Şık duran spor ayakkabı olur mu?

Spor ayakkabı dediğimiz genellikle cool durur, rahat olur ama bir de şık duranları vardır. Aslında şık durmasının başlıcası kıyafet kombinimizdir. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Şık duran spor ayakkabı olur mu?

0|0
309

En İyi Erkek Görüşü

• bence olmaz sğor ayakkabı tamam rahatta görüntü güzel değil

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Olur bence artık spor ayakkabı işi ilerledi. Gold, gümüş hatta gerçek altın kaplama yapan var. Rahat olması şık olmayacak anlamına gelmiyor ki zaten. Bren düğünümde beyaz spor ayakkabı giyeceğim. Hem rahat hem şık

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Topukludan daha güzel. Yanımda flamingo gibi yürüyeceğine spor ayakkabı giysin daha iyi.

0|0
    0|0
  • beyaz ayakkabılar iyi durur

0|0
    0|0
  • olur tabiki

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • 1. Fotodaki güzel

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Beyazsa dueur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Şahsen ayakkabı on beş kilometre yapmadıysa ben onu direkt şık sayarım. Benim için sınır on gün kadar oluyor. On ügnde bir ayakkabı değiştiremeyeceğime göre... Başlarım şıklığına "spor" ayakkabı işte der geçerim.

0|0
    0|0
  • kime göre şık neye göre şık :D bence spor ayakkabıların çoğu şık duruyor ama süslü simli topuklu olanları da var ki bence şık değil ama kimisi bayılıyor değişir yani

0|0
    0|0
  • "spor şık" diye bir tabir var şık spor ayakkabı da var haliyle

1|0
    0|0
  • Bence platformlu yüksek topuklu ayakkabılardan daha mükemmel duruyor ve daha rahat.

0|0
    0|0
  • Sporda şıklık pek aranmamalı aslında zerafete girersen rahatlığı kayboluyor genelde.

0|0
    0|0
  • İçten hafif topuklu olanlar var tabanı kalın diyeyim ya da onların bazıları tarz duruyor. Yani olur.

1|0
    0|0
  • valla o kadarki ben spor ayakkabılarımı elbisenin altına giyiyorum. çok şıklar

0|0
    0|0
  • Allah aşkına spor ayakkabının şıklığı ne ya bir sevemedim

0|0
    0|0
  • bence elbiselerin altında topuklu yerine spor ayakkabılar daha hoş duruyo benim tercihim spor

1|0
    1|0
  • Neden olmasın özellikle Nike ayakkabıları vazgeçilmezim

1|0
    0|0
  • Bu kombinler değilde simsiyah airmax'lerle etek, elbise çok güzel gidiyor

0|0
    0|0
  • evet olur. cunki bazi spor ayakkabilar vardirki onlar da wikdir. piriltilidir , goz alicidir

0|0
    0|0
  • Şık ve cool

0|0
    0|0
  • Evet. Genelde beyaz converseler gayet yakışır.

0|0
    0|0
  • bal gibi de olur

0|0
    0|0
  • Olurrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Spor ayakkabı şık olur

0|0
    0|0
  • hem şık olacak hem de rahat