Düğün için kıyafet ve spor ayakkabı nasıl olmalı?

Arkadaşlar 1.55 boyundayım. Nasıl birşey seçeceğime karar veremedim. Elbise mi giysem yoksa etek tişört kombini filan mı yapsam? Yoksa kot tulum filan mı? O basite mi kaçar? Bide 1.55 boyla tulum yakışır mı? Düğün dışarıda olacak ne yapmalıyım tulum giyersem altına nasıl bir spor ayakkabı giymeliyim?
Güncellemeler:
Kuzenimin düğünü bu arada

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• Yataktan parasut ile iniyorsun :D heo bunu sormacagim ani beklemistim :D saka bir yana al duz acik sade bir elbise giy rengini sen sec hangi renk seviyorsan ve uyuyorsa ama acik olsun yani

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uzun elbise olmasın. Diz üstünde kendine göre ayarlarsın boyutunu. Topuklu ayakkabı giy. Boyunu uzatır biraz. Kilon ideal ise tulum giyinebilirsin altına topuklu sandalet giymek şartıyla.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Shhshshsh 1.55 mi ablacım görünmeyeceksin zaten ne diye giyimine önem veriyon 😂😂 şaka şaka elbise giy bide çok abartı olmayan topuklu giysen tamam işte

1|0
    0|0
  • valla kardeşim benim giy sbeyaz tsirt altına giy levis paltolon altına hafif den topuklu hafif makyaj kaşlar falan makyaj yap on numara güzelsin makyaj yapma ya da

0|0
    0|0
  • 155 mi damat kaç cm

0|0
    1|0
    • Kuzenim evleniyor. Davetli olarak gidiyorum.

• asıl güzellik sadelikten gelir, kafayı böyle saçaklı yapıp da renkli renkli eciş bücüş giyinen kızları, kadınları bek beğenmem doğrusu.

• Mini etek giy

0|0
    0|0
  • yaş kaç 😉

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 1.55 sin sakın tulum giyme çocuk sanıp pistten kovalarlar. Kısa elbise giy altınada 10 cmlik topuklu bir ayakkabı.

0|0
    0|0
  • Elbise giy bence ve boyundan dolayı uzun olmasın daha kısa görünürsün diz üstü bir şey düşünmelisin

0|0
    0|0
  • Kısa abiye giy, uzun sakın giyinme boyun kaldırmaz. Kısa abiye ve stiletto 👌👌

1|0
    0|0
  • Kısa elbise giy altına en az 10 cm topuklu olay bitmiştir. HAYIRLI olsun

0|0
    0|0
  • Tulum giyme
    Elbise giy bence

0|0
    0|0
  • Tulum mu 😄😄

0|0
    0|0