Kapat

Yaz stiliyle gelen güzellik! Genel olarak stiliniz beğeniliyor mu? Tarz sahibi misiniz?

Modanın en canlı hali sokak stiliYaz stiliyle gelen güzellik! Genel olarak stiliniz beğeniliyor mu? Tarz sahibi misiniz?Yaz stiliyle gelen güzellik! Genel olarak stiliniz beğeniliyor mu? Tarz sahibi misiniz?Yaz stiliyle gelen güzellik! Genel olarak stiliniz beğeniliyor mu? Tarz sahibi misiniz?Giyim Tarzları ve İsimleri

Retro giyim tarzı : Geçmişte oldukça moda olan parçaların yeniden moda olmasıdır.
Sofistike giyim tarzı: Farklı alanlarda anlamı değişen bu sözcük moda terimi olarak ise şık, seçkin, farklı gibi anlamlarda kullanılmakta ve “ince bir zevki” yansıtmaktadır.

Vintage giyim tarzı:
Belli bir döneme ve belli bir tasarımcıya ait olan, üretildiği dönemin belirgin izlerini taşıyan, ikonlaşmış kıyafet ve tasarımlara denir.

Bohem giyim tarzı:
Bu akımın asıl çıkış noktası giyim için harcayacak çok parası olmayan, güzel görünmekten ziyade rahatlığa önem veren kişilerdi. Salaş ve derbeder bir tarz olarak ortaya çıkmıştır.

Hipster giyim tarzı: Hippiler 60lı yıllarda popüler olan ve bohem bir yaşam tarzını benimseyen kişilerden oluşur.

Maskülen giyim tarzı:
Son zamanlarda sık sık duyduğumuz maskülen tarz, erkek kıyafetlerinin kadınsı çizgiler kazandırılarak elde edilmiş bir tarzdır.

Minimalist giyim tarzı:Moda tarihinde 1960lı yıllarda ortaya çıkan ve sadeliğin, yalın bir stilin hakim olduğu bir moda akımıdır.
Elegant giyim tarzı: Elegant kelime anlamı olarak “zarif, ince, nazik, kibar” demek. Modada ise “zarif, titiz, düzenli, kaliteli” bir duruşu ifade eder.

Tarz sahibi misiniz?
#YazStili
#Meczup

5|1
2610

En İyi Kız Görüşü

• Kafama estiği gibi giyiniyorum. Genelde bordo, askeri yeşil, siyah, hardal sarısı kullanıyorum ama

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Beğendiğim ve bana yakışan, benim stilim. Beyaz spor ayakkabı, kot pantolon, tişört ve saat. Kombin tamam.

1|0
    0|0
  • rahatıma düşkünüm
    eşofman tişört
    keten pantolon gömlek
    vs vs
    takılıyorum tarzımı seviyorum

1|0
    0|0
  • Yani çevremde giyim tarzı olarak zevkli olduğumu söylüyorlar

1|0
    0|0
  • Tarz sahibi degilim dolabimi açarım ilk görsüğümü giyerim

1|0
    0|0
  • uf tatlil

1|0
    0|0
  • güzel

1|0
    0|0
  • tarz sahibiyim :D

1|0
    0|0
  • bohem elegant vintage

0|0
    0|0
  • Tarz benim ya sen kimsin

0|0
    0|0
  • Boheme hastayım ruhum fakir ne yapayım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Kuzu pantolon ve üzerine bol gömlek giyerim dar giymem salaş ve rahat olmalı :-) beğeniliyor mu umrumda değil #balım ama bence güzel :-)

1|1
    0|0
  • Elegant sanırım 😊 Karışık şeyler tercih etmem pek daha sade kibar şeyler tercihim kendi zevkime ruh halime göre tercih ederim kıyafetlerimi 😊

1|0
    0|0
  • Ben beğenip giyiyorum başkası ne düşündü problem değil sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Kendi tarzım olduğunu düşünüyorum;beğenildiğini de düşünüyorum.
    Gelip "Bunu nereden aldın?","Zevkli kızsın."diyen oluyor okulda filan da.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Beğenirler ben zaten yazın sıcak olduğu için genelde tek parça elbiseleri seviyorum hem rahat hem şık..

0|0
    0|0
  • Farklı giyinmeyi seven biriyim. bazen
    Çok beğiniliyorum, bazen beğenilmiyorum.

0|0
    0|0
  • hayir değilim alırken güzel gordugum bana yakisan neyse onu giyerim :)

0|0
    0|0
  • Her zamn rahatima düşkün oldum ama kendime yakışanı giydiğimden beğeniliyor giydiklerim

0|0
    0|0
  • Spor stil en iyisi en beğenilisi

1|0
    0|0
  • Tarzımı beğeniyorum çevrem de beğeniyor

0|0
    0|0
  • Evet kendime has bir tarzım var.

1|0
    0|0
  • Tarz demeyelim de beğenirler normalde

1|0
    0|0
  • Öyle olduğumu düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • bence evet

1|0
    0|0
  • süper

0|0
    0|0
  • Sanirim ama kendi tarzimi begeniyorum

0|0
    0|0
  • Sayılır genelde minimalist giyiniyorum.

0|0
    0|0
  • Danla bilice benzetilir 😂

0|0
    0|0
  • Beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Param olsa tarz sahibiyim tabi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam