Kapat

Çok şık bir restauranta spor ayakkabıyla gider misiniz?

Çok şık ve lüks bir restauranta yemek yemeğe spor kıyafetlerle gider misiniz? Yoksa ortama göre daha mı şık giyinirsiniz? Sizce şık bir ortama uygun mu giyinmeli yoksa isteyen istediğini giyebilmeli mi? Çok şık bir restauranta spor ayakkabıyla gider misiniz?#Mademoiselle88💞

0|1
6658

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Giderim. Nasıl rahatsam öyle olmalıyım. Çok sırıtacak şekilde de gitmem fakat ayakkabılarımın olay olacağını sanmıyorum

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 57

• Ben gittim şahsen. Ne olacak ki? Kime ne giydiğim ayakkabıdan :)

1|0
    0|0
  • Ben bir mekana giderken oraya göre giyinmem. Parasiyla değil mi? Kot şort ve tisortumu giyer giderim 😛

1|0
    0|0
  • Şık giyinmeyi tercih ederim. Çok ciddi toplantılarda dahi absürt gelenleri bahanesi haricinde şahsen ciddiye almam çünkü o rahatlık insanın ciddiyetini düşürüyor...

1|0
    0|2
  • Ben heryere istedigim gibi giderim eşofmanla gidilmemesi gerekn çok yere girmisimdir karakter olarak rahat birisiyim cevremdekilerin bakislarina aldirrmam

1|0
    0|0
  • isterse saray olsun parasını veriyorsam pijamayla bile giderim 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Eğer bir hata yapıp şık bir restorana gidersem takım elbiseyle giderim ee takım elbisenin altına da spor olmaz

1|0
    0|0
  • giderim
    neden gitmim ki
    ben dogallıyı seviyorum belki

1|0
    0|0
  • Giderim pijamayla süpermarkete giden rahat biriyim 😄

1|0
    0|0
  • Yer ve mekana göre uygun kıyafetleri giymeyi tercih ederim.

2|0
    0|0
  • Kendime yakıştırdığım sürece sıkıntı yok. ki zaten hep spor ayakkabı tercihimdir.

1|0
    0|0
  • Kıyafetime uygun giyerim. Takım elbise, smokin ya da kumaş pantolon üzerine gömlek ve üzeri tirko gibi kıyafetler giyersem; kısacası klasik giyinirsem mecburen klasik ayakkabı giymem gerekir. Yoksa bu tarzda bir giyimin altına spor ayakkabı yakışmaz. Önemli olan restaurant değil bence, restauranta ben pijamalarımla da giderim, hiç çekinmem. Önemli olan, kimlerle yemek yiyip kimlerle konuşacağım. Benden büyük kişilerle iş için bir araya gelmişsek, yani ortada resmî bir durum varsa klasik giyinirim. Onun dışında normal. Zaten yaşım gereği de pek klasik giyinemem, 30-35 yaş üstüne yakışır klasik giyim.

1|0
    0|0
  • Restauranta para kazandiracaksam şort ve parmak arasi terlikle bile giderim..

1|0
    0|0
  • yok takim elbiseyle giderim yiyecgm yemeğe saygisizlik olmasin diye, ya nasil rahat hissediyosm öyle giderm sortla dahi giderim yani

1|0
    0|0
  • Ben bir kez cok guzel bir mekan'a short ile gitmistim ayagimda terlik ile.. :D

1|0
    0|0
  • sort ve terlikle bile giderim sonuçta amacım yemek yemek

1|0
    0|0
  • Baxı yerlere özel kıyafetlerle gidilmesi gerekiyor, öyle yerlerin dışan bir sakınca yok bence

1|0
    0|0
  • Giderim banane onlardan prasiyla yemek yiyicem kro gibi bile giyinir giderim

1|0
    0|0
  • kendimi nasıl rahat hissediyorsam öyle giyinirim kişiye ve ortama göre giyinmem

1|0
    0|0
  • isteyen istediğini giysin bir o kalmıştı zaten karışılmayan

1|0
    0|0
  • neysem o yum sporsa spor klasik ise klasik ortama göre değil kendime göre giyinirim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 65

• Rahat giyinmekten yanayim. En luks yerlere bile spor kiyafetlerle giderim.
    Sadece düğün özel kokteyl gibi yerlerde absurt gorunmemek icin şık giyinirim.

1|0
    0|0
  • Çok ani değilse gidişim, özen gösteririm giyimime. Ama ani ve hazırlıksız ise giderim neden gitmeyeyim ki?

Kendimizi birtakım kurallara bağlı bırakmayalım.

1|0
    0|0
  • Şık bir restoran olması umrumda değil. kot üstüne kedili tişörtle de giderim. eminim hayatım oradakilerin neredeyse hepsinden daha şıktır. herkes istediğini giymeli

1|0
    0|0
  • İsteyen istediğini giyer şık spor ayakkabılarda var ama gidipde halı saha ayakkabısını giyip gidersen gülerler

1|0
    0|0
  • Tabi ki giderim önemli olan benim sevmem başkasının değil

1|0
    0|0
  • Tabi giderim. Zaten arkadaşlarla buluşmaya spor giyorum, hangi restoran gitmek fark etmez aynı tarz😊

1|0
    0|0
  • asla!!! kadın gibi giyinirdim. şık ve güzel.

güzel bir topuklu ayakkabı giyerdim kıyafetime uyacak.

1|0
    0|0
  • Gideceğim yere ayak uydururum ama genellik sportif takılıyorum tatlım

1|0
    0|0
  • rahatıma çok düşkünümdür yeri geldiğinde ödün veriyorum lakin her seferinde de şık giyinmek tarzım değil spor kıyafet daha rahat

1|0
    0|0
  • Daha önce gittim , yine giderim.
    Sonuçta spor kıyafetle de şık olabilir biri bana göre.

1|0
    0|0
  • başka ayakkabı giyemiyorum zaten gittim yine giderim 😄

1|0
    0|0
  • Yeri fark etmez keyfime göre giderim.
    Ama yanımdaki insan önemli.

1|0
    0|0
  • spor ayakkabidan vazgecmem her yere spor ayakkabiyla giderim

1|0
    0|0
  • Ben aşırıya kaçmadan içimden geleni giyerim kimsenin dediğine de bakmam

1|0
    0|0
  • hm.. Hayır eğer bir restoranta gidiyorsa stiletto giyerim

1|0
    0|0
  • Tabii ki giderim. Dost başa düşman ayaga bakar demişler, ayağa bakan düşmanımdır.

1|0
    0|0
  • Şık bir tulum altına spor ayakkabı giyip giderim, birkaç sefer böyle gitmişliğim var 😊

1|0
    0|0
  • Giderim istemedigim şeyleri giyip kasıntı olacağıma istediğimi giyer rahat olurum en azından 😂

1|0
    0|0
  • Giderim.

1|0
    0|0
  • Düğüne bile giderim.

2|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    45
Yükleniyor...