Modada Yeni Akım Bel Çantaları! 90'lı yılların modası bel çantalarını güzel buluyor musunuz?

Bel çantaları ile 90'lı yılların bugünün moda trendlerini tam gaz etkilemeye devam ettiğini de söylemek gerekir..
Modada Yeni Akım:Modada Yeni Akım Bel Çantaları! 90'lı yılların modası bel çantalarını güzel buluyor musunuz?Rahat kullanımlarıyla ve her kıyafeti uymasından dolayı hanımların göz bebeği olma yolunda ilerliyor.
Ama genel olarak ben beğenmedim. Takmam.

Siz beğendiniz mi? Kullanır mısınız?

#YazStili
#Meczup

5|2
14465

En İyi Kız Görüşü

• Pazar esnafı gibiler :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 65

• Yok ya ne öyle limoncular gibi
    Abi limon alır mısın? Gibi gezmeyin kızlar rica ediyorum.
    Limoncu abilerimize #Seviler #Saygılar
    Aha bu malitada benden onlara hediye
    scontent-sea1-1.cdninstagram.com/.../...8000_n.jpg

2|0
    0|0
  • çay ocaklarında kullanılmaya başladığın beri pek tercih etmiyorum omuza göğüs hizasından asılanları tercih ediyorum
    images.hepsiburada.net/.../9483381243954.jpg

1|0
    0|0
  • Ya bu 2000 lerin başında beden eğitimi öğretmenleri ile promosyon olarak gelen çanta değil miydi? Ne ara moda oldu ya?

0|0
    0|0
  • pembe etekli kadının çantası gibi küçükse bence hoş duruyor yani olabilir ama yırtmaçlı siyah etekli kadının ki gibi büyükse çok kaba ve kötü duruyor.

1|1
    0|0
  • lan böyle bir akım yok aöq burda başlıklarınıza iki üç yazı yazılcak diye prim kasmayın

2|0
    0|0
  • Genel olarak güzel olduğunu söyleyemem ama arada istisna olup çok güzel duranlar oluyor.

1|0
    0|0
  • Bel çantasıyla dolaşan insanları çok itici buluyorum

1|0
    0|0
  • ben ce sen geri giderek trent yapiyorsunda o 90 yillari anliyacak nerde

1|0
    0|0
  • Vay.. vay... vay.. vay.. en alttaki çantaya bak oyyyşşşş

1|0
    0|0
  • Pazardaki amcalar, dayılar, çiçek satan ablalar ve beden öğretmenlerinin kullandığı çantalarda moda oldu ya işimiz iş.

0|0
    0|0
  • Gevrekcinin bozuk para çıkardığı çanta değil mi bu?

0|1
    0|0
  • Mofa falan değil. Her haltı moda ilan ettiniz bıktım şu saçma sorularınızdan.

0|0
    0|0
  • bence de cok şık durmamiş ülkemiz moda bakımindan hayli yerinde gidiyor genelde italyanlara özeniyoruz gibi

0|0
    0|0
  • birinci fotoğraftaki kadın stil olarak muazzam görünüyor. Tam sevdiğim tarz.

0|0
    0|0
  • Eski giyim stillerini yeni bir şeymiş gibi sürekli gözümüzün önüne sokup duruyorlar.

0|0
    0|0
  • eskiden çok severdim ama artık sevmiyorum... heleki yaşlı amcalar takıp geziyor iğrenç

0|0
    0|0
  • Bunu seneler önce burhan kuzu (avrupa yakası) kullanmıştı zaten.

0|0
    0|0
  • Yoğurt, salatalık ve su karışımını bir kaba koyup o çantaya koysak ayran cacık olur aslında.

0|0
    0|0
  • siyahlı kadının ustündekinden bizim mahalledeki simitcide var

0|0
    0|0
  • Kadın çantasız olmaz çantasız kadını görünce bir erkekten farkı olmuyor bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 143

• Valla ben küçükken pazarcılık yapardık annem pazarda takardı genelde bunu moda olarak hiç düşünmemiştim hala pazarcılar kullanır lafa gelince herkes hor görür ama moda ikonu altında milletin kullanmayacağı şey kalmadı 😂

0|0
    0|0
  • Bende beğenmedim, hareketi engelleyeceğini ve çok şık durmadığını düşünüyorum. Ama tabi saygı duyarım takana☺️☺️

0|0
    0|0
  • Eskiden bel cantalari oyle degildi, buna benzerdi. Bunlar kol cantalarini beline takmis

0|0
    0|0
  • Evet.90'li yıllarda benim bir bel cantam vardı. Yine trend olsa diye dusunuyordum.

2|0
    0|0
  • Allah aşkına kocaman kalcam var bir de onu taksam taksimde çiçek satan cennet mahallesindeki pembeye dönerim

1|0
    0|0
  • Zaten kullanıyordum. Moda olmasına gerek yok kullanmam için nasıl rahatsam onu kullanıyorum. Sırt ve bel çantası harici çok nadir kullanırım. Postacı tarzı kullanıyorum bir de hafif oluyor.

0|0
    0|0
  • kullanmam ama yurtdışı seyahatlerinde çanta taşımak riskli olduğu için o durumlarda hayat kurtarıcı olabilir 😎🙋

1|0
    0|0
  • annem bankaya para cekmeye gidecegi zaman bu cantalardan kullanirdi parama bisey olmasin die 😂😂

1|0
    0|0
  • Böyle şekilli güzel duruyorsa kullanırım da öyle eskisi gibi sade ise kullanmam aslında sanmıyorum kullanacağımı kol çantasına daha yeni alıştım

0|0
    0|0
  • Gri kazakli hosuma gitti ama yanlis kombinlendiginde riskli bir parca bence

0|0
    0|0
  • Yine mi tam bitti derken üstelik hiç mi hiç şık durmuyor tek bir sempatisi bile yok üstteki modellerde bile çok çirkin durmuş. 😣😣

0|0
    0|0
  • resmen gene çıktılar ben çocukken büyük abla olan kuzenimin vardı çok hoşuma giderd :)

1|0
    0|0
  • Görsel açıdan kötü fakat rahatına düşkün olanlar tercih edebilir.

0|1
    0|0
  • moda yapacak bir şey bulamayınca napsınlar gariplerim

1|0
    0|0
  • Valla modaysa güzelliği mutlaka bulunur :D onemli olan rahatlik ve rahat gorunuyor

0|0
    0|0
  • Hiç beğenmiyorum bunları gördüğümde direkt aklıma 50 li 60 lı yaşlardaki teyze ve amcalar geliyor açıkçası

0|0
    0|0
  • Begenmiorm ama sirt cantasina cok sinir oluorm saga sola çarpıp ozur bile dilemiolar 2 kisilik yer kapliolar

0|0
    0|0
  • Oldum olası itici gelmiştir kullanan kızlar da itici ve ayrıyetten bir ego var.😏

0|0
    0|0
  • hic begenmedim. Gözünü seveyim çapraz çantanın asla vazgecilmezim

0|0
    0|0
  • Beni kesseler de takmam o ne pazarcı gibi
    Be vereyim ablama

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    123
Yükleniyor...