tatlım

1|0
    0|0
  • rahatıma çok düşkünümdür yeri geldiğinde ödün veriyorum lakin her seferinde de şık giyinmek tarzım değil spor kıyafet daha rahat

1|0
    0|0
  • Daha önce gittim , yine giderim.
    Sonuçta spor kıyafetle de şık olabilir biri bana göre.

1|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    55
Yükleniyor...