Kapat

Dul kaldım ve ailemin yanına dönemiyorum. Ne yapacağım ben?

24 yaşımda dul kaldım. Çocuğum yok. Ama kaçarak evlendiğim için ailemin yanına da dönemiyorum. Geceler geçmiyor. Erkekler hep farklı bakıyormuş gibi hissediyorum. Ne yapacağım. Yalnız kaldım evde

1|4
25114

En İyi Erkek Görüşleri

• Guvenerek yola ciktigin erkege dikkat edeceksin kendi ayaklarinin uzerinde durmayi bileceksin ayrica sorundaki gizli imalara bakinca da neden dul kaldigin hakkinda fikir yurutulebilir geceler gecmiyorsa gunduzlerde gecmiyordur acilen kendine es bul o zaman

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
  • erkekler hep farklı bakıyormuş gibi hissetme çünkü farklı bakacaklar gerçekten. seni kullanmak isteyecekler. itle çakalla evlenip aileni karşına almakla büyük hata etmişsin. temiz bir iş bul kendi ayaklarının üstüne durmaya bak ve bu sürede de ailenle aranı düzeltmeye çalış. allah yardımcın olsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Alene dön yardımcı olurlar
    Ayrıca sen bakmazsan zorla seni kimse rahatsız etmez kolay kolay sapıklar katiller hariç tabi
    Kendi duruşun olmalı etrafa bakma ve kendinden emin dur kimse yaklaşacak cesareti bulamaz zaten ama böyle zor zor deyip gezersen etrafta bana bakılıyor deyip başına bir bela alırsın git ailene anlat bunları zaten seni açıkta bırakmazlar

0|1
    0|0
  • Aman be ablacim sen kendinde bir tuhaflik hissettigin icin bakışlar seni rahatsiz ediyor yoksa sende hiiiic bisey yok sen hata yaptigini dusunuyosan bunun icin tovbe et bence ki daha guzel kapilar açılsın sana. Hiic canini sıkma💝🌼

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 112

• mk milletin psikolojisi ne kadar bozuk kız burada dul kaldım diyor 3 kişi beğeniyor nasıl bir mantıktır bu? Alttaki yorumlar (bazıları) gerçekten erkekliğimden utanmama sebep oluyor ayıp be.

soruna gelince kardeşim ailene aç konuyu herkes hata yapar affederler. olmazda eşinle barışmayı dene.

1|0
    0|0
  • Belediyenin kadın kolları falan varsa ne bileyim iş isteyin kendi ayaklarınızın üstünde durmaya çalışın arkadaşlarınız varsa söyleyin ve iş seçmemezlik yapmayın yorucu da olsa bir iş bulup kendi paranızı kazanmaya çalışın elinizden hiçbir iş gelmiyorsa plastik toplayın kağıt toplayın zorluklara katlanın bir gün mutlu olmanz umuduyla.

0|0
    0|0
  • Neden ailenin yanına dönemeyesin ki? Eğer fuhuş batağına düşmek onun bunun yatağında sabah güne uyanmak istemiyorsan sana tavsiyem bir kuru ekmek ve su talim olsan yine ananın babanın yanına dön.

İlla kabul edilirsin.

0|0
    0|0
  • Başka bir şehre taşın sıfırdan bir hayat kur kendine , kimseye de geçmişinden bahsetme kolay kolay böylece çevrendeki tepkiler kötü olmaz , kendi ayakların üzerinde durabilirsin , kendin gibi olan bir erkek le de tekrar yuva kurabilirsin belki de

1|0
    0|0
  • Sizi çok iyi anlıyorum. Ben de 15 gündür dul kaldım.. Dua edin çocuğunuz yok benim var.. Ve onu bile hiçe sayıyor sebeb siz yere saçma sapan şeylere dayanarak kendine ait tüm eşyaları ve çocuğu alıp kaçmış evden.. Ne desem boş gelir size.. Belki bir sığınma evine gidebilirsiniz.. ALLAH Yardımcınız olsun ben de yaşadım ama düşmanım bile yaşamasın bu acıları..

0|0
    0|0
  • bence iş iştem geçmeden ailene dön özür dile illlaki kabul ederler sonra bir çözüm yolu araştırırsın. ama ailenin yanına kesinlikle git sonra pişman olursun kabul etmezlerse bile döner gelirsin kaybettiğin bir , şey olmaz tamammı. Allah kolaylık versin.

0|0
    0|0
  • neden tekrar evlenmeyi ve yeni bir hayat kurmayı denemiyorsun

0|0
    1|0
    • Kimle konuşsam amacı farklı oldu hep

• tamam haklısın ama herkes aynı değil ki, sen doğru erkekle karşılaşmamışsın bence
      seni çok iyi anlıyorum ben, kızkardeşim de aynı şeyleri yaşadı
      bak bende evlenmek aşık olmak ve yuva kurmak istiyorum ama olmayınca olmuyor ne yazık ki
      ama sen gerçekten istiyorsan, kalbinin çektiği bir erkekle konuşamayı dene ciddi ciddi

• konuşabilirmiyiz?

• Sakin olun kendinizi toparlayın geçmişe değil geleceğe odaklanın yaşanmışlıklarınızdan ders çıkarın. İstesenizde istemesenizde yarınları yaşayacaksınız. Mantıklı somut adımlar atın. Hayata küsmeyin. Allah’a emanet olun.

0|0
    0|0
  • Kendinden emin olmalısın dünyanın sonu değil ilk ayrılıp yalnız kalanda sen değilsin bende yalnızım 1 çocuğum la ama hayata sıkıca tutundum mutluyum seninde ònüne iyi bir insan çıkar evlenirsin

1|0
    0|0
  • zor olsada en iyisi aile yanı. yinede çalışmak istersen kiralık eşyalı evim var 3 ay kira almam yalnız kalıp iş bakabilirsen dr abinden bir iyilik olsun.

0|0
    0|0
  • Ailenle aranı düzelt. Bir işe gir kendini geliştir yeni bir sayfa açmanın vakti gelmiş

1|0
    0|0
  • Burdaki insanlardan medet umup soruyosun su bizim erkeklerin yazdigi yorumlara bakin yaziklar olsun size..

0|0
    0|0
  • Çalışmıyor musun? Ailenin yanına niye dönemiyorsun?

0|0
    0|0
  • ailenle konuş kabul ederler . biraz kızarlar sonra normale dönerler

0|0
    0|0
  • Benim annemle yaşa. Ben başka yerde yaşıyorum yanlış anlaşılma olmasın. İş bağlantısı da kurabilirim.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı, dul kalmak senin suçun değil ya da kötü birşey değil işe gir çalış. Erkekler farklı bakar çünkü pislikler.

0|0
    0|0
  • Kalacak evniz işiniz varsa ayakların üstünde durup hayat yenind ebaşka erkekleri bş ver kmseye yüz verme sert ve dil duruşlu ol

0|0
    0|0
  • Gidersen kafanın dikine,
    Oturursun beygir ***ine...

demiş büyüklerimiz. Geçmiş olsun.

0|1
    1|0
  • Zaten erkek milleti farkli bakar bu yasta dul kalmis geleni gideni yalinida yok derler kaynananlara siginacaksin

0|0
    0|0
  • kadın ne yaparsa kendine yapar temalı hikayenin sonuna geldik.

0|0
    0|1
    • Insan diye söylenir o
      Kadın deyip de lafı değiştirme erkek yapmıyor mu

• @atesbocegi21 bıdı bıdı bıdı

• Erkekler Devam
    92

Kızlar Ne Diyor 23

• Ailenin yanına dönemiyorsan eğer eski eşinin aileside sahip çıkmıyorsa. Çalışmaya başla bir yerde para biriktir ve şehrini değştir. Orda yaşamanında bir anlamı yok. Daha küçük yaşanabilir bir yere taşınabilirsin tabi nerede yaşadığını bilmiyorum ama mutlaka çalışmalısın ve kimseden korkmamalısın

1|0
    0|0
  • Gir bir işe çaliis. Etrafin ne dusundugunun bir onemi yok

0|0
    0|0
  • Cocugun yokmuş iş bul yoksa bı isin.. kimseye muhtaç olma..
    Sonrasında ileri görüşlü geçmişle yargilamayan bı çok asil insan var belki denk gelir aşık olursun daha çok gençsin..

0|0
    0|0
  • Baska bir sehre tasin ya da ilceye sonra da kariyerine ya da hayalin neyse ona odaklan bence

0|0
    0|0
  • aman salla ben olsam hic takmam mesela Şu an bile takmiyomm basima ne olum gelse bile beni korkutmuyoooo

0|0
    0|0
  • Git babanın kapısında yat mutlaka kalbi yumuşar
    Sakin yanlız kalma burası türkiye 3 yaşındaki çocuğa bile neler oluyo biliyoruz

0|0
    0|0
  • Kadin siginma evlerine git ama bunun icin once polise gitmelisin durumunu acikla onlar seni zaten kadin siginma evlerine yonlediricektir

0|0
    0|0
  • Ailenden özür dile mutlaka kucak açarlar ve çol gençsin mutlu olmak senin elinde.

0|0
    0|0
  • Allah'a sığın boşver herkesi

1|2
    0|0
  • kendı ayakların uzerınde durmaya calıs

0|0
    0|0
  • Nerde kalıyorsun

0|0
    0|0
  • Kendi ayakların üzerinde dur.