Saflığın simgesi beyaz gömlek ve elbiseleri kendinize yakıştırıyor musunuz?

Beyaz gömlek elbise kullanan kişi sayısı az ama trend yükseltmekte!

En son moda trendlerine ayak uydurmayı seviyorsanız onları bulmak için doğru yerdesiniz. Bahar ve yaz ayında popüler olacak 2017-2018 moda trendi : beyaz gömlek elbiseler olacak.Saflığın simgesi beyaz gömlek ve elbiseleri kendinize yakıştırıyor musunuz?Saflığın simgesi beyaz gömlek ve elbiseleri kendinize yakıştırıyor musunuz?Saflığın simgesi beyaz gömlek ve elbiseleri kendinize yakıştırıyor musunuz?Bu stille çok yönlü kombinler yapılabilir..

Beyaz Gömlek Elbiseler Nasıl Giyilmeli?

Aksesuarlarla zenginleştirerek beyaz gömlek elbiseleri giymek en doğru tercihdir. Genelde üzerinizde tek bu elbise olacağı için diğer noktalara ağırlık vermemiz lazım. Çanta, gözlük kesinlikle kullanılmalı. Bu iki aksesuar olmazsa olmazdır. Ayrıca kolye ve bileklik gibi parçalarda bu elbise sitili ile harikalar yaratmaktadır. Saat olmalı diye soran kişiler var elbetteki olmalı ama bu elbiseye uygun spor saat tercih edilmelidir. Ayakkabıya gelince ise düz, topuklu, spor ayakkabı tarzlar uygundur bunun yanında çizmelerde kullanılabilir...

Beyaz gömlek elbiseleri şık buluyor musunuz?

#YazStili

#Meczup

4|1
2120

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• beyaz güzel bir renk. daha doğrusu her rengin ayrı bir güzelliği var. beyaz gömlekler erkekler de bence çok güzel duruyor. ben kendime yakıştırıyorum. asıl soruna gelince bence beyaz gömlek elbiseler kadınlara ne çok yakışmış ne de hiç yakışmamış gibi bir şey.

1|0
    0|0
  • Askılı uzun pamuk beyaz elbiseyi kadında çok hoş, zarif, naif ve masumca buluyorum ama bunu taşıyan kadının yüzü de masum olmalı. Değilse uyumsuz geliyor gözüme...

1|0
    0|0
  • sadece 3 saf beyaz bilirim.. bebek kundağı beyazı , gelinlik beyazı ve kefen beyazı.. bunlar hariç hiçbiri saf falan değil.. dekolteli bu beyazların hepsi.. frapanya da seksi dense tamam kabul.. ama saf.. hayır..

0|0
    0|0
  • Hayret güzel şeyler pek trend olmazdı ama bu nasıl oldu ya da olacak :)

1|0
    0|0
  • beyaz gömleği bende seviyorum ama terleyince çabuk leke oluyor

1|0
    0|0
  • Beyaz en sevdiğim renktir.

1|0
    0|0
  • Çok hoşlar beğendim

1|0
    0|0
  • en alttaki tatlı kız da kimmiş boydan fotolu