Kendall Jenner'dan 14 bin TL'lik yaz stili! Siz 10 milyarı aşkın bir kıyafetle sokağa çıkabilir misiniz?

Jenner'ın üstünde gördüklerinizin fiyatı şu şekilde, 595 euro değerindeki Gianvito Rossi marka botu, 2350 euro değerindeki Saint Laurent ceketi, 350 euro’luk aynı marka tişörtü ve 960 euro’luk şortuyla, 4255 euro maliyet!(yaklaşık 14 bin 250 lira) Kendall Jenner'dan 14 bin TL'lik yaz stili! Siz 10 milyarı aşkın bir kıyafetle sokağa çıkabilir misiniz?Tamam güzel olmuş da, hani... :D

0|3
10985

En İyi Erkek Görüşü

• Ey kurban oldugum ALLAH ım adaletın o kadar buyuk kı gerı kafalı moda bahanesı yalanı altında kısacık sırf moda dıye yırtık bıcımlı kota dunyanın parasını verdırıp fakırın aslında dustugu duruma dusuruyor sonrada ovune ovune ben modaya uygunum dıye zıhnıyetler ortaya cıkardın ya sana bınlerce kez sukur

2|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• İyi veya kötü diye eleştirmeyeceğim çünkü dışarıdan bakınca gayet sıradan bir giyim gibi görünüyor. İnsanların bazı standartları vardır. Siz şimdi 5 bin lira kazanıyorsanız ona göre yalarsınız 50 bin kazanıyorsanız ona göre yaşarsınız ki göz önünde bir iş yapıyorsanız burnunda bazı getiri ve götürüleri olur. Netice itibariyle kadın vs mankeni çevresi bunu kaldırıyor. Kendinizle kıyaslamak çok saçma :)) "açlar doyar o üzerindekilerle " demişler doğru ama aç doğurmadığını nereden biliyorsunuz? İnsanları bu kadar kolay gömmeyin.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 84

• Yani genel olarak çok pahalı değil.

Çünkü 20-30 bin liraya ceketler var.

Meselâ Kiton marka bu timsah derili ceketin fiyatı 300 bin lira civarında.
    https://cdn.bgfashion.net/img15/KitonFW2015_10.jpg
    Aynı şekilde timsah derili ayakkabıları da ortalama 20-30 bin lira arasında.
    www.kiton.it/.../...n%20Men%20Shoes%20%2816%29.jpg
    i231.photobucket.com/.../Kiton%20Snk%20Croc-3.jpg
    scontent.cdninstagram.com/.../...8_678931049_n.jpg
    50 bin dolara takım elbise sattığı olmuştur.

Aynı şekilde Türkiye'deki Beymen mazağasında 20-30 bin liralık ürünlerini satın alanların sayısı da bir hayli yüksek.

Kadının tarzına gelirsek; berbat !

0|0
    0|2
  • Zengin olsam bile bu ürünlere bu kadar para vermem. Bunların her birini tek tek kendi reyonunda azarlarım. Olum altıüstü ceketsin nan altın olsan bu kadar etmezsin ya sana ne demeli beyaz tişört kime özeniyorsun kahverengi cekete mi? Çağır o kısa şortu gösteririm ona 960 euroluk fiyatı bot efendi kaçma gel buraya senin neyine nan 595 euro yarın yine geleceğim geldiğimde bu fiyatlar burada olursa acımam makasla doğrarım hepinizi... diye göz dağı verirdim.

1|0
    0|0
  • Rock'nrolla diye bir ingiliz filmi vardir.

Orda Gerard Butler sofistike, aristokrat takilan esas kizla bir sanat galerisinde bulusur, hatun cesitli kombinasyonlarla yanip sonen lambalardan olusan bir esere bakarken 'Sunun aynisini 20 dakkada yapacak elektrikci taniyorum' der.

Su kiyafetlerin aynini 200 liraya giyecek ruslar taniyorum.

0|0
    0|0
  • Paran varsa çıkarsın. Ayrıca 2350 euro türk lirasına çevirip kıyaslaman yanlış olmuş mesela onlarda 2350 euro bizde 2350 tl aslında. Neden dersen onların çalışanı 2000 euro alıyosa aynı işte bizim çalışanımız 2000 tl alıyor. Anlıcağın öyle kıyaslama. Böyle bir manken bizim ülkemizde 4255 tl kıyafetle dışarı çıkması bence çok doğal normal vatandaşın üstündeki kıyafetler bile nerden baksan 500-700 civarı artık

1|0
    1|0
  • Bunlar hep görgüsüzlük. Kardaşyan'lardanmış zaten. Belli oluyor.

Bir de Mark reise bak. Adam bir kot dandik "cumaya giden amca" kot pantolonu ve Kadıköy Çilek sokaktan alınmış gibi duran bir tişörtle takılıyor.
    www.biyolojigunlugu.com/.../1.jpg

Adam gibi adam Mark Zakırbörg!!!

0|0
    0|0
  • Bit pazarından giyinen çingenelerin hafif önüne geçebilme başarısını kazanabilmiş. Peki ya insanlığın? İşte bu gerçeğin en aşağılık şovmeni olmuş, tıpkı bir budalanın bütün hayatını bedbaht olarak geçirmesi gibi, kendini bilinçsizce alçaklara indirmiş.

0|0
    0|0
  • sokaktaki Turk kızları acık ve net bu karıdan daha guzel ve daha İyi giyinir, Guzel kadın mı guzel kadın ama Turk kadınları daha çekici bence.

1|0
    0|0
  • bir tek benmiyim bun düşünen birkere tarz olucam diyee o bot giyilmez bu çöl sıcağında ceket o para etmez şortta o para etmez :() ünlü markaların enayi avına devam yanii ben o paraya ne kıyafetler alırım :() ve yanında daha şekil dururum:()

0|0
    0|0
  • Bizim ülkemizde özentiler IPHONE alır sonra da gider pazardan 5 liralık kıyafet alır.
    Bu paçavralara 15 bin mi vemiş? Gitsin İstanbul Merter'de 20 lira. Madem o parayı harcayacaksın ver bana.
    LÖSEV'e bağışlayım

0|0
    0|0
  • Kendall'a gerek yokki

İstinye Park'a gidin 2000 Euroya kot 5000 Euroya pantolon veya Gömlek var Tamam Paran olabilir ama sonuçta Kot :)

Dünyanın en iyi Kot kumaşlar Kayseriden gider ama ucu sivriltilmiş Kazık olarmak geri döner açıkça bu :)

0|0
    0|0
  • O standartlarda yaşayan için normal fiyat.
    Bir virgül kaydırınca orta düzeyde biri için normal olan fiyatlar çıkıyor.
    59.5 TL ayakkabı
    235 Tl mont
    35 tl tişört
    96 tl şort

1|0
    0|0
  • kıyafetin yarısı yok bide.. yoksa 28 bine kadını arsa ile takasa veririm, üstüne de evi yaparım..

0|0
    0|0
  • Onların para birimi euro ve dolar olduğu için 4250-5000 tl gibi 14 milyar değil yani :D Çok param olduğunda çıkarım neden olmasın.

0|0
    0|0
  • bak canım bunlari almasi orda o kadar zor değil orda 595 euro esittir 595 tl gibi yani 4 le caepmican

0|0
    0|0
  • Zenginlik böyle bişey 2 iplik tanesi için bile yasla babam yasla yapıyorsun sesi çıkmıyor, sanki kevlar, bulletproof + radyasyon geçirmez...

0|0
    0|0
  • Kendall jenner ın ne kadar enayi olduğunu gördüğümüze göre artık gidebiliriz.

3|0
    0|0
  • Zenginin malı züğürdun çenesini yorarmis dedijleri şey bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Alışveriş ile mutlu olan bir canlı nasıl bu kadar para verip mutlu olabiliyor? İnsan tecavüzden sonra gülebilir mi?

0|0
    2|0
  • Hayır çünkü bir kıyafetin değeri o kadar değildir. O parayla başka şeyler alabilirim.

0|0
    0|0
  • Arap yağı bol bulunca bir tarafına sürermiş lafi bunun gibi insanlar icin olsa gerek

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    64

Kızlar Ne Diyor 108

• Üzerinde ki parçalar , bulunamayacak şeyler değil.. Gayet aynı kombini , daha ucuza yapabiliriz. Kendall'ı severim ama böyle şeyler pek mantıklı gelmiyor 😃 gerek yok..

2|0
    0|0
  • Kıyafet 14 bin ₺'lik gözükmüyor. Ceket 2000 gözüküyor botlar 500-800 arası (markalarını baz almıyorum sadece işçilik - malzeme olarak bakıyorum) tişört 10, şort 70. Toplamda Kendall bu fotoğrafta 2800 liralık gözüküyor o da zorlarsan.

0|0
    0|0
  • Şu kadar gelire sahip olup açlıktan ölenlere ulaşmamak nasıl bir duygu acaba

3|2
    1|0
  • Ya Kendall Jenner dediğin senede en aşağı 2-3 milyon dolar kazanıyordur. Onun için 4000 Euro para mı?

Ceket güzelmiş yalnız :D

0|0
    0|0
  • Ya parası var alır o konuda tamamım da ne bileyim üstünde bu paraya cidden değecek bişey yok üstünde, bunun bir ayakkabısı vardı 10.000 dolar ama o parayı hak ediyordu mesela.

0|0
    0|0
  • Kazanca göre harcama işte, gayet normal değil mi.. Kendi parasını kazanmadan önce de zengindi şimdi daha zengin. Ucuz giyinseydi daha komik olurdu bence.

0|0
    0|0
  • Taş çatladı 3 4 kez giyiceği günlük bir kıyafete o kadar para vermek saçmalık. Ben bu kombine 500 tl den fazla vermem. Para eden ceket ve ayakkabı sadece şortla tişortü toplasan ancak 50 tl eder.

1|0
    0|0
  • Ben kırmızı etikette 100 lira görünce bile geri bırakıyorum.

1|0
    0|0
  • Bir kıyafete ayakkabıya o kadar para veremem açıkçası fuzuli harcama asla yapmadım hiç bir zaman hele ki günümüzün şartı ile o kadar harcama yapılmaz bugünün yarınıda var

0|0
    0|0
  • sıcakta bot ne? 2 betaz tişörte verilen para vallah kaynak bolda doğru düzgün harcamıyoruz görmemişlik

0|0
    0|0
  • çok saçma pazardan 10 tl ye üretebileceğim bir stile açıkçası vermem. lady gaganın et elbisesine falan veririm yani

0|0
    0|0
  • Yaz günü giymiş montu... pahalı olunca tarz deniyor işte... Fakir giyse gülerler..

2|0
    0|0
  • ben çıkamam tabi ama o Kendall yani ona koymaz 14 bin

1|0
    0|0
  • Acıyorum ya böyle insanlara. O kadar paraya alıyorsun giyiyorsun sırf havalı olsun diye. Yazıklar olsun. O paraya kaç cocuk doyurulur kaç insan mutlu edilirdi be la net olsun böyle insanlara...

0|0
    0|0
  • Parasi var ki giyiyor mezara mi goturecek. bende alabildigim kadar almaya calisiyorum ogrenci halimle bu tabiki alir 😂😂

0|0
    0|0
  • Kadının birkaç günde kazandığı para o sen de birkaç günde kazandığın para kadar giyiniyorsun belki de fazlasını

0|0
    0|0
  • Aşırı zengin olsam bile şu kıyafetlere bu kadar para vermem yahu, abartı bence 😄

0|0
    0|0
  • Parası olanlara normal diğerlerine abartı.
    Aşırı hoşuma gidiyor ise fiyatını umursamam ama 10 15 bin gibi şeyler ters.

0|0
    0|0
  • Sevdiyse parasi varsa giysin ben o kadar para vermezdim bir sort bir ceket kombinine

0|0
    0|0
  • onun bir günde yediği içtiği para bazılarının yıllık kazancından daha fazla adalet nerede derim

0|0
    0|0
    • en iyi cevabı budur bence ama adalet dedinde o kadın ismi be canım ya çalışıp kazanıcan ya da birilerinin sırtına basıp kazanıcan

• Kızlar Devam
    88

Benzer Benceler

Yükleniyor...