Kapat

Tek bir ayakkabıyla sınırsız stil! Her stilinize ayak uyduracak bir spor ayakkabınız var mı?

Hayatın her anına ayak uydurabilen ayakkabılar herkesin hayali :/ Ama kimse inkar etmesin en rahatı spor ayakkabılar.Tek bir ayakkabıyla sınırsız stil! Her stilinize ayak uyduracak bir spor ayakkabınız var mı?Tek bir ayakkabıyla sınırsız stil! Her stilinize ayak uyduracak bir spor ayakkabınız var mı?Tek bir ayakkabıyla sınırsız stil! Her stilinize ayak uyduracak bir spor ayakkabınız var mı?Spor ayakkabılar artık sadece spor yaparken değil, günlük hayatımızın da vazgeçilmez bir parçası. Öyle ki bunun için markalar pek çok alternatifler de sunuyor. Tıpkı renkli bağcıklar gibi… Bu sayede tek bir ayakkabı ile sınırsız stile sahip olabiliyorsunuz. Farklı bağlama stilleri ile de tarzınızı kişiselleştirebiliyor ve yaratıcılığınızı ortaya koyabiliyorsunuz.
(Gerçi ben de 4 spor ayakkabısı var bıraksalar daha alırım ama mecbur kendimi frenliyorum)

Neyse ben soruma geçiyorum ;)

İster sokakta, ister sporda, ister ofiste, ister davette hayatı dolu dolu yaşadığınız her ana ayak uydurabilecek bir spor ayakkabınız var mı?

#Not: Hani her şeyle giyilen, hem çok rahat hem de çok şık olan bir ayakkabıdan söz ediyorum..

#YazStili
#Meczup

2|1
2220

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Nice ve Adidas tercih ediyorum
    Ren olarak siyah ve beyaz arada değişik renkler de var tabi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Nike Sportswear Ne Diyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Ayakkabı sadece dışarı çıkarken giymek için bir araç benim için biri beyaz biri spor olmak üzere iki adet spor bir adet siyah süet fantezi ayakkabım var özel günlerde giyinmek için bir de kışlık botum var
    Ayağımı rahat ettirsin gerisi teferruat

1|0
    0|0
  • Tek ayakkabı bir çok kombini imkansız. Ayak sagliği açısından gunluk ayakkabı degıstırmek gerekir. Ya da donusumlu gıyım.

1|0
    0|0
  • Vucudunuz yuzunuz zaten muhtesem o yetmiyormus gibi sinirsiz guzellikte giyimleriniz var. Cennetsiniz walla :)

0|0
    0|0
  • bende 3, spor var 1 klasik baska da yok :) hee birde bot var

1|0
    0|0
  • Benim ayakkabı koleksiyonum var desem yeridir çok severim :)

0|0
    0|0
  • Hayır yok 8 çift ayakkabım var herşeye uydurabiliyorum

0|0
    0|0
  • Hayır yok :)))

1|0
    0|0
  • Evet, var.

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • Her zaman olmuştur

0|0
    0|0
  • var evet

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • var tabiki

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • var tabi

0|0
    0|0
  • Tek değil her stile uyan ayakkabılarım var :)

0|0
    0|0
  • Spor en iyisi

0|0
    0|0
  • iyiymis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Kadinlarin cogu topuk boyuna gore bile yeni ayakkabi alabiliyor. :) Bende de ne yazik ki ayakkabi alma derdi var. Ayaklarim 35.5 ya da 36 oldugundan istedigimi bulmak cok zor. Cocuk reyonu gibi :) 36 bile biyuk geliyor.

0|0
    0|0
    • Renkli bagcik almistim duz beyaz sporla kullanmak icin ama takmaya usendim :D Ah genclik ahhh :D

• Kinetix'in duz beyazini alip silikonla tas yapistirdim. :) Boylece hem spor hem elegant oldu. Isil isil da parliyor esmer tene yansiyor...

• 2 tane beyaz spor ayakkabı, diğerleri sandalet, topuklu vs. Ama fikrini beğendim. Renkli bağcıklarla bu sorun çözülebilir.

0|0
    0|0
  • Çok severek giyiyorum, birileri begensin diye ayaklarimi sıkış pıkıs ayakkabılarla rahatsız etmeye niyetim yok 😊😊😊

0|0
    0|0
  • Evet var. Bazı spor kombinler güzel ve rahat oluyor.

0|0
    0|0
  • Evet var.

1|0
    0|0
  • Hayır yok..

0|0
    0|0
  • var .

0|0
    0|0
  • Evet var.