Nike Airmax vs Klasik ayakkabı, sizce hangisi uygun yaz için?

Arkadaşlar sizce bu resimdeki ikisinde hangisi?

• Nike Airmax vs Klasik ayakkabı,sizce hangisi?Airmax
    A seç
  • Nike Airmax vs Klasik ayakkabı,sizce hangisi?Klasik
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
bu gençlik nereye gidiyor yapmayın arkadaşlar hepiniz mi! ben klasik takılacam bu yaz size iyi eğlenceler

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• birşey diyeyim... bu 2 ayakkabının da kullanım yeri tamamen farklı ve bizde malesef moda diye bu air max hastalığı had safhada.. yakışsın yakışmasın air max... neden? moda ya... oysa spor ayakkabı tercih edilecekse kotun, şortun, eşofmanın, kızlarda taytın altına adidas stan smith çok daha düzgün ve güzel duruyor... bunun yanına klasik model olan ayakkabı, dünyanın en rahat kullanımına sahip ayakkabılarıdır... Dexter, Sebago, Lumberjack, Timberland marka ayakkabıların çıkış noktası denizci, yat ayakkabısı olmasıdır... Sudan, nemden etkilenmez, rahatlıkla çorapsız terlik gibi giyilir ve koku yapmaz... en ama en kaliteli deriden üretilir... Her türlü şortun altına terlik gibi giy geç... Bir de özellikle Sebago' nun pekçok renk seçeneği var... Lacivert-kırmızı, lacivert-yeşil, siyah-kahve... Ben de olsam Klasik tercih ederim... Moda mı? Yakışan mı? diyorlar ya... Kendine yakışan neyse onu seç arkadaş... hayırlı olsun...

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Airmax tabii

0|1
    0|0
  • Airmax

0|1
    0|0
  • Airmaxlere bayılıyorum

0|0
    0|0
  • klasik seçenin göz zevkine sokam 😂

0|0
    0|1
  • Air max tabikisi

0|0
    0|0
    • Madem eleştiri tavsiye istemiyorsun ozaman soru sorma işine bak insanların vaktini alma.

• Of ikisi de cirkin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Benzer Benceler

Yükleniyor...