Kadınlar neden aldatılıyor?

Nedir biz kadınların çektikleri ya

0|1
2357

En İyi Erkek Görüşleri

• Kime güvenip kimi gercekte sevemeniz gerektiğini tam seçemiyorsunuz. Geçmişteki bilinçsiz tercihlerinizin faturasınıda güven sorunu babında hiç suçu olmayan adamlara kesmeniz iste en büyük hata. Böyle yaparken gerçekten güvenilebilecek nice erkeklerin şansını elinden alıyorsunuz.
    Daha ötesi yok bu açıklamanın.

0|0
    0|0
  • Hikaye bu, ben ilk aşık olduğum kadınla evlenecektim saf bir hayalim vardı ilk aşık olduğum kız aldattı beni. Ben otel de çalıştım 11 yıl hikaye yapmasın ne teyzeler gördüm benden büyük çocuğu olup eşini aldatan, aklıma gelmeyecek kadar çok aldatan kadın gördüm bu meslekte. Artık geliştirin zihninizi bu karalterle ilgili cinsiyetle alakası yok, benim gibi hiç aldatmayan adamların hakkını yemeyin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Erkeğin doğasında var kzım , bir kadınla yetinemez onlar

1|3
    0|0
    • Çok kotuyum cok

• Evli misin

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• Farkındaysan senin erkeğinin seni aldattığı da bir kadın bu soruyu kendi cinsinize sormalisiniz neden başka bir kadının erkeğiyle beraber oluyorsunuz diye

0|0
    0|0
  • Aldatan kadınlar yakalanmiyor oyuzden aldatsada kimse altadmis demiyor ama erkek aldatsada yalan söylemiyor

0|0
    0|0
  • Sizi gerçketen seveni değil de bir hareketi fiziği iyi diye tercih ettiginizden dolayıdır gerçekten seven aldatmaz sadıktır seni gerçek seveni bulmamışsın dir..

0|0
    0|0
  • kadınlar çünkü güzeldir ama kadınlardan daha güzeli vardır çektikleri çileler ise erkeklerin basitliliğiyle alakalıdır

0|0
    0|0
  • Aldatan bir dolu hanım var, sadece yakalanmıyorlar.
    Şunu unutmayın, aldatan erkeğin karşısında da neticede bir hanım var.

0|0
    0|0
  • Sadece siz mi aldatiliyorsunuz? Bencil olmayın ya biraz lütfen

0|0
    0|0
  • Sizi gerçekten seven insanları sevmediğiniz için olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha çok aldatıyor 😊 iftira atmayalim erkeklere

0|0
    0|0
  • kadınlar aldatılıyor da erkek kimle aldatıyor kadını? Yine hemcinsi ile değil mi?

0|1
    0|0
  • bircinse yüklemeyin demişsin sen bir cinse yüklenmişsin maymun

0|0
    0|0
  • Birlikte oldukları erkekler kadınları doyuramıyor azgın olduklarından kadınlar aldatıyor birlikte oldukları erkekleri ;)

0|0
    0|0
  • Onu kadınların kendilerine sorması daha mantıklı bence

0|0
    0|0
  • Sanki aldatma tek başına oluyor, siz çok temizmişsiniz gibi konuşma

0|0
    0|0
  • Hikaye okuma erkekler de aldatılıyor aldatan kadınların sayısı belki daha fazladır

0|0
    0|0
  • size ihanet eden yine sizin cinsiniz..
    bizim hiç bir suçumuz yok

0|0
    0|0
  • Kadinlar hep aldatiliyor nolcak boyle boyle kiyamiyorum kadinlara evli degilim bu arada

1|0
    0|0
  • Sevgi eskiligi ama bana sorarsan her kadin aldatmaz abaza azgin kadin aldatir

0|0
    0|0
  • aldatılmak seninle ilgili değildir..
    karşındaki insanın karakteri (sizliği) ile ilgilidir..

0|0
    0|0
  • hak veriyorum

1|0
    0|0
  • noldu canim yine.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...