Kadınların erkeklerden daha çok mesaj almasının sebebi nedir?

Neden erkeklere oranla kadınlar daha çok mesaj alıyor?
Kadınların erkeklerden daha çok mesaj almasının sebebi nedir?
#WanhedasalSorular

2|2
2361

En İyi Erkek Görüşleri

• Biraz erkekçi bir görüş olacak ama o iki meme bir de 250 gram abazanları üstüne çekmeye yetiyor. Zaten çoğu abazan için nefes alıp vermen yeterli oluyor. Hatta kız bile olmana gerek yok bir kızın fotoğrafını profiline koy izle sonra curcunayı

2|0
    0|0
  • Tam emim değilim ama bir düşüncem var bu konuda;

Arasında bağlantı kuramasamda örnek verecek olursak Kadınlar her adet döngüsü için bir yumurta üretiyor; erkekler ise cinsel ilişki esnasında her atımda milyonlarca sperm gönderiyorlar 🤔🤔🤔

Şimdi mikrodan Makroya doğru düşününce bu fiziksel ve genetiksel kalıtım özelliklerinin belki de ruhsal/karşı cinse yaklaşma yönündeki tavır ve davranışları benzer bir yönde ve sayıda etkilediğini söyleyebiliriz diye düşümüyorum.

Yani bu iki durum ya da bilmediğimiz daha fazla şey ile ilgili de olabilir 🤔🤔Biyoloji ile liseden sonra san ilgilenme imkanım olsaydı belki daha iyi ifade edebilir ya da bir şeyleri ortaya çıkarabilirdim 🤔🤔

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Sebeplerinden biri toplum baskısıdır : ilk mesajı erkek atmalı, erkek ilk hoşlandığını belli etmeli düşüncesi beyne empoze edilmiştir. Mesaj atan hoşlandığını belli eden kadınlara büyük çoğunluk kötü gözle baktığı için, korkuyorlar hislerini belli etmeye burada suçlu tek taraf değildir. Rahat bırakın kendinizi yahu salın bir kimsenin naptığı sizi ilgilendirmesin kim kime duygularını belirtmek isterse belirtsin. Bu arada götü kalktığı için cevap vermiyor tabirini genelleyemezsiniz e herkese cevap verse yollu oluyor bu? Her şeye bir kılıf uydurmaktan vazgeçin derim isteyen kimsenin özgürlüğüne dokunmadan istediğini yapar.

1|0
    0|0
  • Bu bı alışkanlık yani erkekler atmasa eninde sonunda kızlar atar yani ama bu kadar ısrarcı olmazlar herhalde nefes almaya bile izin vermiyor bu tipler başta sonrası vosssss

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 59

• Cevap çok basit çünkü siz kıt akıllar "İlk adımı erkek atar" algısını yarattınız. Şimdi bu yüzden erkekleri suçlamak yahut abaza demek embesilliktir. Net.

2|3
    1|0
  • Napsın kadının tek düşündügü sevgilisi ya da kocası işi gücü yok aklı onda ikide bir mesaj yazıyor adamcagız calışmadan gelecegi düşünmeden mesaj acmaya vakitmi buluyor her erkegin kafasında hep yarin ne olacak var

2|2
    1|0
  • Maalesef abazaların gözünü bir şey görmediğinden dolayı böyle bir soru sorulmasına vesile olunmuş. Erkeklerin tek düşündüğü şey uçkuru ve buda kadınların kendini Tanrı gibi hissetmesine neden oluyor. Tanımadığım hiç bir kıza veya kadına mesaj atmam. Ancak reelden görüşüp tanışırım çok saçma.

1|0
    0|0
  • Abazalık, ülkeden gelenek görenek adetler diyerek kızların dokunulmamış olması isteniyor, ‘aferin oğlum, çapkın, süpersin’ diyerek erkeklere de gaz veriliyor bir taraf sürekli sapıklaşıyor diğer tarafta sürekli kendini daha fazla korumaya alıyor

1|0
    0|0
  • Biz sapığız çünkü 🤷‍♀️

Aktif olduğum dönem haftada 10 üzeri mesaj alıyordum (eig oranım yükselsin diye az erkek görüşü olan erkek sorularına gidiyorum artık), wp ta da attığımdan çok bana atılıyor şükür

1|1
    0|0
  • Organları sayesinde daha fazla mesaj alıyorlar. Özel biri, insan üstü varlık olduklarından falan değil yani. Çok da havalara girme.

1|0
    0|0
  • Erkeklerin beyin organi baska yerlerine sokulmus galiba istekleri uzerine onun icin olabilir, sahsen haz etmiyorum.

2|0
    0|0
  • Kadın her zaman çekicidir, bu yüzden cok erkek mesaj atar konuşmak ister atlamak ister, bunun sonucunda da kadın egosu tavan yaptığından dolayı aralarından hoşuna gidenler harici kimseye cevap verip yazmaz

2|0
    0|0
  • kadın olmaları.
    Kadınlar kendi hemcinslerindende çok mesaj alır çünkü duygusal bağ vardır aralarında erkeklerde bu yoktur

2|0
    0|0
  • Bunun sebebini de bir soru başlığı altına almak da garip geldi be

1|0
    0|0
  • Erkekler çok yalnız, (afedersiniz) karı atıyorlar...

1|0
    0|0
  • Ülkede hakim olan bitki örtüsü "abazan" resmen...
    Bu yeterli bir açıklama sanırım

1|0
    0|0
  • Erkeklerimizin çoğunluğunun öz güvensiz ve abaza olması

1|0
    0|0
  • Daha bugün rus bir kızdan mesaj aldım. Ama konusasim gelmedi pashi poshi bisiker yazcak iki debir ceviri kim uğraşır 😀

1|0
    0|0
  • Erkek yakışıklı olursa mesaj atan oluyor ama tamamen bence aura ile ilgili birşey bu

1|0
    0|0
  • erkeklerin hayran kitlesi kızlara göre daha kalitelidir.

1|0
    0|0
  • Kızların bazıları egolarından bazıları sapık muhabbetine bazıları korktukları için bazıları reddedilme korkusundan atmıyor. d

1|0
    0|0
  • Ya erkeklerin kızlara sevgili değil de fak badi amacı ile yaklaşması

2|0
    0|0
  • Nefes alan her kıza yavşıyan erkeklerden dolayı bakın erkek diyorum adam demiyorum ona göre

1|0
    0|0
  • Benim mesaj kutumu görene kadar buna çok emin olmayın bence

2|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    39

Kızlar Ne Diyor 21

• Erkeklerin düşünme organı beyni olmadığı için.
    Mavililer yavaş eksileyin..😎

1|2
    0|7
    • Senin beynin sorunlu bunu görmüş olduk.

• Her 2 taraf da az değil. Ama hepsini bir tutamayız. Cinsellik konusu da dediğim gibi 2 şekilde geliyor. Sen tersledikten sonra konuşmuyorsa konuşmasın.

• Konuşuyorlar işte. Ben başıma gelenleri bilirim. Engel atıyorsun yeni hesap açıyor 😂 Çok ilginç gerçekten.

• Şimdi bence. Her erkek değişir gayet adam akıllı olanıda var abazısıda var o yüzden kişi den kişiye değişir

1|2
    0|0
  • Erkeklerin patavatsız olması yüzünden sanırım ya da kadınlar her önüne gelene mesaj atacak kadar abaza değil

1|1
    0|1
  • Tanışma ihtiyacı nedense kadınlarla tanışmak isteniyor😊

1|0
    0|0
  • Çünkü kadınlar o kadar cesaretli değiller.

1|2
    0|0
  • Yokluk

2|1
    0|0
  • Yokluk bunlar hep..
    #devilinme

1|2
    0|1
  • ilk adimi erkekler atarya hani ondan

1|1
    0|0
  • Abazlıktandır 😂

2|0
    0|2
  • Çünkü erkeklerin yarısından çoğu sapık

1|0
    0|0
  • vay abazalar.

1|0
    0|0
  • hepsi sapik cunku

1|0
    0|2
  • Kukusu olduğu için

1|0
    0|0
  • Hicbir erkege atmadim atmam daa..

1|0
    0|0
  • Duvarların renklere ihtiyacı var..

1|1
    0|0
  • Bilmem, atanlara sormak lazım. Öyle miymiş 🤔😊

1|0
    0|0
  • Benim tam tersi bende sıkıntı var sanırım.

1|1
    0|0
  • Her kıza aynı şeyi yazıyorlar yeter ki dişi olsun

1|0
    0|1
  • Abaza erkek çok

1|0
    0|0
  • Dünyadaki malın olacağına fındık kadar... olsun yeter misali.

1|2
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    1
Yükleniyor...