Trend: Oversized pantolon! Büyük beden kıyafetleri seviyor musunuz? Giyer misiniz?

2017 yılında moda tasarımcıları Oversized parçaları ön plana çıkardı, çıkarıyor...

Bu 'büyük beden' trendinden pek tabii pantolonlar da nasibini alıyor..Trend:  Oversized pantolon! Büyük beden kıyafetleri seviyor musunuz? Giyer misiniz?Trend: Oversized pantolon! Büyük beden kıyafetleri seviyor musunuz? Giyer misiniz?Trend: Oversized pantolon! Büyük beden kıyafetleri seviyor musunuz? Giyer misiniz?2017 yılında moda tasarımcıları Oversized parçaları ön plana çıkardı, çıkarıyor... Bu 'büyük beden' trendinden pek tabii pantolonlar da nasibini alıyor. 2017 yazından 2018 kışına sirayet eden bu trend, hemen herkesin hoşuna gidecek bir akım değil maalesef..

Oversized pantolon modasını hemen her tür pantolon modelinde görebiliyoruz. Jean pantolonlar, kumaşlar, tüvit pantolonlar, kısa paçalar ve daha bir çoğu...

Kaynak: Gardrop Kedisi

Büyük beden kıyafetleri dikkat çekici buluyor musunuz?
#Meczup
#YazStili

4|2
375

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Alt tarafta büyük beden kullanmam ama t-shirtlerimi erkek reyonundan giydiğim olur.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu ne ya mahalle arasında tumanını çekiştirerek top oynayan veletlerin giydiği pantolonlara benziyor

0|0
    0|0
  • bayramda bol aldık öbür yıl giyersin :)

3|0
    0|0
  • Çok dar giymeyi de çok bol giymeyi de sevmem.

1|0
    0|0
  • igrenc

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 36

• Ben bol pantolonlardan hoşlanıyorum ama boyfriends jeanlerini giyiyordum, bunlar hoş gelmedi gözüme.

1|0
    0|0
  • Gömleklerimi hep salaş giyerim de pantolonda bu kadarı abartı, takılır düşer insan #balım :-)

0|1
    0|0
  • Su an kullandigim tek oversized esya kot ceketim. 1. 2. Resim hadi neyse de 3. Ne ya. Hic güzel degil

0|0
    0|0
  • Hadi salaş tişört gömlek neysede bunlar çok kötü duruyor.

0|0
    0|0
  • Salas tshirt gomlek severim ama bunlar guzel degil bence

0|0
    1|0
  • allah aşkına düşük bel tayt gibi şeyleri artık üretmesinler ne saçma iğrenç bişey

0|0
    0|0
  • Hiç tarzım değil ben genelde üstüme oturan modelleri daha fazla beğeniyorum..

0|0
    0|0
  • Pantolon dar üst kıyafet bol olunca daha güzel oluyor

0|0
    1|0
  • Rahat oluyor ama sevmiyorum

1|0
    0|0
  • don iste bu

1|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam