Seçim gibi zamanlarda insanların gerçek yüzlerini gösterdiklerini düşünüyor musunuz?

Bu zamanlarda bağınızı kopardığınız insanlar oluyor mu?
Seçim gibi zamanlarda insanların gerçek yüzlerini gösterdiklerini düşünüyor musunuz?

#aeternitas
#June24
  • Evet.
    A seç
  • Hayır.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|2
5638

En İyi Erkek Görüşleri

• Seçim diye bişe yok artık herkes takım tutar gibi parti tutuyor kimse ülkeyi düşünmüyor herkes 1 parti seçmiş başına en e. . Şşek adamda geçse ona oy atıyor boş iş yani bunlar

4|0
    0|1
  • Evet düşünüyorum. Şu an bulunduğum yerde aşağılık bir yığın şerefsiz silah sıkıyorlar aralıksız olarak. Ve sıktıkları saçmalar yola ve insanların evlerine düşüyor. Bunun adı düpedüz kahpeliktir

3|1
    0|0
    • Şu an sıktıkları silahların sesi çocukları ağlatıyor ve sıktıkları saçmaların yolda yürüyen insanların başına düşüyor. Sıkma ulan diye bağırdığım zaman içeri kaçıp kahkaha atıyor kahpe. Şimdi bu gerçek yüzünü göstermek değil midir

En İyi Kız Görüşleri

• Evet bazı insanlar seçim zamanı belli ediyor kendini ama normal bir günde sohbet siyasete geldiğinde belli edenler de oluyor. Mesela bugün yine biriyle bağımı kesmemek için zor durduğum bir gün oldu, haydi hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Gosteriyorlar tabii. Ama en cok secim sonuclari aciklanirken hic gostermedigi yuzunu gosterenlere sasiyorum ben. Hani normalde taraftaridir onu bile anlarim ama sirf yaranmak icin paylasim yapanlara katlanamiyorum mesela.

Hangi parti olursa olsun insanlari kiskirtacak, hakaret edecek sekilde tavirlari varsa evet silerim..

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Gerçek yüzlerini görmeye lüzum yok! Cehaletle sarmalanmış çehreleri, kör olmuş gözleri ve sağır olmuş kulaklarını her seçimde görüyoruz. Apartmanda, okulda, işte, markette, çarşıda ve hatta yolda yürürken bile...

3|1
    0|0
    • Hadi bakalım vatan haini ilan edildin şimdi.

• @_Forlorn_ Teröristleri Habur sınır kapısından geçirip davul zurna ile karşılayan ve Dolmabahçe'de bildirge okuyanlar kadar vatan haini olmadım ya buna da şükür!

• Evet , cahil insanlar eleştri kabul etmiyorlar çünkü hemen saldırıya geçiyorlar , milletimizde zaten şey var , en iyi partiyi ben seçerim , en iyi arabayı ben bilirim , o öyle olmaz böyle olur hiç böyle insanları dinleyip aaa evet sende haklısın diyecek bir tip çok az kaldı malesef 😑

0|0
    0|0
  • Aslında bu tür şeyler insanların arasını bozmamalı. Seçim önemli tamam ama kendi görüşün dışında olan arkadaşını parti yüzünden kırmak insanın ayıbıdır

1|2
    0|0
  • evet..
    beyni olmayanlarla, parti tutmayı takım tutmak zannedenlerle irtibatımı kesiyorum..
    yanlışları var ama fikrim bu yönde demekle, o dünya lideri, o hata yapmaz (haşa) demek arasında fark var..

1|1
    2|3
  • İnsanlar karaktersizdir her zaman öyle de olmaya devam ederler çıkarıcı için yaşar paraya taparlar. Yüzde yüz guvenmem kimseye %10 şüpheciyim

0|1
    0|0
  • Sadece siyasi olarak gorebilirsin. Orda Kalp kiriyosun yarin Yan Yana cay içiyosun piknige gidiyorsun.

0|0
    0|0
  • Seçim gibi zamanlarda değil. Zor zamanlar da ve iş yapması gereken zamanlarda. Yani onlar seçildikten sonra göreceğiz ne olacak şimdi.

0|0
    0|0
  • Seçim öncesi ve sonrası arasında fark gördüğüm insanlar oldu tabi.

0|0
    0|0
  • Swcime az bir sure kala ve secim sonrasi soylemleri degisiyor

0|0
    0|0
  • Hayır yani benimle aynı siyasi görüşe sahip değilse gerçek yüzünü mü göstermiş oluyor. Çok saçma

0|0
    0|1
  • Evet gösteriyorlar. Zaten hepsinin gerçek yüzü belliydi

0|0
    0|0
  • Malesef öyle ama sonuç olarak gerçek yüzlerini görüyoruz bizim için iyi bişey

0|0
    0|0
  • Bizim ailecek tanıdığımız iki kişi hainlik yaptı evet ikiyüzlü çok var.

0|0
    0|0
  • Recep tayyip erdoğan a vereceğim diye daha önceden soyluyordum hanımefendi

0|0
    4|2
  • Evet, kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Milletin hepsi salak gülüyorum şu an

0|2
    0|0
  • Evet ama çevremde böyle insanlar yok.

0|0
    0|0
  • Hiç denk gelmedim çevremde öyle kişilere.

0|0
    0|0
  • Evet, çoğunlukla öyle oluyor😏

0|0
    0|0
  • Evseet

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 54

• Bazen.

0|0
    0|0
  • Ben açıkçası arkadaş edinirken görüşlerine önem veriyorum.
    O yüzden seçim zamanları tüm arkadaşlarımla aynı safta oluyoruz.

0|1
    0|0
  • evett kimin ne kadar gereksiz oldugunu goruyorumm insanlarin fikirlerini dusuncelerine ozgurluklerine saygi duyulmali kimse kimseyi baski altinda birakmamali

0|0
    0|0
  • Geçen gün tanıdıklarım muhabbet ediyordu, birilerinin yüzüğüyle başladığı siyaset hayatının düşük maaşla yüksek malvarlığına erişmesinden meşru ve normal bir şeymiş gibi bahsediyorlardı. O kişilere karşı gerçekten bir antipati duymaya başladım.

0|0
    0|0
  • Terorist destekcisi benim dostum arkadasim olamaz kardesim bile olsa silerim net👍🏻

1|3
    0|0
  • Evet mesela bu site tarafli oldugunu cok iyi gosterdi surekli görüşlerimi kaldırıyor üstelik bildirim bile gelmiyor

0|2
    0|0
  • Seçim siyaset için kimseyle bağımı koparmam koparmak istemem herkesin görüşüne fikrine saygı duyarım herkeste bana benim görüşüme fikrime saygı duymalı

0|0
    0|0
  • Aynen öyle herkes omurgasını belli ediyor kim rızkını ne yoldan kazanıyormuş anlıyorsun

0|0
    0|0
  • Gayette evet
    Daha dün hakaretler havada uçuşuyordu siz göreceksiniz vs vs vs vardı ee ne oldu herkes sus pus o denilenler kaldı öyle kalp kırıklıkları dargınlıklarla beraber

0|0
    0|0
  • Siyaseti asla araya koymam. Yapan büyük çıkarcıdır. Yancı arar gibi olmamalı bu işler. Saygı ve empati bir tutar insanları.

0|0
    0|0
  • Yüzlerini gösteriyorlar ancak onlarla bir olup polemiğe girmiyorum. Seviyelerini düşüyorlar başka birşey değil.

0|0
    0|0
  • Sadece seçim zamanlarında değil kafası parlayanlar ile hiç muhatap olmuyorum.

1|1
    0|0
  • Evet oluyor. Bugün sitede 200 küsur kişiyi engelledim. Hala gördükçe engelliyorum.

0|0
    0|0
  • Yüz kırışıkları meydana çıkıyor, estetik ipleri patlıyor

0|0
    0|0
  • Yaklaşık olarak 5 tane arkadaşımı silip engelledim :) mutluyum.

0|0
    0|0
  • ağlamak üzereyim, çuval çuval oy yakalandı niye insanlar köööör

0|0
    0|0
  • Evet gerçek yüxümü gösteriyorum bütün çomarlara bj hün bir çok arkadaşımla bwğımı kestim.

0|0
    0|0
  • Ben herkesin fikrine saygı duyuyorum. Ama benim fikrime partime saygısızlık ediyorsa, bye...

0|0
    0|0
  • Kimse ile o tür konuşmalara girip polemiğe girmediğim için bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Siyasi görüş üzerinden insanlarla olan irtibatım etkilenmez.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    34
Yükleniyor...